Ticari hesabına bağlı olan Papara CorporateCard® ile tanış!

Papara

İçindekiler

5,9 milyon kullanıcıya ulaştığımız bu günlerde 1.000’e yakın, alanında öncü şirket de Papara'nın ticari çözümlerini tercih ediyor ve ödeme hizmetlerinden yararlanıyor. Nakdi dijitalleştirerek paranı en iyi şekilde değerlendirmeni sağlayan Papara’da senin veya şirketin için her anlamda çözümler var. Bireysel hesabınla 7 gün 24 saat ücretsiz olarak para transferi yapabildiğin, QR kodunla temassız ödeme yapabildiğin, harcamalarını detaylı grafiklerle takip edebildiğin Papara’da hem şirketin, hem müşterilerin hem de çalışanların için ticari çözümlerden faydalanabilirsin. Merak ettiysen okumaya devam etmen yeterli.

Papara CorporateCard® ne işe yarar?

Papara ticari üye işyerimiz olarak Papara CorporateCard®’ı kullanabilirsin. Papara CorporateCard®, ticari hesabına bağlı olan ve bütün özelliklerini senin yönetebileceğin bir karttır.

Papara’da kurumsal şirketlere sunulan arayüz üzerinden muhasebe, satın alma, saha satış veya farklı departmandaki ekiplerine CorporateCard® vererek tek bir panelden bütün yapılan harcamaları kontrol edebilirsin. Ayrıca bu harcamaların muhasebeleştirilmesini şirket hesabından kolay bir şekilde gerçekleştirirsin. Hangi personelinin nerede, ne kadar harcadığını kolayca görebilir ve yönetebilirsin.

Kısaca, ticari üye işyeri olarak sahip olduğun Papara CorporateCard®’ı personellerine dağıtıp, kontrol altında tutabilirsin. Mastercard ve Visa’nın geçerli olduğu her yerde kullanabileceğin CorporateCard®’ın limitlerini belirleyerek nerelerde harcama yapılacağını seçebilir istersen de internet harcamalarına kapatabilirsin. Örneğin bir lojistik şirketin var ve sahadaki ulaşım personellerinin harcamalarını takip etmek ve yönetmek istiyorsun. Personelinin kullandığı Papara CorporateCard®’ı sadece belirli benzin istasyonlarında veya otellerde belirlediğin limite göre kullanılmasını sağlayabilirsin. Ayrıca yeme-içme gereksinimleri için de limiti belirleyebilir ve bu limite göre harcamaların yapılmasını sağlayabilirsin. Daha sonrasında da harcama detaylarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsin. Kısacası bütün kontrol sende olur.

Ticari kart sahibi nasıl olunur?

Sen de şirketin için üye işyeri başvurusu yapıp, Papara CorporateCard® ile personellerinin yeme-içme, akaryakıt ve diğer tüm işlemlerini kolayca yönetebilirsin. Papara'nın ticari müşterileri için tasarladığı çözümlere buradan kolay bir şekilde başvuru yapabilirsin.

Papara