Papara Metal Card’ı artık satın alabilirsin

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı, birçoğumuz gibi sen de Papara’nın geliştirdiği Metal Card’ı heyecanla bekliyorsundur. Metal Card duyurulduğundan beri tüm gözler onun üzerinde. Ve şimdi vereceğimiz haber seni çok mutlu edecek. Çünkü artık sen de Papara Metal Card sahibi olabilirsin. Peki Papara Metal Card nedir, Papara Metal Card nereden alınır, Papara Metal Card’ın özellikleri nedir biliyor musun? Aradığın tüm cevapları bu yazımızda bulacaksın.

İşte Papara Metal Card hakkında bilmen gerekenler…

Metal Card nedir?

Prestijli bir kart olan Metal Card, Papara tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk metal kartıdır. Alışılagelmiş kartlardan farklı tarzda bir görünüme sahiptir. Papara Metal Card yurt dışında üretilmektedir. Papara Metal Card’ı bu kadar ayrıcalıklı yapan özellikler ise şunlardır;

Türkiye’nin ilk metal kartıdır

Papara Metal Card, Papara’nın Master Card logolu, Master Card iş birliği ile sunduğu Türkiye’nin ilk Metal Card’ıdır.

Paslanmaz çelikten üretilir

18 gram paslanmaz çelikten üretilen Metal Card, lazer kesim ile işlenen özel ve kusursuz ayrıntılara sahiptir. Oldukça dayanıklı olan Metal Card, diğer kartlara benzemez.

Çevre dostudur

Plastik yerine metalden üretilmiş olması, onu aynı zamanda çevre dostu yapmaktadır. Papara Metal Card, çelik gövdesi sayesinde plastik kartlara göre çok daha uzun ömürlüdür.

İsme özel hazırlanır

Metal Card kişiye özel bastırılır. Kart başvurunu gerçekleştirdiğinde kartın ismine özel hazırlanır ve özel kutusu ile adresine gönderilir.

Tüm dünyada geçerlidir

Tüm Papara Card’lar gibi Metal Card da tüm dünyada geçerlidir. Yurt dışında Metal Card’ını rahatlıkla kullanabilirsin.

Yurt dışında üretilmektedir

Papara Metal Card yurt dışında üretilmektedir. Üzerindeki logo ve metinler lazer ile işlenmektedir. Şu an için sınırlı sayıdadır.

Metal Card ile neler yapılabilir?

Özel bir tasarıma sahip, bir prestij göstergesi olan Metal Card’ı tıpkı diğer Papara Card’larda olduğu gibi dünyanın her yerinde ve internette kullanabilirsin. Temassız ödeme özelliği olan Metal Card ile şifre girmeden fiziksel ödemelerini kolayca gerçekleştirebilirsin. Tüm ATM’lerden para yatırabilir ve çekebilirsin. Ayrıca Akbank ATM’lerinden yapacağın para çekme/yatırma işlemlerinde ise işlem ücreti ödemezsin. Harcamalarını bölüştürebilir, abonelikler özelliği ile platform üyeliklerini yönetir, takip eder ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanabilirsin. Kısaca Papara Metal Card ile Papara’nın sunduğu bütün yenilikçi ürün ve hizmetlerden faydalanabilirsin.

Papara Metal Card ücretli midir?

Papara Metal Card’ın ücreti 1.000 TL’dir. Tek seferlik kart ücreti başvuru sırasında alınmaktadır. Bunun dışında aylık kart kullanım ücreti veya kart aidatı yoktur.

Papara Metal Card neden ücretli?

Papara Metal Card dünyada sayılı prestijli kartlar arasında yer alır. Bu denli prestijli bir kartı daha ucuz materyal ve üretim teknikleri ile hayata geçirmek yerine maksimum kalitede olmasına özen gösterdik.

 • Papara Metal Card, dünyada satın alınabilecek en kaliteli kartlar arasında yer alır.
 • Papara Metal Card, yurt dışında ve yüksek maliyetle üretilmektedir.
 • Papara Metal Card’ın üretiminde en kaliteli malzeme kullanılmaktadır.

Diğer finansal kurumların yaptığı gibi yüksek maliyete sahip benzer kartları sadece hesabında yüksek tutarlar olan ya da belli bir tutarın üstünde harcama yapan kullanıcılarımıza sunmak yerine, talep eden her Paparalı’nın Metal Card’a sahip olabilmesini tercih ettik.

Papara Metal Card nereden alınır?

Papara Metal Card’a başvurunu web sitemiz üzerinden yapabilirsin. Kısa bir süre sonra Papara uygulaman üzerinden de Papara Metal Card başvurusu yapabileceğinin haberini paylaşalım. Papara.com adresinden 1.000 TL karşılığında satın alabileceğin, ismine özel hazırlanan Papara Metal Card başvurusu için takip etmen gereken adımlar şunlar;

 • Papara.com adresinden hesabına giriş yap
 • Papara Card menüsüne gir
 • Papara Metal Card Satın Al’a dokun
 • Kayıtlı adresin varsa seç veya yeni adres ekle
 • İşlemini onayla
💡
Papara Metal Card için tek seferlik 1.000 TL kart ücreti ödemen gerekmektedir. Başvuru talebin onaylandıktan sonra kartın sana özel basılarak adresine ücretsiz teslim edilir.

Papara Metal Card başvurusu için bilmen gerekenler

 • Papara Metal Card’a sadece onaylı ve sözleşmeli hesap sahipleri başvurabilir. Onaysız hesap kullanıyorsan yüksek limitler ve daha fazla işleme erişmeni sağlayacak onaylı veya sözleşmeli hesaba kolayca geçebilirsin.
 • Papara Metal Card başvuru talebin onaylandıktan sonra gönderi durumunu aşağıdaki adımları izleyerek takip edebilirsin:

Papara Card > Papara Metal Card

 • En fazla bir adet Papara Metal Card’a sahip olabilirsin.
 • Papara Metal Card başvuru talebin reddedilirse, ödediğin 1.000 TL hesabına iade edilir.
💡
Papara Metal Card hakkında daha fazla bilgi almak istersen bize 0850 340 0340 numarasını arayarak ulaşabilirsin.

Ayrıcalıklı bir deneyim için şimdi Paparalı ol!

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi Papara ile hayal değil. Saniyeler içerisinde üstelik de ücretsiz olarak hesabını oluşturabilir ve Papara’nın teknolojik ürün ve hizmetlerinden faydalanabilirsin. 7/24 ücretsiz para transferi, tüm dünyada geçerli Papara Card’lar, harcadıkça kazandıran Cashback, abonelikler özelliği, aylık özet ekranı ve çok daha fazlası için şimdi aramıza katıl, ayrıcalıklı bir deneyim yaşa. Papara hesabını ışık hızında oluşturmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Papara