Fatura ödeme hizmetimize Enerjisa eklendi

Papara

İçindekiler

Sana güzel bir haberle geldik Paparalı. Fatura ödeme hizmetimize Enerjisa’yı ekledik. Papara hesabından Enerjisa elektrik faturanı ödeyebilir, istersen otomatik ödeme talimatı oluşturabilir, ödediğin faturaları ayrıntılı grafiklerden takip edebilir ve Cashback ile anında nakit kazanabilirsin.

Bu yazıyı 31 Mart 2023 tarihinde güncelledik.

Ödemeler > Elektrik menüsünden Enerjisa'da yapacağın ₺200'ye kadar olan fatura ödemenin %10'u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺20 kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Faturanı öde, Cashback ile %10 anında nakit kazan

Enerjisa elektrik fatura ödemenden kazandığın %10 Cashback  hesabına anında nakit olarak yansır.

Enerjisa elektrik fatura ödemen için Papara hesabına giriş yap > Ödemeler menüsüne gir > Elektrik seçeneğine dokun > Enerjisa’yı seç > Bilgilerini gir ve işlemini tamamla.

Anında nakit kazandıran Cashback markalarını keşfet

Market, ulaşım, yeme-içme, platform abonelikleri gibi birçok marka ve kategoride yapacağın harcamalarda Papara Card’ını kullanarak anında nakit kazanabilirsin.

Cashback markalarımız: LC Waikiki, Burger King, istegelsin, Enerjisa, YouTube Premium, Netflix, Spotify, Uber, Exxen, CarrefourSA, Steam, PlayStation ve Hop.

Papara hesabın yok mu?

Hesabını aşağıdaki butona dokunarak saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

Papara