Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Harcama ve Fatura Grafikleri Ekranıyla Hesabını Bilmek

Papara Harcama ve Fatura Grafikleri Ekranıyla Hesabını Bilmek

. Okuma süresi: 3 dk

Gün içerisinde takip etmen gereken birçok konu olabiliyor. Kişisel veya ev harcamaların ya da faturaların gibi... Beklenmedik ek ücret ve borçlardan kaçınmak için ise bu harcamaların takibini yapman gerekiyor. Yoğun tempo içinde tüm bunlara vakit ayırmanın da ayrı bir mesai olabileceğini anlıyoruz. Bunun için, Papara olarak, kişisel ekonomini en doğru şekilde yönetmeni önemsiyor ve destekliyoruz.

Fatura ödemelerinde hesabını bilmekten, alışverişini bilinçli yapmaktan daha kazançlı bir durum varsa, hepsini tek bir elden yönetebiliyor olmaktır. Papara, bu konuda sana çözüm bulmak için yanında. Tüm harcama ve faturalarını Papara’da grafik ekranları ile kolayca takip eder ve hesabında istediğin miktarda para bulundurabilirsin. Böylece, beklenmedik ödemelerle karşılaşmaz, finansal harcamalarının kontrolü de sende olur. Üstelik, Papara ile gerçekleştirdiğin harcamalar için senden hiçbir ek ücret ya da ödeme talep edilmez.

Peki, daha fazla ne avantajları vardır diyorsan yazımızı okumaya devam et.

İşlem geçmişi nedir, ne işe yarar?

Geçmişte gerçekleştirdiğin tüm hesap hareketleri Papara sisteminde kayıt altında tutulur. Böylece istediğinde, nereye, ne zaman ve ne kadar harcadığını Papara hesabına girerek öğrenebilir, bir anlamda büyük resme bakarak, bu resmi bir rehber niteliğinde kullanabilirsin. İşlem geçmişi sayesinde gelecekte yapacağın harcama ve alışverişleri daha akıllıca yönetebilir ve daha doğru tercihler yaparsın.

Su, elektrik, doğalgaz, telefon, internet, TV abonelikleri gibi daha birçok hizmete ait faturayı Papara ile ödeyebilir ve geçmişe dönük tüm faturalarına Papara hesabınla 7/24 ulaşabilirsin.

Harcama ve fatura grafikleri ekranının avantajları

Bütçeni en doğru şekilde yönetebilmek, hesap hareketlerine ait verilere ve analizlere sahip olduğunda çok daha kolay hale gelir. Papara hesabınla yaptığın tüm harcamalar ve ödediğin faturalar, harcama ve fatura grafik ekranlarıyla sana özel görselleştirilir. Bu grafikler sayesinde işlem trafiğinde meydana gelen inişleri çıkışları görüntüleyerek, finansal durumun ya da harcama alışkanlıklarınla ilgili sonuçlara ulaşabilirsin.

Hesabını bilmenin en önemli kuralı boşa para harcamayarak, tutumlu davranmaya çalışmaktır. Peki karşındaki grafikler sana ne söylüyor? Gereksiz harcamalar mı görüyorsun, bazı faturalarda artış mı var ya da aslında tasarruf yapabileceğin birkaç gider mi fark ettin? O zaman harekete geçme ve daha sorumlu davranma zamanı. Sonuçta limitlerini tamamen kendin belirlediğin, sahip olduğundan fazlasını harcamanın önüne geçen Papara hesabın sayesinde, ekonomik olmak, tutumlu davranmak ve harcamalarından kazanç sağlamak aslında çok kolay.

Papara işlem geçmişine nasıl bakılır?

Daha önce gerçekleştirdiğin işlemlere ve bunların detaylarına göz atmak istiyorsan, Papara hesabına girdikten sonra “Hesabım” menüsü altındaki “İşlem Geçmişi” sekmesine tıklamalısın. Karşına çıkan ekranda bakmak istediğim işlemler için zaman aralığı belirleyebilir ya da işlem türü seçeneği ile işlemlerini filtreleyebilirsin.

Papara’yla kontrol sende!

Günümüzün en büyük finansal problemlerinden biri borçlanarak harcama yapmanın normalleştirilmiş olması. Limitsiz hesapların, kredilerin sana çok şey vaat ediyor gibi görünürken, gün sonunda ne çok şey götürdüklerini aslında biliyorsun.

Papara olarak limitlerini belirleyebildiğin, kontrolü elinde tuttuğun, özgür ve kazançlı bir dünya sunuyoruz. Çünkü asıl finansal özgürlüğün ve başarılı bütçe yönetiminin, sahip olduğun parayı, tutumlu olmayı, kazanç sağlamayı bilerek, en işlevsel şekilde kullanmaktan geçtiğini biliyoruz.

Eğer hala bir Papara hesabın yoksa papara.com adresine girerek ya da mobil uygulamamızı indirerek, hemen bir hesap açabilir ve hesabını bilen Paparalılar arasına katılabilirsin.

Hesabını bilen Paparalılar, Cashback’le daha da kazançlı!

Papara_Cashback

Papara Cashback Programı sayesinde her ay belirli markalarda ve kategorilerde yapacağın harcamalardan sabit oranlarda nakit kazanabilirsin. Kazandığın Cashback’leri istersen alışverişlerde kullanabilir, istersen ay sonunda nakit olarak çekebilirsin. Her ay güncellenen markaları ve Cashback oranlarını Papara hesabına girerek öğrenebilirsin.