Mesafelerini Martı ile kısalt, çevreni koru; Cashback ile anında nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Hayatımızda sahip olduğumuz birçok değerli kaynak ne kadar da önemliymiş değil mi? Özellikle pandemi sürecinde sağlığımız ve çevre kirliliğine verdiğimiz önemle bunu daha iyi anladık.

Bu farkındalıkla çevre dostu ürünlere olan yönelim arttı ve kağıt para kullanımı azaldı. Bir yerden başka bir yere giderken, kısa mesafeler için araba kullanmak yerine yeni ve eğlenceli seçeneklere yöneldik. Ödemelerimizde ise nakit para yerine kredi veya banka kartı kullanarak hem kağıt israfının önüne geçtik hem de kağıt veya madeni parayla bulaşabilecek hastalık riskini azalttık. Aldığımız bu önlemler, bir tek bizi ve çevremizi korumakla kalmadı birçok avantaj da sağlamaya başladı. Artık hemen hemen her yerde çevre dostu bir Martı görüp, yolculuk yapabiliyor, ödemelerimizi de Papara Card’la yaparken harcadıkça kazanabiliyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım!

Martı yolculuklarını Papara Card’ınla öde, anında %10 nakit kazan!

Cashback ile anlaşmalı birçok markada yaptığın Papara Card’lı harcamalarda anında nakit kazandığını zaten biliyorsun. Şimdi sana güzel bir haberimiz var. O çok sevdiğin ve sürekli kullandığın kısa mesafeli yolculuklarını eğlenceli hale getiren Martı’yı da Cashback’e dahil ettik. Çünkü harcarken eğlenmen, eğlenirken de kazanman bizim için çok değerli!

Sağlığın için evde vakit geçirmenin önemli olduğu bu günlerde, dışarı çıkman gerektiğinde veya hava almak istediğinde hem hesaplı, hem eğlenceli hem de çevre dostu Martı’yı kullanabilirsin. Ödemelerinde ise Papara Card’ını kullanarak harcamanın %10’unu anında nakit kazanabilirsin. Böylece dışarı çıktığında kalabalığa karışmaz, önlemini eğlenceli bir şekilde alır ve Papara Card’ınla harcadıkça anında nakit kazanırsın. Ayrıca Martı yolculuklarından her ay toplamda 30 TL kazanabileceğini unutma!

Martı harcamalarında Cashback ile nasıl %10 nakit kazanırsın?

Eğer Martı uygulaman yoksa ilk olarak Martı uygulamasını indirip, kayıt işlemini tamamlamalısın. Sonrasında da ödeme yöntemi olarak kullandığın Papara Card’ını seçmen yeterli olacak. Bir sonraki seferde ödeme yöntemi eklemekle uğraşmamak için Papara Card’ını hesabında tanımlayabilirsin. Dışarı çıktığında da Martı uygulaması üzerinde sana en yakın Martı’yı bulup, kilidini açarak hemen kullanmaya başlayabilirsin. İşte bu kadar basit.  

Yolculuğunu tamamladığında Papara Card’ınla ödediğin tutarın %10’unu anında nakit kazanırsın. Ayrıca Papara Card'ını Martı cüzdan yüklemelerinde de kullanarak Cashback'le anında %10 nakit kazanabilirsin. Eğer bir Papara Card’ın yoksa sana en uygun kartı buradan seçebilir, tüm ödemelerinde kullanabilir ve Cashback’le anında nakit kazanabilirsin. Hala Papara Card’ın yoksa zaman kaybetme. Hemen Papara Card’ını seç, kullanmaya başla!

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Cashback