Papara Card’ından Yaptığın Harcamaları Nasıl Takip Edersin?

Papara

İçindekiler

Alışveriş rutinleri gün geçtikçe değişti. Artık, çoğu harcaman için bir yerden başka bir yere gitmene ya da yanında nakit bulundurmana gerek yok. Çünkü, tüm bu işlemleri kullandığın kartınla kolayca gerçekleştirebiliyorsun. Mesela, kendine alacağın bir kıyafet için mağaza mağaza dolaşıp, zaman kaybetmek yerine online olarak alışverişini tamamlarsın.

Fakat, bu yeni ödeme rutininde beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaman için harcama takibi yapmayı da unutmaman gerekiyor. Sana kolaylık sunan olanakları bilip, faydalanırsan sonradan karşına çıkabilecek maddi sıkıntıları yaşamazsın.

Tüm bunları sıkıntısız bir şekilde yapabilmen için Papara sana birçok kolaylık sağlıyor. Hesabındaki parana göre Papara ile harcama yapar, limitlerini de aşmazsın. Tüm ödemelerini tek bir hesaptan takip eder; hangi ay, nereye, nereden ve ne kadar ödeme yaptım diye de düşünmezsin. Ayrıca, Papara Card kullanarak yaptığın alışverişlerde harcamalarını kolaylıkla takip edebilirsin.

Neden Papara Card?

Çünkü, Papara Card tamamen seni düşünerek tasarlanmıştır. Kullandığın Papara Card hesabına anında para yüklemesi yapar, güvenli bir şekilde harcamalarını gerçekleştirirsin. Hesabını aşma gibi bir problem de söz konusu değildir.

Papara Card’ında bulunan grafik ekran özelliği ile harcamalarını kolaylıkla görebilirsin. Bu grafikleri ve diğer ayrıntıları görmek için uğraşmana veya düşünmene gerek yok. İster uygulaman ister papara.com adresinden anında tüm harcama ve diğer bilgilerine anında ulaşırsın.

Ayrıca, bu harcama grafik ekranı sana kategorilendirme özelliği sunar. Ödemelerin arasında kaybolmadan, harcama kategorilerinden istediğin zaman, istediğin bilgiye ulaşırsın. Kategoriler sayesinde markete, gıdaya, giyime ya da hobilerin için ne kadar harcadığını görür, hesabını bilirsin.

Harcamalar arasında daha fazla kaybolmayıp, hesabını bilmek için hemen sana uygun olan Papara Card’lardan birini seçmelisin.

Sana uygun Papara Card’ın hangisi?

Papara’da sana uygun ücretsiz kart seçenekleri vardır. Bu kartlar ile dilediğin gibi harcama yaparsın. Anında Sanal Kart oluşturup, internette harcar, Papara Black Card ya da Papara Lite Card’lardan birini kullanarak da temassız ödeme ve diğer birçok özelliklerden faydanalanabilirsin.  

Peki, senin ihtiyacın hangi Papara Card?

Papara Black Card: Ücretsiz kart, temassız ödeme, ATM’lerden para çekip/yatırma, Cashback Programı ile nakit kazan, 500 TL’ye kadar ücretsiz para çekme

Papara Lite Card: Ücretsiz kart, temassız ödeme, ATM’lerden para çekme ve Cashback ile nakit kazan.

Papara Sanal Kart: Dünyanın her yerinde geçerli, her ay ücretsiz bir Sanal Kart hakkı ve Cashback ile nakit kazan.

Hemen sana uygun olan Papara Card’ını seç ve hesabını bilerek harcama yapmanın keyfini çıkarabilirsin. Ayrıca, tüm Cashback'te anlaşmalı olunan markalardan yaptığın Papara Card'lı harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

PaparaPapara Cashback