Evini sevenler için Koçtaş, harcadıkça kazanmak için Cashback

Papara

İçindekiler

Papara'nın finansal özgürlükler dünyasında yapabileceklerinin de kazanmanın da sınırı yok. Özellikle Paparalılar tarafından çok sevilen Cashback ile anlaşmalı olduğumuz markalardan yaptığın harcamalardan anında nakit kazanabilir, alışverişlerini bütçe dostu hâle getirebilirsin. Üstelik Cashback ile kazandıran markalarımız günden güne artmaya ve kazancının sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Şimdi sana yeni bir haberimiz var! Türkiye'nin en büyük ev geliştirme perakendecisi olan ve evinin ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğin Koçtaş, artık Cashback'le kazandıran markalarımız arasında. Detaylar yazımızın devamında.

Koçtaş’ta alışverişlerini Papara Card’la yapmak fark yaratır!

El aletlerinden, bahçe ürünlerine, mutfaktan banyoya, yatak odasından çalışma masasına, avizeden kamp malzemelerine kadar on binlerce farklı ürünü bir arada bulabileceğin Koçtaş, Türkiye’de ev geliştirme perakendeciliği dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri. Bu kadar çok ihtiyaca cevap veren bir mağazaya sık sık yolunun düşeceğini biliyor ve bu ziyaretlerini daha karlı hâle getirmek istiyoruz. Bu yüzden iş birliği yaptığımız markalar arasında artık Koçtaş da var!

Koçtaş’tan, Koçtaş Fix mağazasından ya da koctas.com.tr’den yapacağın tüm alışverişlerde, kategori, ürün ya da fiyat fark etmeksizin, Papara Card’ını kullanarak anında %10 oranında nakit kazanabilirsin. Böylece ayda 30 TL’ye kadar kazanç sağlayabileceğin alışverişlerinle bütçene katkıda bulunabilirsin.

Artboard-2-copy-2_2x

Cashback ile kazan, biriktir, harca!

Cashback ile kazanmak için sadece Paparalı olman yeter. Ön koşulsuz ve şartsız olarak, Papara Card’ınla anlaşmalı markalarımızdan yapacağın tüm alışverişlerden nakit kazanabilirsin.

Kazandığın nakitler, seni bekletmeden, anında hesabına yansır. Sonrası sana kalmış! Hesabında biriken bakiyeyi ister “Ay sonunda Al” seçeneğiyle ayın son günü alabilirsin, istersen hesabında biriktirmeye devam edebilirsin ya da istediğin zaman nakit olarak çekebilirsin.

Cashback ile kazandıran markaları ve oranlarını papara.com adresinden ya da uygulamamız üzerinden takip edebilirsin.

Paparalı değil misin? Zaman kaybetme, aramıza katıl!

Tüm finansal işlemlerin için kazançlı bir çözüm sunan Papara’nın sınır tanımayan, özgürlükler dünyası, bütçenin kontrolünü tamamen sana bırakıyor. Paparalı olmak, olur olmaz yerde karşına çıkan kesintilerle, hesap işletim ücretleriyle ve faizlerle asla karşılaşmamak anlamına geliyor. Eğer hâlâ Paparalı değilsen papara.com adresini ziyaret edebilir ya da uygulamamızı indirerek birkaç saniyede ailemize katılabilirsin. Daha sonra istersen Papara Card'ları inceleyebilir, kendine uygun bir kart seçerek, tamamen ücretsiz olarak edinebileceğin kartınla kazançlı alışverişlerin tadını çıkarabilirsin.

Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback programları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.
Cashback