Papara Metal Card çekilişi

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Yine harika bir çekiliş ile karşındayız ve bu çekiliş diğerlerinden çok farklı. Çünkü bu çekiliş, Papara Metal Card çekilişi. Paparalıların Metal Card’ı ne kadar sevdiğini biliyoruz. Ve bu haberin seni ne kadar heyecanlandırdığını tahmin edebiliyoruz. Sen de Papara Metal Card çekilişi ile 10 kazanandan biri olabilirsin. Papara Metal Card çekilişi katılım şartları ise oldukça kolaydır. Şimdi gel, Papara Metal Card’a sahip olabilme şansını yakalamak için öğrenmek gereken detaylara birlikte bakalım.

Papara Metal Card

Türkiye’nin ilk metal kartı Papara Metal Card, 18 gram paslanmaz çelikten üretilen kusursuz ayrıntılara sahiptir. Metalden üretildiği için plastik kartlara göre daha dayanıklıdır. Metal Card isme özel hazırlanır ve dünyanın her yerinde kullanılabilir.

Dünyada satın alınabilecek en kaliteli kartlar arasında yer alan Papara Metal Card’ın ücreti 1.000 TL’dir. Aylık kart kullanım ücreti veya kart aidatı yoktur. Metal Card, Papara’nın diğer kartlarında olduğu gibi Cashback ile harcadıkça nakit kazandırır. Metal Card’ın premium özelliklerini yakından keşfetmek istiyorsan tıkla.

Papara Metal Card çekilişine nasıl katılabilirsin?

 • Papara hesabına giriş yap.
 • Sol üst köşede yer alan menü seçeneğine dokun.
 • Bölüştür’ü seç.
 • Bölüştürmek istediğin harcamanı seç.
 • Harcamanı bölüştüreceğin kişi/kişileri belirle.
 • Devam et ve onayla.

Hepsi bu kadar. Harcamanı bölüştürdüğün yakının, talebini onayladığında işlemin tamamlanır. Başka hiçbir işlem yapmadan, otomatik olarak çekilişe katılmış olursun.

Papara Metal Card çekilişi katılım şartları ve koşulları

Türkiye’nin ilk metal kartı olan Papara Metal Card çekilişine katılmak için yapman gereken tek şey Papara’nın geliştirdiği ‘Bölüştür’ özelliğini kullanarak bir harcamanı arkadaşlarınla bölüşmek. Nasıl mı?

 • Çekilişe katılmak için öncelikle Paparalı olman gerekir. Papara hesabın yoksa aşağıdaki butona tıklayarak hesabını saniyeler içinde ücretsiz olarak oluşturabilirsin.
 • Hesabını oluşturdun. Şimdi sırada onaylı veya sözleşmeli hesaba geçmek var. Hem daha fazla işlem hem de yüksek limitler için onaylı veya sözleşmeli hesaba kolayca geçebilirsin.
 • Çekilişe katılmak için dediğimiz gibi Bölüştür özelliğini kullanmalısın. 'Bölüştür’ özelliğini kullanman gereken geçerli tarih 25.07.2022 - 25.08.2022’dir. Bölüştür özelliğini kullanmak ücretsizdir.
 • Bölüştür özelliğini Papara hesabın üzerinden Papara Card ile yaptığın bir harcaman veya ödediğin bir fatura için kullanabilirsin.
 • Bölüştür özelliği ile yaptığın işlemin tamamlandıysa çekilişe katılmaya hak kazandın demektir.
Bölüştür özelliğini daha önce kullanmadıysan tıkla, keşfet: Papara Bölüştür özelliği

Papara Metal Card çekilişine dair bilmen gereken diğer detaylar;

 • Harcamanı birden fazla kişi ile bölüştürebilirsin. Belirli bir harcamayı birden fazla kişi ile bölüştürdüğünde, bir kişi bile işlemi onaylarsa işlemin tamamlanmış sayılır.
 • Çekilişe maksimum 10 kez katılabilirsin. Bölüştürdüğün her farklı Papara Card harcaması ya da fatura ödemesi için 1 kez çekiliş hakkı kazanırsın.
 • Yaptığın bir harcamayı ya da faturayı bölüştürdüğünde, parayı bölüştürdüğün kişinin talebini kabul ederek işlemi onaylaması gerekir.
 • İptal ve iade olan kart işlemleri için yapılan bölüştürme işlemi geçerli değildir.
 • Çekiliş ile bir kişi birden fazla kez Papara Metal Card kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler çekiliş kazanına aittir.

Çekilişe kimler katılamaz?

Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.07.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-E.22633 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün yasal prosedürlerine göre çekilişe aşağıdaki kişilerin katılım hakkı yoktur.

 • Papara çalışanlarının bu çekilişe katılma hakkı yoktur.
 • 18 yaşının altında olan Papara kullanıcılarının bu çekilişe katılma hakkı yoktur.
Papara çalışanları ve 18 yaş altı kullanıcılar, çekilişe katılmış ve kazanmış olsalar bile bu çekiliş ile Papara Metal Card'a sahip olamazlar.

Papara Metal Card çekilişi ne zaman yapılacak?

Papara Metal Card çekilişi 25.07.2022 tarihinde başlayacak ve 25.08.2022 tarihinde sona erecek. 25.07.2022 tarihinden itibaren gerçekleştirdiğin ve tamamlanan bölüştür işlemlerin çekilişe katılım için geçerli olacak.

Sonuçlar nereden duyurulacak?

Çekiliş, Milli Piyango İdaresi denetiminde gerçekleşecek. 08.09.2022 tarihinde Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişin sonuçları, 14.09.2022 tarihinde Takvim gazetesinde açıklanacak. Çekiliş sonuçları ayrıca Papara’nın sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılacak.

Hesaplı ve keyifli bir deneyim için Paparalı ol

Finans işlemlerini daha hesaplı, keyifli üstelik hızlı ve kolay gerçekleştirmek için aramıza katıl. 7/24 ücretsiz para transfer et, faturalarını öde, oyun & dijital kod satın al, İstanbulkart’ına bakiye yükle, aboneliklerini yönet, harcamalarını bölüştür, bağış yap, Cashback ile harcadıkça nakit kazan ve çok daha fazlasını keşfet.

Papara Metal Card çekilişine katılmak ve yepyeni bir deneyim yaşamak için şimdi aşağıdaki butona tıkla ve hesabını ücretsiz oluştur.

Papara