LoL Riot Points almanın en pratik yolu: Papara

Papara

İçindekiler

Tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekranlara bağlayan fenomen oyun League of Legends, her geçen gün oyuncularına daha büyük bir dünya sunuyor. İlk olarak 2009’da piyasaya sürülen League of Legends, bugün ilk ortaya çıktığı noktadan çok farklı bir konumda. Dünya üzerindeki en popüler PC oyunu olması sayesinde, League of Legends’a sadece bir oyun deyip geçemiyoruz. LoL, aynı zamanda en kalabalık sosyal ortamlardan biri.

Paparalıların oyun oynamayı ne kadar çok sevdiklerinin farkındayız. E-spor alanında ülkemize özellikle League of Legends’da büyük başarılar kazandıran e-spor takımı Papara Supermassive’in ana sponsoru olmamız tesadüf değil.

Papara'da PUBG, League of Legends, Zula, Apex Legends gibi en çok sevilen oyunlar ve Steam, XBOX, App Store gibi oyun platformlarına anında Dijital Kod (e-pin) ve bakiye yükleyebilirsin. Oyun & Dijital Kod harcamalarındaki fırsatlardan haberdar olmak için Papara Blog’u düzenli olarak takip etmeni öneriyoruz.

Papara’dan Lol Riot Points nasıl yüklenir?

Tüm online ödemelerini saniyeler içinde gerçekleştirebildiğin Papara’ya, işini daha da kolaylaştırmak için her geçen gün daha fazla kısa yol ekliyoruz. Online platformlar, faturalar, hatta ulaşım kartları için bile ödeme ve yükleme işlemlerini saniyeler içinde yapabileceğin Papara'da Oyun & Dijital Kod harcamalarına ayırdığımız bir bölümde bulunuyor. Papara kullanarak League of Legends Riot Points almak için yapman gerekenler ise sırasıyla şöyle:

  • Telefonundan Papara'ya giriş yap ve alt menüdeki Ödemeler sekmesine dokun.
  • Oyun & Dijital Kod seçeneğine dokun. Bu adımda karşına Steam, League of Legends, PUBG gibi pek çok oyun ve platform seçeneği çıkacak.
  • Buradan League of Legends’a dokunup Riot Points paketlerinden herhangi birini seç.
  • Ödemeni Papara hesabından veya Papara'ya tanımlı banka hesaplarından yapabilirsin.
  • Bir sonraki adımda Onayla butonuna dokunduğunda, Dijital Kod'un SMS ile sana iletilecek. Hepsi bu kadar!

Papara üzerinde yapacağın tüm işlemler saniyeler içinde gerçekleşir ve işlem ücreti ödemezsin. Üstelik Papara kullanarak para transferi ve ödeme işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilir, Cashback programıyla harcadıkça anında nakit kazanabilir, Birikim Hesabı açarak tasarruf etmeye başlayabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Keşfet