GittiGidiyor alışverişlerinde Papara Card’ınla anında %5 nakit kazan!

Papara

İçindekiler

💡
Bu yazı 4 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.

Alışveriş yapmak artık daha eğlenceli, avantajlı ve kolay! Çünkü birçok ihtiyacın için bir yerden başka bir yere gitmene gerek olmadan internet üzerinden dilediğin ürünü seçip, anında sipariş verebiliyorsun. Ayrıca alışverişini online olarak yapmak sana zaman ve efor bakımından avantaj sağlamakla kalmıyor, seçtiğin ürün hakkında yorumları görebilmeni, bilgi edinmeni ve fiyat karşılaştırması yapabilmene de yardımcı oluyor.

Peki internetten alışveriş yaparken fırsatları da takip edebiliyor musun? Eğer çok fazla takip edebilme şansın olmuyorsa sana harika bir haberimiz var! Elektronik, moda, kozmetik, market alışverişi, ev, ofis, anne & bebek, spor ve daha birçok kategoride milyonlarca ürünü GittiGidiyor’dan uygun fiyata satın alabilirken aynı zamanda harcamalarında Papara Card’ını kullanarak anında nakit kazanabilirsin.

Cashback ile harcamalarına kazanç kat!

GittiGidiyor’da dilediğin ürünü kolayca bulup, sana en uygun fiyata satın alabilir, ödemeni de Papara Card’ın ile yaparak anında %5 nakit kazanabilirsin. Nasıl mı? Hemen söyleyelim.

Cashback ile yapılan anlaşma sayesinde GittiGidiyor’da yaptığın tüm Papara Card’lı harcamalarının %5’i Papara hesabına anında nakit olarak geçer. Üstelik herhangi bir koşul ya da şart olmadan... Dilediğin ürünü seçer, ödemeni yapar ve harcadıkça anında nakit kazanırsın. Üstelik GittiGidiyor’da yaptığın Papara Card’lı alışverişlerinden her ay toplamda 50 TL kazanır, harcadıkça da bütçene destek olursun!

Senin Papara Card’ın hangisi?

Papara, tamamen seni düşünür. Finansal anlamda yapacağın tüm harcamalarda yanında olarak sana kolaylık sunmayı hedefler. Bu yüzden de ücretsiz bir hesap ve ücretsiz bir kart sunar. Sana en uygun Papara Card’ı öğrenmek için de buradan bilgi alarak kartını seçebilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Cashback