Fatura ödeme hizmetimize Enerjisa eklendi

Papara

İçindekiler

Sana güzel bir haberle geldik Paparalı. Fatura ödeme hizmetimize Enerjisa’yı ekledik. Papara hesabından Enerjisa elektrik faturanı ödeyebilir, istersen otomatik ödeme talimatı oluşturabilir, ödediğin faturaları ayrıntılı grafiklerden takip edebilir ve Cashback kazanabilirsin.

Faturanı öde, anında %10 Cashback kazan

Enerjisa elektrik fatura ödemenden ekim, kasım ve aralık aylarında anında %10 Cashback kazanabilirsin. Kazandığın Cashback hesabına anında nakit olarak yansır.

Enerjisa elektrik fatura ödemen için Papara hesabına giriş yap > Ödemeler menüsüne gir > Elektrik seçeneğine dokun > Enerjisa’yı seç > Bilgilerini gir ve fatura ödeme işlemini tamamla.

150 TL’ye kadar olan Enerjisa elektrik fatura ödemenin %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek.

Anında nakit kazandıran Cashback markalarını keşfet

Market, ulaşım, yeme-içme, platform abonelikleri gibi birçok marka ve kategoride yapacağın harcamalarda Papara Card’ını kullanarak anında nakit kazanabilirsin.

Cashback markalarımız: LC Waikiki, Burger King, istegelsin, Enerjisa, YouTube Premium, Amazon Prime, Netflix, Spotify, Uber, Exxen, CarrefourSA, Steam, PlayStation ve Hop.

Papara hesabın yok mu?

Hesabını aşağıdaki butona dokunarak saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

PaparaPapara CashbackBireysel Finans