Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Harcadıkça kazandıran Cashback seninle!

Harcadıkça kazandıran Cashback seninle!

. Okuma süresi: 2 dk

Papara’nın ‘Finansal Özgürlük’ çatısı altında senin için düşünülmüş birçok kolaylık var. Örneğin dilediğin Papara Card’ını kullanarak tüm dünyada borçlanmadan harcama yapabilirsin. Hesabında olan bakiyeye göre harcar, limit aşım problemi yaşamazsın. Üstelik bütün bunları kart ücreti veya aidatı gibi dertler olmadan yaparsın.

Papara Card'ını uygulama üzerinden kolayca kullanıp, dilediğin gibi yönetebilirsin. Senin için hazırlanan detaylı grafikler sayesinde neye, ne kadar harcadığını öğrenir ve hesabını bilirsin. Ayrıca Papara ile yeni ve eşsiz bir finansal deneyim yaşamanın yanı sıra harcarken bütçene de destek olursun. Nasıl olduğunu bilmiyorsan hemen anlatalım ve seni Cashback ile tanıştıralım!

Cashback ile nasıl nakit kazanılır?

Cashback’te harcama yaparak anında nakit kazanabileceğin birçok marka ve kategori var. Papara’nın sana sunduğu Papara Black Card, Papara Lite Card ya da saniyeler içinde oluşturabileceğin ücretsiz Sanal Kart ile Cashback’e dahil olan markalarda harcama yaparak anında nakit kazanabilirsin. Toplam veya aylık olarak kazancını kolaylıkla takip edebilir, dilersen de kazandıklarını Ay sonunda al seçeneği ile ayın son günü toplu olarak alabilirsin.

Başta Netflix, Spotify ve Youtube Premium olmak üzere birbirinden farklı markanın dahil olduğu Cashback’te dilediğin kategori için harcama yapman mümkün. Online giyimden teknolojiye, eğitim ve hobiden ulaşıma, eczaneden yeme içmeye kadar ihtiyacın olan bütün markalar mevcuttur.

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabileceğin bu markalar ise Youtube Premium, Netflix, Spotify, ezcaneler, Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Tıkla Gelsin®, Exxen, Kahhve.com, HOP!, Martı, Petlebi, bkmkitap, Armut, CarrefourSA, Yolcu360, İstegelsin, GittiGidiyor, VOI Coffee Company, n11.com ve Teknosa’dır.

Sen de yukarıda belirtilen ve sana uygun olan markalarda harcamanı Papara Card ile yaparak anında nakit kazanabilir ve bütçene destek olabilirsin. Bütün bunlar için Onaylı veya Sözleşmeli hesap sahibi olman gerektiğini de unutma! Onaylı ve Sözleşmeli hesap sahibi olmak için ayrıntılı bilgiye buradan, Papara Card’ın yoksa da sana uygun Papara Card’ı seçmek için detaylara buradan ulaşabilirsin.