Exxen'de Cashback ile yarı fiyatına izleyebileceğin 7 harika içerik

Papara

İçindekiler

Türkiye’nin en genç dijital film ve dizi izleme platformlarından Exxen, her geçen gün kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta aldığımız Leyla ile Mecnun’un yıllar sonra gelen yeni sezon haberi, Exxen’e olan ilgiyi bir anda artırdı. Ancak Exxen’de olan tek şey diziler değil. Televizyondan da aşina olduğumuz pek çok reality şov, eğlence programı, yarışma programı ve belgeseller de, Exxen’in kataloğunda yer alıyor. Bu listede, Papara Card’ını kullanarak %50 Cashback fırsatından faydalanabileceğin Exxen’den ilgini çekeceğini düşündüğümüz içerikleri listeledik. İyi seyirler :)

Cashback-Banner-Blog-v2-2

1- Şeref Bey

Bakış açısıyla Türk sinemasında farklı bir tür oluşturan Onur Ünlü’nün 10 bölümlük mini dizisi Şeref Bey, güçlü oyuncu kadrosuyla Exxen’in en iddialı işlerinden birisi. Haluk Bilginer, Devrim Yakut, Ahmet Rıfat Şungar, Songül Öden gibi isimlerin buluştuğu Şeref Bey, farklı bir anlatım tarzıyla hayatı bir anda değişen, eşini kaybetmiş bir adamın giderek karmaşıklaşan macerasını anlatıyor.

2- Vahşi Şeyler

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun’dan oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir başka Exxen dizisi ise Vahşi Şeyler. Bitmekte olan bir evliliği farklı açılardan, kısa bölümlerle konu alan dizi, hem gizemli hem de eğlenceli senaryosuyla izlemeye değer.

3- Gibi

Feyyaz Yiğit’in son projesi Gibi için Exxen’de, hatta Türkiye’de izleyebileceğin en sıra dışı dizi desek abartmış olmayız. Absürt komediyi son derece olağan bir atmosferle buluşturan Gibi, gülme ihtiyacını fazlasıyla karşılama garantili harika bir komedi dizisi.

4- Zeynep Bastık ve Konukları

Yaptığı cover’larla YouTube trend listelerinden düşmeyen Zeynep Bastık, müzikte olduğu kadar konuk ağırlamada da başarılı olduğunu Exxen için hazırladığı talk show programında kanıtlıyor. Her hafta yeni bir ünlü isimle müzikal bir sohbet izleyebileceğin Zeynep Bastık ve Konukları, boş zamanları değerlendirmek için harika bir içerik.

5- Konuşanlar

Exxen’in YouTube transferlerinden en çok ses getireni, geçtiğimiz yıl hemen hemen tüm videolarıyla gündeme gelen Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programıydı. Aynı formatla Exxen’de devam eden interaktif stand up gösterisinin daha önce YouTube’da yayınlanan bölümleri de sadece Exxen’de.

6- MasterChef Junior

2020 yazının en çok konuşulan programı MasterChef’te bu sefer çocuklar yarışıyor! MasterChef Türkiye’nin jürisinin neyse ki bu sefer alıştığımız kadar acımasız olmadığı MasterChef Junior’da çocukların eşsiz hayal güçleriyle başka yerde bulamayacağın yemekleri izleyebilirsin!

7- Tolgşov Filtresiz

Yıllardır pek çok kanalda farklı isimlerle yayınlanan eğlenceli akşam programı Tolgşov, en filtresiz hâliyle artık Exxen’de. Tolga Çevik’in her zamanki garip mizahını geleneksel televizyon kuralları olmadan daha özgür bir şekilde yaptığı Tolgşov Filtresiz, dizi izlemek yerine kafanı dinlendirmek istediğin anlar için ideal bir seçenek.

Exxen abonelik ücretinin yarısını Papara ile anında nakit kazan!

Papara’nın en sevdiğin özelliklerinden Cashback’e geçen ay eklenen Exxen, Netflix, Spotify ve Youtube Premium platformlarında olduğu gibi anında %50 nakit kazanmanı sağlıyor. Bunun için yapman gereken tek şey ise ödemeni Papara Card ile gerçekleştirmek. Eğer bu ve diğer harcamaların için tasarruf edip, kazançlı çıkmak istiyorsan hemen Cashback’i keşfet ve harcadıkça nakit kazan.

Finansal özgürlükle tanışmak için hâlâ geç değil! Saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını oluştur, dünyanın her yerinde ve internette harcarken kazandıran ücretsiz Papara Card’lardan dilediğine sahip ol. Yeni ve eşsiz finansal bir deneyim için aşağıdaki butona dokun, ilk adımını at.

Buton-kucuk-9

PaparaPapara Cashback