Papara ile kolayca Milli Piyango kupon kodu al

Papara

İçindekiler

Papara’nın hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli dünyasında keşfedilecek çok şey var. Milli Piyango kupon kodu almak da onlardan biri.

2023’e yaklaşırken yeni yıl heyecanını yaşamak için Papara’dan saniyeler içinde Milli Piyango kupon kodu alabilirsin. Üstelik Cashback ile anında %5 nakit kazanarak.

Papara hesabından yapacağın Milli Piyango kupon kodu satın alma işleminin %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Milli Piyango kupon kodu satın alma işleminden en fazla 100 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek. 

Milli Piyango kupon kodu nasıl alınır?

Papara hesabından Milli Piyango kupon kodu almak için Ödemeler menüsüne gir ve Milli Piyango’ya dokun. 25 TL, 50 TL, 100 TL ve 250 TL’lik kuponlardan almak istediğini seç ve işlemini onayla.

Satın aldığın kupon kodu, Papara hesabında kayıtlı olan e-posta adresine gönderilir. Dilersen kupon kodunu İşlem Özeti sayfasında görüntüleyebilir ve dokunarak kopyalayabilirsin.

Milli Piyango kupon kodu nasıl kullanılır?

Papara’dan aldığın Milli Piyango kupon kodunu kullanabilmen için Milli Piyango'nun web sitesinde kupon kodunu aktifleştirmen gerekir.

Bu işlem için www.millipiyangoonline.com/ adresine gir, eğer üyeliğin yoksa oluştur.

Milli Piyango'nun web sitesinde Hesabım > Bonus ve Kuponlarım adımlarını takip ederek kupon kodunu ekle ve aktifleştir.

Milli Piyango hesabında tanımlamış olduğun kupon kodun hesabına bakiye olarak yansır.

Milli Piyango hesabında kupon kodu ile eklediğin bakiyen sadece Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu oyunları ve Milli Piyango biletlerinde geçerlidir.

Papara'dan aldığın Milli Piyango kupon kodunu Milli Piyango uygulaması üzerinden de aktifleştirebilirsin.

Kullandığın cihaz iOS işletim sistemine sahip ise, Milli Piyango uygulamasını indir ve hesabına giriş yap. Menü > Bonus adımlarını takip ederek kupon kodunu ekle ve aktifleştir.

Kullandığın cihaz Android işletim sistemine sahip ise, Milli Piyango uygulamasını indir ve hesabına giriş yap. Hesabım > Bonus ve Kuponlarım adımlarını takip ederek kupon kodunu ekle ve aktifleştir.

Daha fazla bilgi için hazırladığımız videoyu izleyebilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara