Papara'ya Gece Modu geldi

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı, sen istedin biz yaptık! Uzun zamandır Gece Modu özelliği ile uygulamanı kullanmayı beklediğini biliyoruz. Ve nihayet o çok beklediğin an geldi. Gelmesini sabırsızlıkla beklediğin ve çok istediğin Gece Modu özelliği artık Papara uygulamanda seni bekliyor. Finans işlemlerini hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir şekilde gerçekleştirmen için aralıksız çalışırken, bizden talep ettiklerini de her zaman önemsiyoruz. Senin için geliştirdiğimiz son özelliğimiz de uzun zamandır beklediğin ve olmasını istediğin Gece Modu özelliği oldu. Papara uygulamanı artık Gece Modu özelliğinde kullanabilir, dilediğin an ekranını siyah ya da beyaz olarak kullanmayı tercih edebilirsin.

Şimdi gel hep birlikte Gece Modu özelliğini daha yakından tanıyalım.

Gece Modu nedir?

Gece modu, günümüzde hemen her uygulamanın, platformun ve web sitesinin kullandığı bir özellik. Dark mode, karanlık mod, koyu mod gibi farklı isimlerle tüm dünyada aktif şekilde kullanılıyor. Telefon, tablet veya laptop gibi arayüzlerde görüntü ayarını değiştiren, basitçe standart renk ayarının farklılaşması yani daha önce kullandığın aydınlık olan ekranın koyu bir ekran olarak kullanılmasını amaçlıyor. Daha elegant bir görünüm, daha az ışık ile verimli okuma ve gezinti imkanı sunması nedeniyle kullanıcılar için faydalı bir özellik olarak geliştirilen gece modunu sevenlerin sayısı ise bir hayli çok. Papara kullanıcılarının da uzun zamandır gelmesini beklediği gece modunun artık uygulamanda göreceğinin müjdesini verdiğimize ve Papara’nın da artık bir gece modu olduğuna göre bu keyifli deneyime dair biraz daha detay verelim.

Gece Modu ne işe yarar?

Karanlık ekran kullanımının yani gece modunun göz sağlığına ve kullandığın cihaza olumlu etkileri var. Günlük hayatta birçoğumuz gibi sen de telefona ya da diğer cihazlara sık sık bakıyor, vakit geçiriyorsundur. Özellikle geceleri cihazının ekranında maruz kaldığın parlak ışık gözlerinin kamaşmasına, yorulmasına hatta uyku düzeninin bozulmasına neden olabilir. Karanlık ekran kullanarak parlak ışığın neden olduğu bu tür riskleri daha aza indirgeyebilirsin. Bir diğer yandan karanlık ekran kullanımı, kullandığın cihaz için de iyidir. Pil ömrünü uzatır ve bataryanın daha uzun süre dayanmasını sağlar. Kısaca hem göz sağlığını, hem uyku düzenini, hem de cihazının batarya ömrü için olumlu etkileri vardır.

Papara Gece Modu özelliği nasıl etkinleştirilir?

Papara Gece Modu yapman gereken şey ise çok basit. Papara Gece Modu özelliğini etkinleştirmek için öncelikle Papara uygulamanın güncel versiyonunu kullandığından emin olmalısın.Papara uygulaman güncel değilse Gece Modu özelliğini göremezsin. Eğer Papara uygulaman güncel değil ise ilk iş uygulamanı güncelle ve sonrasında aşağıdaki adımları takip et;

  • Papara uygulamanı aç,
  • Hesabım’a gir,
  • Ayarlar’ı seç,
  • Gece Modu özelliğini seç ve butona dokun.

İşte bu kadar! Şimdi Papara Gece Modu özelliğini görebilir ve uygulamanı karanlık ekranda kullanmaya başlayabilirsin.

İlgili içerik: Papara’da henüz keşfetmemiş olabileceğin 10 özellik

Hesap ayarların ve diğer bilgilerin hakkında bilmen gerekenler

Papara Gece Modu özelliği tamam, peki sırada hangi işlemler var? Eğer hesap bilgilerini güncellemek istersen işlemini kolay bir şekilde tamamlayabilirsin. Papara şifreni, fotoğrafını veya e-posta adresini değiştirebilir, bildirim ayarlarını güncelleyebilir, uygulama dilini İngilizce yapabilir ya da oturum açma seçeneklerini tekrar gözden geçirebilirsin. Tüm bunları Papara hesabındaki Hesabım menüsünden gerçekleştirebilir, hesabın ile ilgili bilmek istediğin diğer detayları da öğrenebilirsin.

Papara’yla en hızlı ve kolay finansal deneyime hazır mısın?

Aklına gelebilecek tüm finans işlemleri tek bir yerden ayrıcalıklı bir deneyimle gerçekleştirmek ister misin? Bunun adresi tabii ki de Papara. 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, oyun & e-pin satın alma, harcama bölüştürme, güvenli internet alışverişi için Hayalet Sanal Kart, armağan göndermenin avantajlı yolu Hediye Kartı, ayrıntılı grafikler, harcadıkça nakit kazandıran Cashback ve çok daha fazlası Papara’da seni bekliyor.

Hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştiren ve senin taleplerine kulak veren Papara dünyasına katılmak için o zaman bekliyorsun? Şimdi sen de aşağıdaki butona dokun ve sayısı 12 milyonu aşkın olan büyük ailemize katıl. Papara’da  hesap oluşturmanın ve harcadıkça kazandıran Papara Card’lara sahip olmanın ücretsiz olduğunu unutma!

Papara