Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Müşterilerine ve iş ortaklarına 7/24 ödeme dağıtabileceğin Papara MassPayment ile tanış!

Müşterilerine ve iş ortaklarına 7/24 ödeme dağıtabileceğin Papara MassPayment ile tanış!

. Okuma süresi: 2 dk

Günlük finansal işlerini klasik bankacılık kurallarının getirdiği engellere takılmadan kolayca ve özgürce gerçekleştirmeni sağlayan Papara, bireysel kullanımın yanı sıra kurumsal alanda da işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor. Türkiye’de aralarında öncü markaların da bulunduğu 1000’den fazla işletmenin aktif olarak kullandığı Papara Kurumsal’da, işletmelerin finansal işlerini yepyeni bir boyuta taşıyan harika özellikler var. Bu yazıda, işletmelerin müşterilerine zaman kısıtlaması olmadan ödeme dağıtmalarını sağlayan Papara MassPayment’ın hayatını ne kadar kolaylaştırabileceğini anlatacağız. Sen de 2020 yılında hâlâ neden bankaların kısıtlamalarına takıldığını düşünüyorsan, Papara Kurumsal ile tanışma zamanın gelmiş demektir.

Papara MassPayment ile binlerce kişiye saniyeler içinde ödeme yap!

Papara Kurumsal’ın yenilikçi hizmetlerinden Papara MassPayment, bireysel Papara kullanıcılarının aşina oldukları 7/24 para gönderme özelliğinin geliştirilmiş versiyonu. Aynı bireysel hesaplarda olduğu gibi, zaman kısıtlaması olmadan anında ödeme dağıtabileceğin MassPayment’ı bireysel kullanımdan ayıran özelliği, aynı anda binlerce hesaba tek bir talimatla para göndermeye olanak sağlaması.

Yandex, Nonolive, Streetbees, Faladdin ve Binance gibi alanında öncü markaların ve ihtiyaç sahiplerine ödemeler yapan Nef Vakfı’nın tercih ettiği Papara MassPayment’ın klasik banka hesaplarından farklı pek çok yenilikçi yanı var. Özellikle kalabalık müşteri portföyü olan kullanıcılarımızın MassPayment’ta en çok sevdikleri taraf, ödeme yaparken IBAN numarasına bile ihtiyaç duyulmaması ve ödemelerini hızlıca alabilmeleri.

Papara MassPayment ile ödeme yapacağın Papara hesabına ait cep telefonu, e-posta ya da kimlik numarasını bilmen yeterli. Böylece anında ve kolay bir şekilde ödeme dağıtabilirsin.

Papara MassPayment nasıl çalışır?

Papara Kurumsal kullanan müşterilerimiz, Papara MassPayment API ile otomatik olarak ya da üye işyeri portalları üzerinden ödeme yapılacak kişileri içeren dosyaları yükleyerek tek tıkla ödeme dağıtabilir ve para gönderebilirler. Hemen Papara Kurumsal üye işyeri olmak için tıkla.