Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Kripto borsaları ve Papara

Kripto borsaları ve Papara

. Okuma süresi: 2 dk

Bitcoin veya sanal para olarak bilinen, dijitalleşmiş para birimi olan kripto paraları kullanan sayısının her geçen gün artığını sen de biliyorsundur. Günümüzün şifrelenmiş sanal para birimi kripto paraların ne olduğuna buradaki yazımızda yer vermiştik. Şimdi ise Papara ile kripto para borsalarına nasıl para transferi yapacağını ve atlamaman gereken adımları seninle paylaşacağız.

Kripto borsalarına para transferini yapmanın adresi Papara

Papara ile kripto para borsalarına kolayca para transferi yapabilirsin. Üstelik Papara’nın BTCTurk, Paribu ve Binance gibi alanında öncü kripto borsalarıyla gerçekleştirdiği entegrasyon sayesinde para transferi yapmak için zaman kısıtlaması da yok. Ne zaman istersen, 7/24 para transferi işlemini gerçekleştirebilirsin. Böylece EFT saati gibi sorunlarla karşılaşmaz, sürekli hareket halinde olan kripto para borsalarında geri planda kalmazsın.

İşlemlerini gerçekleştirmek için tamamlaman gereken sadece birkaç adım var. Bütün bu adımları tamamladıktan sonra dilediğin zaman kripto para borsalarına anında para transferi yapabilirsin; üstelik ücretsiz olarak!

Onaylı veya Sözleşmeli hesap sahibi olman gerektiğini unutma!

Öncelikle kripto para borsalarında işlem yapman için hesabının Onaylı veya Sözleşmeli hesap olması gerekir. Eğer Onaysız bir hesap kullanıyorsan aşağıdaki adımları takip ederek Onaylı veya Sözleşmeli hesap sahibi olabilirsin.

Nasıl Onaylı hesap sahibi olunur?

1- İlk olarak Papara hesabına giriş yap,

2- Onaylı Hesaba Geç butonuna dokun,

3- Kimlik bilgilerini doldur.

Sözleşmeli hesap sahibi olman için;

1- Papara Card adımından Papara Black Card’a başvur,

2- Kartın adresine gelince aktif et. İşte bu kadar basit!

Kartını aktif ettikten sonra Sözleşmeli hesaba geçmiş olursun. Ayrıca, adına özel olan Papara Black Card’a sahip olarak dünyanın her yerinde kullanabilirsin.

Hesabına en az bir kere para yatırmış olmalısın

Kripto para borsalarına para transferi yapmak için Papara hesabına en az bir kere sana ait olan bir banka hesabından para yatırmış olman gerekir. Bu işlemi gerçekleştirmek ise sadece saniyelerini alır ve oldukça basittir. Ücretsiz ve kolay bir şekilde kendine ait olan bir banka hesabından Papara hesabına para gönderebilir ve daha sonrasında kripto para borsalarına dilediğin zaman ücretsiz para transferi gerçekleştirebilirsin.

Papara hesabına nasıl para yatıracağını öğrenmek istersen de buradaki yazımızdan kolayca ayrıntılara ulaşabilirsin. Unutma; Papara’da hem ödeme yapmak hem de para istemek ışık hızında ve kolaydır.

Bütün bu işlemler için aklına takılan bir soru varsa bize dilediğin zaman destek@papara.com adresinden veya  0850 340 0 340 telefon numarasından ulaşabilirsin.

Ayrıca, Papara Blog'u takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabileceğini de unutma!