Güvenli internet alışverişi için neden Hayalet Sanal Kart oluşturmalısın?

Papara

İçindekiler

İnternetten alışveriş güvenli mi sorusuyla uzun yıllardır baş başayız. Ve bu soru hâlâ sorulmaya devam ediyor. Nedeni ise birçok güvensiz internet sitesinin varlığı. Bu yüzden hâlâ pek çoğumuz kart bilgilerimizi tanımadığımız bir site ile paylaşmak konusunda çekinceler yaşayabiliyoruz. Bu endişelerin Papara ile artık son buluyor. Çünkü Papara’da senin için geliştirdiğimiz Sanal Kart seçenekleri var. Bu yazımızda bahsedeceğimiz eşsiz ürünümüz ise online alışverişi en güvenli şekilde yapabilmen için tasarlanan Hayalet Sanal Kart. Onunla, yapmak istediğin alışverişi dilediğin internet sitesinden endişe duymadan yapabilirsin. Kısacası, güvenli internet alışverişi yap diye Hayalet Sanal Kart bizden, ihtiyacın olan ürünleri bulmak senden. 🙂

Hayalet Sanal Kart Nedir?

Hayalet Sanal Kart, ilk harcamandan sonra otomatik olarak kapanan tek kullanımlık bir sanal karttır. Evet, doğru duydun. Senin hiçbir işlem yapmana gerek kalmadan, online alışveriş sonrası kendi kendini imha eden esrarengiz bir karttır. Hayalet Sanal Kart ile herhangi bir site ya da platformdan tek seferlik ödeme yapabilirsin. Ödeme tutarın kadar limit belirler ve ödeme işlemin tamamlandıktan sonra kart kendiliğinden kapanır. Hayalet Sanal Kart ile kart numaran kopyalanmaz, habersiz para çekme durumu yaşanmaz. Çünkü adı üstünde, o bir Hayalet Sanal kart.

Kart bilgilerinin güvenliği konusunda asla endişe etmene gerek olmadığı Hayalet Sanal Kart, sana güvenli internet alışverişi yapman için olanak tanır. Çabuk açılır, hızlı kaybolur. İnternet alışverişin sonrasında ise kendiliğinden yok olur.

1- Hayalet Sanal Kart ile güvenli internet alışverişi yaparsın

Artık ihtiyacın olan her şeye internet üzerinden kolayca ulaşabileceğin bir dönemdesin. Bu dönemin en güncel sorunlarından birisi ise güvenli internet alışverişi. Online harcamalarında kart bilgilerini paylaşmak istemiyorsan, Hayalet Sanal Kart tam sana göre. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Hayalet Sanal Kart ile yaptığın ilk harcamadan sonra kart kendiliğinden yok olur ve bir daha asla kullanılmaz. Böylece kart bilgilerim kayıt altına alındı mı gibi endişelerin olmaz.

2- Her ay ilk Hayalet Sanal Kart’ın ücretsiz

Papara Card’lar bildiğin gibi ücretsizdir. İhtiyaç duyduğunda güvenli internet alışverişi için oluşturacağın ilk Hayalet Sanal Kart da yine aynı şekilde ücretsizdir. Tıpkı Sanal Kart’ta olduğu gibi ayda en fazla 10 adet Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin. İlk ücretsiz kartından sonra her bir kart için 1 TL ücret ödersin. Hayalet Sanal Kart’ı nasıl oluşturacağını öğrenmek istersen aşağıdaki basit adımları takip edebilirsin.

3- Hayalet Sanal Kartı’nı hemen oluşturabilirsin

Hayalet Sanal Kart, internet alışverişlerinde hiçbir şekilde kart bilgilerinin izini bırakmadığın güvenli online alışveriş aracıdır. İlk harcamandan sonra ortadan kaybolan bir kartın bilgileri hakkında endişe etmene gerek kalmaz. Üstelik Hayalet Sanal Kartı oluşturmak çok kolaydır. Saniyeler içerisinde oluşturabilirsin. Ve kapanması için de hiçbir işlem yapmana gerek kalmaz.

Nasıl Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin?

Papara’nın sunduğu ışık hızındaki finansal özgürlük deneyimini Hayalet Sanal Kart oluştururken de yaşayabilirsin. Hayalet Sanal Kart oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsin;

  • Papara.com web sitesine ya da Papara uygulamasına gir,
  • Papara Card > Yeni Kart > Hayalet Sanal Kart Oluştur adımlarını izle,
  • Ve Hayalet Sanal Kart’ın oluştu bile.

4- Hayalet Sanal Kartı’nı kullandığın zaman da Cashback kazanabilirsin

Harcamalarını kazanca dönüştüren ve anında nakit kazandıran Cashback, Hayalet Sanal Kart kullanımlarında da kazandırır. Cashback markalarının geçerli olduğu internet sitelerinden alışveriş yapmayı düşünüyorsan, anında nakit kazanabilirsin. Elbette bilindik siteler, hiç duymadığın sitelere göre güvenlik donanımlarına sahiptir. Yine de Hayalet Sanal Kartı’nı kullanmak istersen, Cashback kazanabileceğini hatırlatmak istedik.

Hayalet Sanal Kart

Tek kullanımlıktır, kendiliğinden kapanır

Hemen Dene

Hayalet Sanal Kart hakkında bilmen gereken 4 şey

Hayalet Sanal Kart’ı diğer Papara Card’lardan ayıran bazı şeyler var. Bu nedenle Hayalet Sanal Kart oluştururken dikkat edeceğin maddeleri aşağıda sıraladık;

  • Hayalet Sanal Kart tek bir harcamada kullanılır. Bu yüzden harcama tutarın kadar kart limiti oluşturmalısın.
  • Abonelik ödemelerini Hayalet Sanal Kart ile yapmamalısın; çünkü kullanınca kapanır ve bir sonraki ayda aboneliğin sonlanabilir.
  • Hayalet Sanal Kart oluşturabilmen için onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olmalısın.
  • Sanal Kart’ta olduğu gibi, ayda en fazla 10 adet Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin.

Hayalet Sanal Kart ve çok daha fazlası Papara’da!

​​İnternet alışverişlerinde güvenle kullanabileceğin Hayalet Sanal Kart, Papara’nın sunduğu hızlı ve teknolojik finansal özgürlük deneyiminin sadece küçük bir parçası. Hâlâ Paparalı değilsen, Papara hesabını ücretsiz oluştur, yenilikçi hizmetlerden faydalan. Tüm finansal işlemlerini aslında ne kadar kolay gerçekleştirebileceğini görmek için aşağıdaki butona tıkla.

Keşfet