Harcadıkça kazandıran yılbaşı hediye alışverişi için Papara sana yeter!

Papara

İçindekiler

Yılın en büyük hediyeleşme günü neredeyse geldi, peki senin hediyelerin hazır mı? Henüz sevdiklerine ne alacağını bulamadıysan, hazırladığımız yılbaşı hediye önerilerine göz atabilirsin. Her zaman olduğu gibi, yılbaşı hediyesi alırken de Papara’nın yanında olduğunu unutma. İster sevdiklerine hediye alırken anında nakit kazanabileceğin Cashback markalarını tercih et, istersen de garantili yolu seçip Papara Hediye Kartı ile sevdiklerini mutlu et; günün sonunda kârlı çıkacağın kesin. İşte Papara’dan yılbaşı hediye fikirleri.

Yılın son kitap indirimlerini Cashback ile yakala!

Özellikle yakınların için bir yılbaşı hediyesi arıyorsan, kitap en iyi seçeneklerden birisi. Nelerden hoşlandığını bildiğin birisine, senin de daha önce okuduğun bir kitabı alarak yeni yılda ortak ilgi alanlarınızı biraz daha genişletebilirsin! Eğer yılbaşı hediyesi olarak kitap almayı düşünüyorsan, bkmkitap.com’daki yılın son indiriminden faydalanabilirsin. Birçok popüler kitapta %50’ye varan oranlarda indirim bulabileceğin bkmkitap’tan alışveriş yapmanın bir diğer artısı ise tabii ki Cashback! Bkmkitap’tan yapacağın alışverişlerinde Papara Card’ını kullanarak anında %15 nakit kazanabilirsin!

Teknoloji alışverişlerinden %3 nakit kazan!

Eğer yüksek bütçeli bir hediye düşünüyorsan, herkesi mutlu edeceği neredeyse garantili olan şey tabii ki teknolojik ürünler. Kablosuz hoparlör, kulaklık, tablet ve robot süpürge akla ilk gelen yılbaşı hediyeleri. Tabii ki teknoloji alışverişlerini güvenle yapabileceğin adres ise TeknoSA. TeknoSA’san yapacağın alışverişlerinden ayda 50 TL’ye kadar anında %3 nakit kazanmak için yapman gereken tek şey ise alışverişinde Papara Card’ını kullanmak.

Yeni yılda yeni ayakkabılar

Stili hakkında fikir sahibi olduğun birisine yılbaşı hediyesi arıyorsan, ayakkabı harika bir fikir. Yine de çok iddialı modellerden kaçınmanı öneririz. :) Sevdiklerine yılbaşında ayakkabı almak için Flo.com.tr üzerinden yapacağın Papara Card’lı alışverişlerden ayda 25 TL’ye kadar %10 nakit kazanabilirsin. Unutma, Cashback ile kazandığın tüm tutarlar anında Papara hesabına yansır.

Hâlâ en iyi yılbaşı hediyesini bulamadın mı?

Kitap, teknolojik ürün ya da ayakkabı fikirleri sana uymadıysa, eğlenceli bir önerimiz var. Sevdiklerinle birlikte keyifli vakit geçirmeni sağlayacak en kesin çözümlerden biri kutu oyunları. Bunun için bolca seçeneği bulunan, Türkiye’nin en köklü online alışveriş sitelerinden gittigidiyor ve n11.com’da aradığını bulabilir, Papara Card’ın ile yapacağın alışverişlerden ayda 50 TL’ye kadar anında %5 nakit kazanabilirsin!

Hediye Kartı ile yılbaşı hediyeni düşünmene hiç gerek yok!

Markaların sunduğu hediye kartlarına alışkın olabilirsin ancak Papara’nın geliştirdiği Hediye Kartı, yüzlerce popüler markanın web sitesi ve mobil uygulamalarında kullanılabiliyor; üstelik çok havalı ve bugüne kadar karşılaştığın hediye kartlarından çok farklı! Sevdiklerine ayrı ayrı gönderebileceğin Hediye Kartı için yapman gereken tek şey markayı seçip limiti belirlemek, daha sonra ister Paparalı olsun, ister olmasın dilediğin kişiye armağan edebilirsin. Hediye Kartı gönderirken orijinal bir not girmeyi de unutma :)

Hediye Kartı oluşturmak için yapman gerekenler oldukça kolay:

Ödemeler menüsüne gir ve Hediye Kartı seçeneğine dokun.

Hepsi bu kadar!

Yeni yılda ayrıcalıklı bir finans deneyimi yaşa

Hâlâ Paparalı değilsen, bu yazıda okudukların Papara’nın finansal özgürlük deneyiminin sadece bir kısmıydı. Papara ile tüm nakit akışını sorunsuz ve açık bir şekilde takip edebilir, 7 gün 24 saat para transferi yapabilir,

Artboard-2-copy_2x-5

ödemelerini saniyeler içinde gerçekleştirebilir, ortak hesaplarını sorunsuzca bölüştürebilir ve tabii ki Cashback ile Papapara Card’lı harcamalarından anında nakit kazanabilirsin. Üstelik tüm bunları hiçbir hesap ücreti ödemeden yaparsın! Hemen bir Papara hesabı oluşturup finansal hayatını aslında ne kadar kolay yönetebileceğini görmek için tıkla.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Bkmkitap Cashback programı sona ermiştir.