Hayatını değiştirecek efsane teknolojik aletler

Papara

İçindekiler

Akıllı teknolojiler artık hayatımızın her alanında. Son birkaç yıldır karşımıza çıkan ev aletlerinin bile “akıllı” olmaları, önümüzdeki yıllarda da teknolojinin hayatımızda büyük değişiklikler yaratacağının kanıtı. Bu yazıda, hayatını değiştirme ihtimali yüksek olan çılgın teknolojik ürünlerden bahsedeceğiz. Unutma, Papara Card’ınla TeknoSA’dan yaptığın alışverişlerden ayda 50 TL’ye kadar harcamanın %3’ünü anında nakit kazanabilirsin.

1- Akıllı bileklik

Her şeyin akıllı olmaya başladığı günümüzde, tabii ki saatlerimiz ve bilekliklerimizin de “eski usül” kalmasını kimse beklemiyordu. İlk olarak saat formunda hayatımıza giren akıllı bilek aksesuarları, son birkaç yıl bileklik olarak çok daha uygun fiyata pek çok şeyi gerçekleştirebiliyor. Akıllı bilekliklerin pek çoğu adımlarını sayıyor, yaktığın kaloriyi tahmin ediyor, nabzını ölçüyor, uyku sağlığın hakkında ipuçları veriyor hatta yeni modeller kanındaki oksijeni bile ölçebiliyor. Ortalama bir “eski tip” saate göre çok daha uygun fiyata sahip olabileceğin akıllı bilekliklerin en azından günde 10 bin adım hedefine ulaşmak için seni birkaç haftalığına motive edeceği kesin. :)

2- Yağsız fritöz

“Neden lezzetli şeyler hep zararlı?” sorusunu sık sık soranlardansan, büyük ihtimalle sen de bir kızartma tutkunusun. :) Görece yeni bir teknolojiye sahip olan yağsız fritözler de istediğin kadar kızartma yiyip, kızartmanın zararlarından ve fazla kalorisinden kaçınman için icat edilmiş en harika ev gereçlerinden biri.

3- Telefon lensi

Artık pek çoğumuz, ortalama kalitede fotoğraflar çekebileceğimiz telefonlarla hayatımızın her anını belgeleyebiliyoruz. Fotoğraf alanında kendini bir adım daha ileri taşımak istiyorsan, fotoğraf makinesi tabii ki en iyi seçenek, ancak bütçeni sarsmayacak şekilde bir telefon lensiyle de yeni bakış açıları edinerek yaratıcılığını konuşturabilirsin. TeknoSA’da bulabileceğin farklı bütçelere uygun akıllı telefon lens setleri ile yola koyulabilirsin.

4- Wi-Fi fotoğraf yazıcı

Fotoğrafla ilgili bir diğer efsane teknolojik alet, arkadaş grubunda yıldızını parlatacak türden. Telefonunda çektiğin fotoğrafları hızlıca Wi-Fi üzerinden aktararak baskı alabileceğin fotoğraf yazıcılar, pek çok marka tarafından üretiliyor. TeknoSA’da bu alanda başarılı pek çok markanın fotoğraf yazıcılarını bulman mümkün.

5- Akıllı aydınlatma

COVID-19 pandemisi, hepimizin tahammül edebileceğimizden çok daha uzun süreler evlerimize kapanmamıza sebep oldu. Bu süreçte yaşam alanının psikolojin üzerinde ne kadar büyük etkisi olduğunu fark etmişsindir. Yaşam alanının modunu saniyeler içinde değiştirmenin en pratik yolu ise akıllı aydınlatmalar. Piyasada pek çok marka ve modeli bulunan akıllı aydınlatmalar, telefon uygulaması ya da uzaktan kumanda ile bir anda ortamın modunu değiştirebilmeni sağlıyor.

Cashback’ten faydalanmak çok kolay!

Tüm Papara Card’lar ile Cashback markalarından yapacağın alışverişlerden farklı oranlarda anında nakit kazanmak için yapman gereken tek şey, saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup, kendine en uygun Papara Card’ı seçmek. Papara hesabı oluşturup hem Cashback ile harcadıkça kazmak hem de finansal özgürlükle tanışmak için aşağıdaki butona tıkla!

Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markalarına bu bağlantıdan ulaşabilirsin.
Keşfet