İstanbul Marketing Awards’ta Geleneksel Marka İletişimi kategorisinde ödül kazandık!

Papara

İçindekiler

İstanbul Marketing Awards, yılın en heyecan verici pazarlama ödüllerinden biri. Bu yıl ikincisi düzenlenen, iş dünyasındaki kurumların ve markaların pazarlama sürecindeki başarılı adımlarını ödüllendiren İstanbul Marketing Awards'da ödüller, birbirinden farklı kategorilerde 21 jürinin katılımıyla sahiplerini buldu. Bu heyecanlı ve başarılı ödül töreninde Papara olarak biz de yer aldık!  

Gold ödülünün sahibi Papara: Finansal Özgürlük!

İstanbul Marketing Awards’ta ürün geliştirme, satış ortamı, satış sonrası, marka iletişimi ve kurumsal iletişim olmak üzere 5 ana kategori yer aldı. Yarışmaya katılan çalışmalar, ticari satış başarısı, yaratıcılık etkileri ve inovatif yönlerinin sektöre katkı başarısı kriterleriyle değerlendirildi. Bütün bu kriterler altında biz de Geleneksel Marka İletişimi kategorisiyle Gold ödülünün sahibi olduk.

Biliyorsun, Papara’da finansal işlemlerini anında, kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirip, kısıtlamalarla uğraşmıyorsun. Papara Card’ını ise dünyanın her yerinde kullanıp, borçlanmadan harcıyorsun. Fatura ödemelerini, QR ödemelerini ve para transferlerini anında gerçekleştirip, ücret ödemiyorsun. Üstelik tüm bunlar için bir banka hesabına da gerek olmuyor. Kısaca Papara, bir banka hesabın olmasa bile finansal anlamda bütün işlemlerinde yanında olup, ihtiyaçlarına uygun çözümler buluyor.

İşte bu noktada, geleneksel finansal kısıtlamalar karşısında Papara’nın sunduğu çözümleri konu olan reklam filmlerimizle İstanbul Marketing Awards’a aday olduk. Reklam filmi serilerimizde, finans sektörünün açmazları olan masraf, saat sınırları ve belirsizliği konu olarak bu engellere Papara’nın nasıl çözüm bulduğunu anlattık. Tüm bu süreçte ise yapılan çalışmalarımızdan bahsettik. Sonunda da Geleneksel Marka İletişimi Kategorisi'nde Gold ödülün sahibi olduk!

Eğer hâlâ Papara'yla tanışmadıysan, ücretsiz bir Papara hesabı oluşturabilir ve sana en uygun Papara Card’ı seçerek kullanmaya başlayabilirsin. Üstelik Papara Card’ınla Cashback’te yer alan markalardan yaptığın harcamalarda anında nakit kazanarak bütçene de destek olabilirsin. Tüm finansal ihtiyaçların için hemen Papara kullanmaya başla!

Haberler