Cashback ile İstegelsin harcamalarından anında %8 nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. İstegelsin Cashback programı sona erdi. Güncel Cashback programları için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.

Paparalılar online süpermarket harcamalarını Papara Card’ları ile yapıyor, Cashback ile harcadıkça kazanıyor. Taptaze ürünleri sen zahmet etmeden ayağına getiren İstegelsin’de aradığın her şey var. İstegelsin harcamaların ise Papara Card ile çok karlı. Kazandıran market harcamalarına dair tüm detaylar yazımızın devamında.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

625 TL’ye kadar olan harcamana %8 Cashback

İstegelsin, taptaze ve 7000 çeşit ürünü market fiyatlarıyla kapına getiriyor. İstegelsin uygulamasını indirerek taze sebze/meyveden evcil dostlarımızın ihtiyaçlarına, kozmetik/kişisel bakımdan teknoloji ve ofis gereçlerine kadar aradığın birçok ürün seni bekliyor. Artık market alışverişleri için dışarı çıkmana gerek yok. Aradığın ürünleri İstegelsin'de uygun fiyata bulabilir, Cashback ile de harcadıkça kazanabilirsin. Şimdi sen de market alışverişlerini İstegelsin’de Papara Card ile yap, anında nakit kazan.

İstegelsin’de yaptığın Papara Card’lı harcamalarda kazanacağın Cashback oranı %8'dir. Her ay İstegelsin harcamandan kazanacağın toplam tutar da 50 TL’dir. Alışverişlerin için dilediğin Papara Cad’ı kullanabilirsin, hepsi ücretsizdir ve hepsi harcadıkça kazandırır.

İstegelsin’in şu anda hizmet verdiği noktalar İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir ve İzmir’dir. Tüm bu harcamalarında Papara Card kullanmayı ve Cashback ile harcadıkça kazanmayı sakın unutma!

İstegelsin’de başka neler var?


İstegelsin sadece Cashback ile kazandırmakla kalmıyor, Papara Lite Card ya da Papara Edu Card sahibi olabilmene de olanak tanıyor. Eğer Edu Card ya da Papara Lite Card sahibi olmak istiyorsan İstegelsin’den kolayca kartını satın alabilirsin. 5 TL karşılığında alacağın kartını Papara hesabında aktive ettiğinde ödediğin tutar anında iade edilir. Böylece ücret ödememiş olursun. Papara Lite Card veya Edu Card satış noktaları hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istersen yazımızı tamamladıktan sonra ilgili içeriğimizi okuyabilirsin.

Dünyanın her yerinde ve ATM’lerde geçerli bir kart: Papara Card

Papara Card’lar ücretsizdir; kart ücreti, aidatı ya da kullanım ücreti yoktur. Seni asla borçlandırmaz, tam tersi harcadıkça kazandırır. Dünyanın her yerinde kullanabileceğin Papara Card’ın ile tüm ATM’lerden kolayca işlemlerini gerçekleştirebilir ve istediğin gibi yönetebilirsin.

  • Papara Black Card kullanıyorsan sözleşmeli hesap sahibisindir. Bu hesabın ile sınırsız bakiyen ve sınırsız işlem yetkin vardır. ATM’lerden 500 TL’ye kadar ücretsiz para yatırıp/çekebilir, başkasının IBAN’ına 7/24 ücretsiz para transfer edebilir veya bireysel ticari hesap oluşturabilirsin. Sözleşmeli hesap hakkında çok daha fazla bilgi için buradaki yazımıza göz atabilirsin.

  • Papara Lite Card sahibiysen ATM’lerden 500 TL’ye kadar ücretsiz para yatırma hakkın vardır. Sınırsız bakiye limitine ek birçok işlemini kolayca gerçekleştirir, harcamaların için de temassız ödeme yaparsın.

  • Sanal Kart, internet harcamalarının için hayatını oldukça kolaylaştırır. Diğer Papara Card’lar gibi Cashback ile harcadıkça kazandırır. Her ay en fazla 10 adet Sanal Kart oluşturabilirsin. Sanal Kart’ları dilediğin gibi yönetebilir, limitini belirleyebilir ve istediğin zaman kullanıma açıp/kapatabilirsin.

  • Hayalet Kart tek kullanımlık bir sanal karttır. Güvenliğinden emin olmadığın internet harcamalar için bu kart tam sana göre. Hayalet Sanal Kart’ı oluşturduğunda sadece tek seferlik bir harcama yapabilirsin. Harcamanı tamamladığında kart, senin hiçbir şey yapmana gerek olmadan kendiliğinden yok olur. Evet, doğru duydun. Senin hiçbir aksiyon almana gerek kalmaz, adı üstünde Hayalet Kart. Bilgilerin kaydolması gibi bir endişe yaşatmayan Hayalet Sanal Kart tıpkı diğer Papara Card’lar gibi Cashback ile harcarken kazandırır ve limiti senin tarafından belirlenir.

  • Hediye Kartı armağan göndermenin en kolay, hızlı ve orjinal yoludur. Bir yakınına hediye alman gerektiğinde artık zaman kaybetmene ve ne hediye alacağım diye düşünmene gerek yok. Papara’da Hediye Kartı oluşturarak ister Paparalı, ister Paparalı olmayan yakınlarına Hediye Kartı gönderebilirsin. Hemen Hediye Kartı’nı seç, markayı veya kategoriyi belirle, limiti gir ve gönder. Bu kadar hızlı ve kolay.

  • Papara Metal Card, Türkiye’nin ilk ve tek ön ödemeli metal kartıdır. Premium Cashback programlarının olacağı Papara Metal Card paslanmaz çelikten üretilmiştir, lazer kesim ve kusursuz detaylara sahiptir. Papara Metal Card şimdilik kapalı beta durumundadır. İlerleyen süreçte tüm Paparalıların beğenisine sunulacaktır.

Zaman kaybetmeden aramıza katıl

Teknolojik, ayrıcalıklı ve hızlı bir finans deneyimi için şimdi sen de Paparalı ol, kısıtlamalardan kurtul. Yenilikçi ve özgür bir deneyim için ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde oluştururken dilediğin Papara Card’a da ücretsiz sahip ol. Haydi durma, aşağıdaki butona şimdi dokun ve aramıza katıl.

PaparaCashback