Gratis ile kendine güzel bak, Cashback ile bütçene destek ol!

Papara

İçindekiler

Papara’nın en sevilen özelliklerinden Cashback, kazandıran markalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor, Paparalı olmak hem daha kazançlı hem de daha keyifli hâle geliyor. Market harcamalarından teknolojik ürünlere, online içerik platformlarından araç kiralamaya kadar pek çok ürünü içeren bu markalar, Cashback sayesinde sana sadece hizmet vermekle kalmayıp, anında nakit de kazandırıyor.

Peki şimdi bu geniş ürün yelpazesine bir de kişisel bakım ürünlerini eklesek nasıl olur? O en çok kullandığın, sık sık ihtiyaç duyduğun ya da sadece kendini şımarttığın kişisel bakım ürünlerini, herhangi bir şart ya da ön koşul gerekmeksizin Cashback avantajıyla satın alabilmek güzel olmaz mıydı? Eğer ilgini çektiyse, ayrıntılar yazımızın devamında!

Papara Card ile harcama demek kazanç demek!

Sana yeni bir haberimiz var! Papara Card’ını kullanarak Cashback’le harcamalarından anında nakit kazanabileceğin markalar arasına Türkiye’nin en sevilen kişisel bakım marketi Gratis de katıldı. Gratis Mağazaları’ndan ya da gratis.com’dan yapacağın tüm alışverişler için geçerli bu yeni program dahilinde, satın alacağın her şey, kategori ve fiyat fark etmeksizin Papara Card ile anında %10 nakit kazandırıyor.

Yaptığın alışverişlerden kazandığın %10 nakit her zamanki gibi hiç beklemeden Papara hesabına anında yansıyor. Böylece ayda 20 TL’ye kadar nakit kazanabileceğin bu yeni anlaşmayla kişisel bakım ürünleri alışverişlerin de bütçe dostu hâle geliyor.

Şimdi sen de kişisel bakımından, sağlık & hijyen ve ev & yaşam kategorilerine kadar aradığın en trend ürünleri Gratis’ten alabilir, ödemeni Papara Card ile yaparak harcadıkça nakit kazanabilirsin.

Yeni bir birikim fırsatı: Cashback

Papara Card sadece finansal özgürlükler dünyasının değil, birikim yapabileceğin kazançlı bir dünyanın da kapılarını açıyor. Anlaşmalı olduğumuz markaları papara.com adresinden ve uygulamamızdan takip edebilir, pek çok harcamanı kazanca dönüştürebilirsin.

Cashback dahilinde olan onlarca markadan ve yüzlerce kategoriden yapacağın alışverişlerle kazandığın nakitleri ister hemen harcayabilir istersen hesabında biriktirmeye devam ederek daha sonra toplu olarak çekebilirsin.

Artboard-2_2x

Hâlâ Paparalı değil misin?

Paparalılar biliyor; Papara dünyasında her türlü finansal işlemin bütçe dostu bir çözümü, her Paparalı’nın ihtiyacına uygun bir Papara Card var. Paparalı olmak demek sınır tanımayan, özgür bir hesaba sahip olmak, bütçenin kontrolünü tamamen elinde tutmak demek. Şimdi sen de zaman kaybetme ve ücret ödemeden Papara hesabını oluştur, saniyeler içinde ailemize katıl.

Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback programları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.
Cashback