Kim GB İster, Ödemeler menüsünde!

MetaByte’ları internet paketine dönüştürmeni sağlayan, seni hiç internetsiz bırakmayan Kim GB ister, Ödemeler menüsünde!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı,

Papara’da yapabileceklerinin sınırlarını her geçen gün genişletmeyi sürdürüyoruz. Bugün, Ödemeler menüsüne yaptığımız bir eklemeyle karşına çıkıyoruz.

Uygulama içi puanları dilediğin zaman internet paketine dönüştürebildiğin, eğlenceli oyun ve içeriklerle daha fazla kazanabildiğin Kim GB İster’i Ödemeler > Oyun & Dijital Kod menümüze ekledik. Ayrıntıları keşfetmek için okumaya devam et.

Kim GB İster nedir?

Kim GB İster, kazandığın puanları ihtiyacın olduğunda internet paketine dönüştürmeye yarayan bir mobil uygulamadır. Kim GB İster'de eğlenceli oyun ve içeriklere erişebilir, bu oyunlardaki MetaByte kazanabilir ve kazandığın MetaByte’ları dilediğin zaman internet paketine dönüştürebilirsin. Ayrıca istersen bu MetaByte’ları arkadaşlarınla paylaşabilir veya sivil toplum kuruluşlarına da bağışlayabilirsin.

Unutma, 1.000 MetaByte, günlük 1 GB internet hakkına karşılık gelir. İnternet paketleri, üç büyük operatörde geçerlidir.

Kim GB İster’de Kim MetaByte İster, MetaByte Ligi, Durdur Kazan, Şut ve Kazan, Yaklaş Kazan, Cevapla Kazan, MetaByte Çarkı, Zıpla Kazan, Jetonlu Cevapla Kazan gibi farklı oyunlar oynayarak MetaByte kazanabilirsin. Kazandığın MetaByte’larla hiçbir zaman internetsiz kalmazsın.

Kim GB İster nasıl kullanılır?

Kim GB İster’i kullanmak için öncelikle uygulamayı Play Store veya App Store’dan indir. Ardından Papara’da şu adımları izle:

  • Ödemeler > Oyun & Dijital Kod > Kim GB İster adımına gir.
  • İki farklı seçenekten birini satın al.
  • Satın aldığında sana ulaşan kodu kopyala ve Kim GB İster uygulamasında Kod Kullan adımından girerek satın aldığın jeton ve MetaByte’ları yükle.

Hepsi bu kadar.

Satın aldığın MetaByte’ı doğrudan internet hakkına dönüştürebilirsin. Jeton’la Jetonlu Cevapla Kazan uygulamasına katılabilir, daha çok MetaByte kazanabilirsin. Dilersen diğer oyunları da kazanmak için kullanabilir, kazandığın MetaByte’ları dilediğin kadar internete dönüştürebilir, sevdiklerinle paylaşabilir ya da STK’lara bağışlayabilirsin.

Papara’dan yapabileceğin ödemeleri keşfet

Papara’nın Ödemeler menüsü, hayatını her anlamda kolaylaştırmak için var. Milli Piyango’dan Bağış’a, fatura ödemelerinden oyun ve dijital kod harcamalarına, İstanbulkart yüklemelerinden üyelik aidatlarına, pek çok ödemeni Papara üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Milyonlarca kullanıcı, Papara’nın finansal ihtiyaçlara erişimi hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli hâle getiren çözümlerini kullanıyor. Üstelik Papara hesabı açmak ücretsiz. Aşağıdaki butona dokun, sen de saniyeler içinde Paparalı ol!

PaparaHaberler