Exxen dizilerini %50 Cashback’le izle

Papara

İçindekiler

Exxen’de yepyeni diziler ve sevdiğin dizilerin yeni sezonları seni bekliyor. Papara Card ile Exxen üyeliğini öde, Cashback ile üyelik ödemenin yarısını anında nakit kazan.

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Güncel Cashback programları için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.

Gibi

Yılmaz, İlkkan ve Ersoy isimli üç arkadaşın komik olaylarını kaleme alan Gibi, son dönemin en ses getiren Exxen yapımları arasında. Komedi türünü farklılaştıran Gibi’nin merakla beklenen 3. sezonu da yayınlandı.

Sadece Arkadaşız

Sadece Arkadaşız komedi türündeki Exxen dizileri arasında. Aynı evde yaşayan Umut ve Ece’nin hikayesini anlatan dizi, iki karakterin doğru eşi bulmak için birbirleri ile olan yarışını eğlenceli bir şekilde izleyiciye sunuyor.

Sizi Dinliyorum

Exxen’in komedi türündeki yeni dizileri arasında Sizi Dinliyorum da var. Onur Buldu’nun farklı karakterleri canlandırdığı dizi, ilişki terapisi deneyimi üzerinde duruyor.

Hükümsüz

Polisiye türündeki Hükümsüz, iki farklı karakterin bir araya gelmesini konu alıyor. Esma, babasının yürüttüğü hukuk bürosunda ikinci patron olan güçlü bir kadındır. Avukat adayı Filiz ise inatçı ve kırılgan biridir. İşlenen bir cinayet bu iki karakteri bir araya getirecektir.

Şeref Bey

Onur Ünlü’nün yönettiği, Haluk Bilginer’in başrolde olduğu Şeref Bey, komedi türündeki Exxen dizileri arasında. İşinde usta olan aşçı Şeref Bey, eşi vefat ettikten sonra hayatına oğluyla devam eder ve yeni bir başlangıç yapar. Yeni hayatı karşısına birçok sürpriz çıkaracaktır.

Olağan Şüpheliler

Komedi ve aksiyon sahnelerine sahip Olağan Şüpheliler, üç kadının kesişen hikayelerini konu alıyor. Bu 3 kadın, eşlerinin ortaklık kurarak işlettikleri otelde beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşır ve olaylar gelişir.

Leyla ile Mecnun

Adeta bir kült haline gelen Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle Exxen’de. Mecnun, Erdal Bakkal, İsmail, İskender ve Leyla’nın hikayelerine kaldığı yerden devam eden Leyla ile Mecnun, yeni sezonuyla Exxen’de sevenleriyle buluştu.

İlginç Bazı Olaylar

Komedi türündeki İlginç Bazı Olaylar, 37 yaşında ve ailesiyle birlikte yaşayan İbo’yu anlatıyor. Hayallerinin peşinde koşmak için Bursa’daki ailesinin yanından yeni maceralara yelken açan İbo’nun hayatı, eğlenceli repliklerle izleyiciyi güldürüyor.

Aramıza katıl

Paparalı değil misin? Aşağıdaki butona dokun ve ücretsiz hesabını hemen oluştur.

Cashback