Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Fatura Ödemenin En Kolay Yolu Papara

Fatura Ödemenin En Kolay Yolu Papara

. Okuma süresi: 3 dk

Şubeler Artık Cepte...

Faturaların şubeye giderek ödendiği zamanlar çok gerilerde kaldı. Artık evden çıkmadan, oturduğumuz yerden sadece birkaç tıkla bütün finansal işlerimizi halletmek mümkün. Birkaç tıkla havale ya da EFT yapıyoruz, birkaç tıkla alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz, birkaç tıkla ödemeleri yapıyor, yeni hizmetler satın alıyoruz; tıpkı faturalarımızı da sadece birkaç tıkla kolayca ödediğimiz gibi.

Online işlemlerle birlikte bankalara olan ihtiyaç arttı, kredi kartlarını kullanım yaygınlaştı. Ancak kartların aidatları, gecikme faizleri, kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçmesi durumunda uğranabilecek mali zararlar derken, daha güvenli, ekonomik ve kontrolün kullanıcıda olduğu ödeme sistemleri de bir ihtiyaç haline geldi.

Peki online alışveriş, ödeme ve her türlü nakit işlemini daha güvenli hale getirmenin bir yolu var mı?

Papara, Online İşlemlere Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Bir yandan finansal işlerimizi internetten birkaç tıkla yönetebilme rahatlığından vazgeçmek imkânsız. Diğer yandan bankalara bağımlı olmak ya da kredi kartlarının beraberinde getirdiği sorunlarla, faizlerle uğraşmak da istemiyoruz.

Amacımız basit bir fatura ödemekken kimlik ya da hesap bilgilerimizin ifşa olması tehlikesiyle karşı karşıya kalmak gereksiz bir risk değil mi? Ya da online nakit işlemleri için neden kredi kartına ya da benzeri ödeme araçlarına mecbur kalalım? Seçme şansımız yok mu? En önemlisi alternatif çözümler olsaydı, bu ödeme seçeneklerini kullanmakta ısrarcı olur muyduk?

Papara ile fatura ödemek

Sana yeni bir çözüm önerimiz var: Papara. Geleneksel banka yaklaşımlarını ve kredi kartı uygulamalarını bir kenara bırak. Zira Papara bunlardan hiçbiri değil. Papara tüm finansal kontrolü elinde tutabileceğin yeni bir anlayışın ürünü ve sadece senin faydanı gözetiyor.

Papara’yla internet üzerinden yaptığın tüm nakit işlemlerini bir kredi kartına ihtiyaç duymadan ya da herhangi bir bankada hesap açmana gerek kalmadan gerçekleştirebilirsin.

İnternet bankacılığı ile fatura

Papara’yla Tüm Finansal İşlemler Kontrolün Altında!

Papara'yı kredi kartlarından ayıran en büyük özellik sahip olduğun bakiyeyi kullanmasıdır. Borçlanmadan ve limitlerini kendiniz belirlediğiniz Papara Card'ınla ödemelerin de harcamaların da daha ekonomiktir.

Yeni nesil finansal çözüm Papara sayesinde tamamen ücretsiz olarak tüm nakit işlemlerini yapabilirsin. Bunun için sadece Papara hesabı açman gerekir ve bu işlemler Papara ile yapacağın diğer işlemler gibi tamamen ücretsizdir.

Papara sayesinde finansal işlemlerini tek bir ekrandan yönetebilir, ödemelerini takip edebilir, kayıt altına alabilir, nakit havale işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Elbette Papara Card'la yapabileceklerin bunlarla sınırlı değil.

Şimdi Papara Hesabı Aç!

Faturalarını Papara Mobil Uygulamasını Kullanarak Kolayca Öde!

Papara mobil uygulaması kullanıcı dostu, basit ve kullanışlı bir arayüze sahip. Ana sayfada ilk bakışta gözüne çarpan “Ödemeler” menüsüyle elektrik, su, doğalgaz, internet &Tv, oyun ve cep telefonu ödemelerini yapabilir, ödeme geçmişlerini kontrol edebilir, tamamlanan ödemelerle güncellenen grafikler sayesinde işlem trafiğini değerlendirebilirsin.

Sanal kart fatura ödeme

Gelişen teknoloji birçok işimizi kolaylaştırıyor, ancak Papara kolaylık anlayışını yeni bir boyuta taşıyor. Üstelik Papara Card'ını sadece yurt içinde değil yurt dışında da özgürce kullanabilirsin.

Teknolojinin bize sağladığı imkanları en ekonomik şekilde değerlendirmeni sağlayan hizmetlerden biri olan Papara’da ücretsiz hesap açabilir, oluşturacağın Papara Sanal Kart'la nakit işlemlerini anında yapabilirsin. Ya da adına özel hazırlanarak adresine teslim edilen Papara Black Card’ı ve satış noktalarından alabileceğin Papara Lite Card’ı tercih ederek alışverişlerde, ödemelerde ve her türlü finansal işlemde daha fazla seçeneğe sahip olabilirsin.