Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Kahhve.com’da harcamalarını Papara Card’ınla yaparak anında nakit kazan!

Kahhve.com’da harcamalarını Papara Card’ınla yaparak anında nakit kazan!

. Okuma süresi: 2 dk

Günlük yaşantımızın belki de en önemli parçalarından biri kahvedir öyle değil mi? Birçoğumuz gibi muhtemelen sen de kahve tutkunusundur. Güne kahve ile başlayıp, kahve ile bitirenlerden de olabilirsin. Kısaca kahvenin hayatımızdaki yeri göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Kahve, güne başlarken ayılmanı, işlerine odaklanmanı ve kendini dinç hissetmene yardımcı olur. Bunun dışında sosyal hayatında da yeri ayrıdır. Arkadaşlarınla buluşurken muhtemelen planın ‘bir kahve içmeye çıkalım’ olur. Ancak maalesef şu günlerde dışarıdaki bu aktivitelerine bir süre ara vermiş olabilirsin. Üzülmene ise hiç gerek yok! Dışarıda içtiğin farklı çeşitte, farklı aromadaki kahveleri artık evinde kolayca kendin de yapabilirsin! Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Cashback ile Kahhve.com seninle!

Kahveye dair aradığın her şeyi Kahhve.com seninle buluşturuyor. Birbirinden farklı markanın yer aldığı kahveler, tamamen senin için özenle seçiliyor. Ayrıca bir tek kahve değil, kahve için gerekli tüm ekipmanları da kolayca bulman mümkün. Eğer sen de bir kahve düşkünüysen nitelikli kahve çekirdekleri ile kahveleri içemeye ve kaliteli demleme ekipmanlarını denemeye Kahhve.com ile başlayabilirsin. Üstelik 26-27-28- 29 ve 30 Kasım’da Black Friday’e özel Kahhve.com’daki ürünleri %75’e varan indirimlerle alabilirsin. Daha da güzeli ise Cashback’e dahil olan Kahhve.com’da yapacağın alışverişlerde ödemeni Papara Card’ın ile yaparak anında %10 nakit kazanabilirsin. Böylece Black Friday indirimlerinde Cashback ile daha da kazançlı olursun.

Papara Card’ınla öde, Cashback ile nakit kazan

Paparalı olarak bir gün değil her zaman kazanırsın. Tüm ödemelerini Papara Card’ınla yapar hesabını bilir ve harcadıkça kazanırsın. Nasıl mı? Cashback’e dahil olan markalardan yaptığın tüm harcamalarda anında nakit kazanabilirsin. Böylece, hem alışveriş yapar hem de bütçene destek olursun. Üstelik tüm bunlar için herhangi bir koşul ya da şart olmaksızın! Eğer Papara hesabın yoksa hemen buradan kolayca hesap oluşturabilir ve sana en uygun Papara Card’lardan birine seçerek harcadıkça kazanabilirsin.