Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Harcadıkça kazandıran Cashback seninle!

Harcadıkça kazandıran Cashback seninle!

. Okuma süresi: 1 dk

Papara’da ‘Finansal Özgürlük’ çatısı altında senin için düşünülmüş birçok kolaylık vardır. Örneğin dilediğin Papara Card’ını kullanarak tüm dünyada borçlanmadan harcama yapabilirsin. Hesabında olan bakiyeye göre harcar, limit aşım problemi yaşamazsın. Üstelik bütün bunları kart ücreti veya aidatı gibi bir dertlerin olmadan yaparsın.

Papara Card’ını mobil uygulamadan kullanabilir ve dilediğince yönetebilirsin. Yaptığın tüm harcamaları ise senin için hazırlanan detaylı harcama grafiklerinden kolayca takip eder neye, ne kadar harcadığını bilirsin. Yani, Papara Card kullanarak hem hesabını bilir hem de kolaylıklardan faydalanabilirsin. Ayrıca, Cashback ile de harcadıkça anında nakit kazanırsın.

Cashback ile nasıl nakit kazanılır?

Cashback’te harcama yapıp, anında nakit kazanabileceğin birçok marka ve kategori vardır. Papara’nın sana sunduğu Papara Black Card, Lite Card ya da saniyeler içinde oluşturabileceğin Sanal Kart ile Cashback’e dahil olan markalarda harcama yaparak anında nakit kazanabilirsin. Başta Netflix, Spotify ve Youtube Premium olmak üzere birbirinden fazla markanın dahil olduğu Cashback’te dilediğin kategori için harcama yapman mümkün. Online giyimden teknolojiye, eğitim ve hobiden ulaşıma, eczaneden yeme içmeye kadar ihtiyacın olan bütün markalar mevcuttur.

Bütün bu harcamalarını ise Papara Card’ınla yaparak Cashback’te sabit markalardan sabit oranlarda anında nakit kazanırsın. En güzeli ise koşul veya şart gibi endişelerin olmadan sana uygun markalarda alışveriş yaparsın.

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabileceğin bu markalar ise, Youtube Premium, Netflix, Spotify, ezcaneler, Kahhve.com, Martı, Meditopia, bkmkitap, Kunduz, Armut, CarrefourSA, Yolcu360, Lidyana, İstegelsin, GittiGidiyor, n11.com, Boyner, Morhipo ve Teknosa’dır.

Sen de yukarıda belirtilen sana uygun olan markalarda harcamanı Papara Card’ınla yaparak anında nakit kazanabilir ve bütçene destek olabilirsin. Bütün bunlar için Onaylı hesap sahibi olman gerektiğini unutma! Onaylı hesap sahibi olmak için ayrıntılı bilgiye buradan, Papara Card’ın yoksa da dilediğin Papara Card’ı seçmek için detaylara buradan ulaşabilirsin.