Harcadıkça kazandıran Cashback seninle!

Papara

İçindekiler

Papara’nın ‘Finansal Özgürlük’ çatısı altında senin için düşünülmüş birçok kolaylık var. Örneğin dilediğin Papara Card’ını kullanarak tüm dünyada borçlanmadan harcama yapabilirsin. Hesabında olan bakiyeye göre harcar, limit aşım problemi yaşamazsın. Üstelik bütün bunları kart ücreti veya aidatı gibi dertler olmadan yaparsın.

Papara Card'ını uygulama üzerinden kolayca kullanıp, dilediğin gibi yönetebilirsin. Senin için hazırlanan detaylı grafikler sayesinde neye, ne kadar harcadığını öğrenir ve hesabını bilirsin. Ayrıca Papara ile yeni ve eşsiz bir finansal deneyim yaşamanın yanı sıra harcarken bütçene de destek olursun. Nasıl olduğunu bilmiyorsan hemen anlatalım ve seni Cashback ile tanıştıralım!

Cashback ile nasıl nakit kazanılır?

Cashback’te harcama yaparak anında nakit kazanabileceğin birçok marka ve kategori var. Papara’nın sana sunduğu Papara Black Card, Papara Lite Card, Sanal Kart ya da Hayalet Sanal Kart ile Cashback’e dahil olan markalarda harcama yaparak anında nakit kazanabilirsin. Toplam veya aylık olarak kazancını kolaylıkla takip edebilir, dilersen de kazandıklarını Ay sonunda al seçeneği ile ayın son günü toplu olarak alabilirsin.

Başta Netflix, Spotify ve Youtube Premium olmak üzere birbirinden farklı markanın dahil olduğu Cashback’te dilediğin kategori için harcama yapman mümkün. Online giyimden teknolojiye, eğitim ve hobiden ulaşıma, kişisel bakımdan yeme içmeye kadar ihtiyacın olan bütün markalar mevcuttur.

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabileceğin bu markalar ise Youtube Premium, Netflix, Spotify, Kahhve.com, Gratis, Exxen, HOP!, Koçtaş, Flo Online, CarrefourSA, Yolcu360, İstegelsin, GittiGidiyor, VOI Coffee Company, n11.com, Teknosa, Beklemesen ve Uber'dir. Yolculukların için ayrıca İstanbul, İzmir ve Ankara'da Papara QR'ın geçerli olduğu taksilerde gerçekleştirdiğin QR'lı ödemelerden de Cashback ile anında %30 nakit kazanabilirsin.  

Sen de yukarıda belirtilen ve sana uygun olan marka ve kategorilerde harcarken kazanıp bütçene destek olabilirsin. Bütün bunlar için onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olman gerektiğini de unutma! Onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olmak için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Papara hesabın yok mu?

Harcadıkça bütçene destek olan Cashback ve çok daha fazlasını sana sunan Papara'nın özgürlükçü dünyasına katılmak için ne bekliyorsun? Şimdi aşağıdaki butona tıkla ve saniyeler içinde Paparalı ol.  

250-px-button

PaparaPapara Cashback