Kasım indirimlerinden Papara Card ile kazançlı çık!

Papara

İçindekiler

Kasım ayının ilk haftasında kategorik olarak başlayan ve ayın son haftasında büyük oranlarda indirimler sunan kasım indirimlerinin yavaş yavaş başladığını fark etmişsindir. Hemen hemen tüm büyük marka ve internetten alışveriş platformunun katıldığı bu devasa indirim yarışı, ihtiyaçlarını tamamlamak için en iyi zaman. Üstelik Cashback ile, indirimin oranını daha da artırabilirsin!

İnternet alışverişlerin için en büyük avantaj Papara Card’da!

Farklı ihtiyaç ve durumlara göre farklı türleri bulunan Papara Card’ların hepsini internetten alışveriş yaparken güvenle kullanabilirsin. Fiziksel alışverişlerinde de temassız ödeme gibi özelliklerle güçlendirilmiş şekilde kulanabileceğin Papara Black Card'ın yanı sıra, internet harcamalarını daha da güvenli hâle getirmek için kullanabileceğin Papara Sanal Kart ve Hayalet Kart’ı da kullanabilirsin. İşte Sanal Kart ve Hayalet Kart’ın internet alışverişindeki avantajları:

Papara Sanal Kart: Papara hesabın ile ayda en fazla olarak on adet Sanal Kart oluşturabilirsin. Her birinin limitlerini kendi belirlediğin Sanal Kartlar da diğer tüm Papara Card’lar gibi ön ödemelidir. Diyelim ki 100 TL’lik bir internet harcaması yapacaksın. Sanal Kart’ına 100 TL limiti belirleyerek alışverişini gerçekleştirebilirsin.

Hayalet Sanal Kart: Tek kullanımlık Sanal Kart olarak da adlandırabileceğimiz Hayalet Kart, aynı Sanal Kart gibi limitini kendinin belirlediğin bir kart türüdür. Ancak Hayalet Kart’ta ilk kullanımdan sonra kart ortadan kaybolur. Böylece kart bilgilerin asla tehdit altına girmez!

Hâlâ bir Papara Card’ın yok mu? Hemen bir Papara Lite Card satış noktasına gidip Papara kartını etkinleştirerek kullanmaya başlayabilir ya da adresine Papara Black Card göndermemiz için talep oluşturabilirsin. Saniyeler içinde ücretsiz olarak Paparalı olmak için tıkla!

Artboard-2-copy-2_2x

Kasım indirimlerinde Papara ile hediye almak her zamankinden daha kolay!

Paparalıların yakın zamanda kullanmaya başladıkları Hediye Kartı’nı kullanmak için en iyi zamanlardan birisi kasım indirimleri dönemi olabilir. Eğer bir yakınına hediye vermek istiyorsan ve ne alman gerektiğine bir türlü karar veremiyorsan, Hediye Kartı ile seçimi karşı tarafa bırakabilirsin! Herkesin kazandığı senaryolar için Papara sana yeter :) Papara Hediye Kartı hakkında daha fazla bilgi almak için tıkla.

Cashback ile kasım indirimlerinin oranını yükselt!

Eminiz farkındasındır; tüm ihtiyaçlarını karşılaman için bir Cashback markası bulunuyor. Kasım indirimleri döneminde aralarında n11.com, gittigidiyor, TeknoSA, Koçtaş ve Gratis’in de bulunduğu Cashback markalarını tercih ederek kasım ayı indirimlerinden edeceğin kârı daha üst seviyelere çıkarabilirsin.

n11.com ve gittigidiyor’da yapacağın harcamalardan ayda 50 TL’ye kadar %5 anında nakit,

TeknoSA’da yapacağın harcamalardan ayda 50 TL’ye kadar %3 anında nakit,

Koçtaş’ta yapacağın harcamalardan ayda 30 TL’ye kadar %10 anında nakit,

Gratis’te yapacağın harcamalardan ayda 20 TL’ye kadar %10 anında nakit kaazanabilirsin. Üstelik tek yapman gereken ödemeni Papara Card ile gerçekleştirmek; başka hiçbir koşul yok! Tüm güncel Cashback markalarını takip etmek ve ayda yüzlerce lira tasarruf etmek için papara.com’u ziyaret edebilirsin.

Kasım indirimlerinin etkisini artırmak için Cashback markalarında sepetini şimdiden hazırla, indirimin en yüksek olduğu günlerde alışverişini Papara Card ile yap! Papara Card’ın avantajlarından hemen faydalanmaya başlamak için şimdi bir Papara hesabı oluştur.

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. n11, gittigidiyor, TeknoSA, Koçtaş ve Gratis Cashback programları sona erdi. Güncel Cashback markaları için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.
PaparaCashback