Kidega’dan yapacağın alışverişlerin %15’ini anında nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Paparalıların kitap okumayı ne kadar çok sevdiklerinin farkındayız. Bu nedenle Cashback’te  sabit markalarla yaptığımız anlaşmalar arasına kitap, kırtasiye ve teknolojik aksesuar alanında son yıllarda büyük beğeni toplamayı başaran online kitapçı olan kidega’yı ekledik! Aradığın hemen hemen tüm kitapları bulabileceğin kidega, her hafta pek çok yayınevinde yaptığı harika indirimlerle rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Ayrıca kidega, online bir kitap dükkanı olduğu için, otomatik olarak okuyucularla kitapları herhangi bir kitapçıdan çok daha uygun fiyatlarla buluşturuyor. Üstelik Kidega’da sadece kitap yok! Telefon ve müzik aksesuarları, kırtasiye malzemeleri, dekoratif ürünler ve hatta kahve bile satın alabileceğin kidega, kısaca kitapseverlerin günlük hayatlarındaki tüm favori ürünlerini aynı çatı altında buluşturuyor!

Kidega harcamalarının %15’i Papara’dan

Kidega üzerinde yapacağın alışveriş tutarının %15’ini anında geri kazanmak için yapman gereken tek şey, ödeme yöntemi olarak Papara Card’ı seçmek. Üstelik kategori kısıtlaması olmaksızın! İster kitap, ister kırtasiye, istersen teknoloji kategorilerinde aylık 100 TL’ye kadar yapacağın kidega harcamalarını %15 indirimli yapmak için hemen bir Papara hesabı oluşturup ihtiyaçlarına en uygun Papara Card’ı ücretsiz olarak seçebilirsin. Sadece birkaç saniyeni ayırarak hemen Papara hesabı oluşturmak için tıkla!

Papara Lite Card’ını Kidega’dan alabilirsin!

Papara’da herkesin ihtiyaçlarına uygun farklı kategorilerde Papara Card seçenekleri sunuyoruz. Papara Card’lar arasında en çok tercih edilen kartlardan birisi de tabii ki Papara Lite Card. Kart ücreti ya da aidatı ödemeyeceğin Papara Lite Card, özellikle internet alışverişlerinde kullanabileceğin en güvenli ödeme yöntemlerinden birisi. Sadece Papara hesabına yüklediğin parayı harcamana izin veren Papara Card, internet alışverişlerinde kredi kartı kullanmanın beraberinde getirdiği riskleri bulundurmuyor. Kidega da, Papara Lite Card satış noktalarının arasında bulunuyor. Yani dilersen Papara Lite Card’ını kidega üzerinden 5 TL karşılığında alabilirsin. Üstelik tüm Papara Card’lar ücretsiz olduğu için, ödediğin 5 TL anında Papara hesap bakiyene eklenir! Papara Card ve Papara Card türleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıkla!

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markalarına ulaşmak için dokun.
Cashback