İyi yemekler için Fuudy, harcadıkça kazanmak için Cashback

Papara

İçindekiler

Yemek yemeyi herkes sever öyle değil mi? Birçok kişi gibi sen de yemekli aktiviteler ve planlar yapmayı seviyorsundur. Özellikle de akşam olunca film seyrederek yemek yemenin verdiği mutluluk bir ayrıdır. Birçoğumuz gibi muhtemelen sen de bu aktiviteden oldukça keyif alıyorsundur. Hatta bazen gün içinde sırf bunun hayalini bile kuruyor olabilirsin. Kim bir hamburgeri, makarnayı ya da pizzayı sevmez ki? Ancak tüm bunlar için yemek yapmaya vaktin kalmıyor olabilir. Birçok kişi gibi sen de yaşadığımız bu pandemi günlerinde eğitimini ya da işini evden devam ettiriyor, gün içinde de yoğunluktan yemek yapmaya fırsat bulamıyor olabilirsin. Böyle durumlarda da genellikle sevdiğin lezzetler için sipariş veriyorsundur.

Peki, sürekli severek gittiğin ama pandemiden kaynaklı gidemediğin seçkin restoranlar ne olacak? Tadı damağında kalan o lezzetli yemekleri yediğin ve "keşke eve de sipariş verilebilseydi!" dediğin restoranlar için harika bir haberimiz var.

Fuudy’den yemek siparişi vererek Cashback ile anında %15 nakit kazanabilirsin!

Fuudy’i duymadıysan eğer kısaca anlatalım. Gastronomiye meraklı Fuudy, tanınmış restoranların menülerini, özel kuryeler ile sana getiriyor. Üstelik, yalnızca seçkin restoranlardaki yiyecek ve içecek firmalarını sana sunuyor. Anlayacağın hem lezzetli hem de kaliteli bir yemek yemek istersen Fuudy tam sana göre! Fuudy uygulamasını indirip, bu restoranların menüsüne ulaşıp, sipariş verebilirsin.

Daha da güzel haberimiz ise, Fuudy’de verceğin yemek siparişlerinde ödemelerini Papara Card’ınla yaparak harcadıkça anında %15 nakit kazanabilirsin. Papara Card’ınla her ay yapacağın Fuudy harcamalarından her ay toplamda 100 TL kazanabilirsin. 2020 sonuna kadar geçerli olan bu anlaşmayı sakın kaçırma!

Papara Card’ın ya da hesabın yok mu?


Tüm finansal işlemlerin için Papara sana kolaylıklar sağlar. Harcamalarını detaylı grafiklerle takip eder, hesabındaki tutara göre harcarsın. Böylece limit aşım problemin olmaz. Eğer Papara hesabın yoksa buradan hesap oluşturabilirsin. Ayrıca, dünyanın her yerinde geçerli Papara Card’larından birini kullanarak, temassız öder, Cashback ile de harcadıkça kazanırsın.

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.
Cashback