LoL Riot Points almanın en pratik yolu: Papara

Papara

İçindekiler

Tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekranlara bağlayan fenomen oyun League of Legends, her geçen gün oyuncularına daha büyük bir dünya sunuyor. İlk olarak 2009’da piyasaya sürülen League of Legends, bugün ilk ortaya çıktığı noktadan çok farklı bir konumda. Dünya üzerindeki en popüler PC oyunu olması sayesinde, League of Legends’a sadece bir oyun deyip geçemiyoruz. LoL, aynı zamanda en kalabalık sosyal ortamlardan birisi!

Paparalıların oyun oynamayı ne kadar çok sevdiklerinin farkındayız. E-spor alanında ülkemize özellikle League of Legends’da büyük başarılar kazandıran e-spor takımı Papara Supermassive’in ana sponsoru olmamız tesadüf değil :) Bu nedenle Papara uygulamamızın içerisine PUBG, League of Legends, Zula, Apex Legends gibi en çok sevilen oyunlar ve Steam, XBOX, AppStore gibi oyun platformlarına anında e-pin ve bakiye yükleme seçeneği ekledik. Aynı zamanda Papara uygulamasında göreceğin oyun ve platformlar için sık sık indirim kampanyaları oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm kampanyalardan haberdar olmak için Papara Blog’u takip etmeyi unutma!

Papara’dan Lol Riot Points nasıl yüklenir?

Tüm online ödemelerini saniyeler içinde gerçekleştirebildiğin Papara’ya, işini daha da kolaylaştırmak için her geçen gün daha fazla kısayol ekliyoruz. Online platformlar, faturalar, hatta ulaşım kartları için bile ödeme ve yükleme işlemlerini saniyeler içinde yapabileceğin menüler bulunan Papara mobil uygulamasında Oyun ve e-pin’lere ayırdığımız geniş bir alan da bulunuyor. Papara kullanarak League of Legends Riot Points almak için yapman gerekenler ise sırasıyla şöyle:

Papara mobil uygulamasına giriş yaptığında alt menüdeki “Ödemeler” kısmına girdiğinde pek çok ödeme kısayolu göreceksin. Bu menününün alt sıralarında ise pek çok oyun ve oyun oyun oynama platformuna bakiye yükleyebileceğin ”Oyun&E-pin” seçeneği bulunuyor. “Oyun&E-pin” seçeneğine girdiğinde, karına Steam, League of Legends, PUBG gibi seçenekler çıkacak. Buradan League of Legends’ı seçip Riot Points paketlerinden herhangi birisini anında LoL hesabına tanımlayabilirsin. Papara üzerinde yapacağın tüm işlemler saniyeler içinde gerçekleşir ve klasik bankacılık sistemlerinden bağımsız bir yapı olduğu için hiçbir işlem ücreti ödemezsin. Üstelik Papara kullanarak tüm para transferi, ödeme ve bakiye yükleme işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilirsin! Nüfusu 5 milyonu geçen Paparalılar ailesine hâlâ katılmadıysan saniyeler içinde sen de Paparalı olabilirsin; hem de hiçbir ücret ödemeden! Hemen bir Papara hesabı oluşturmak için tıkla!

Oyun