En sevilen PlayStation oyunları

Papara

İçindekiler

Konu video oyunları olunca ilk akla gelen tabii ki de PlayStation. En iyi oyuncu deneyimini yaşatan ve birbirinden farklı hikâyeye sahip yüzlerce oyun her yıl sevenleriyle buluşuyor. Biz de Papara olarak mutlaka oynanması gereken, en sevilen PlayStation oyunlarını senin için derledik. Üstelik hediye olarak 4 adet PlayStation 5 sunan çekilişle ilgili bilgileri de yazıya ekledik.

Red Dead Redemption 2

Farklı mecralarda 250 kez tam puan alan Red Dead Redemption 2, “yaşayan açık dünya” kategorisindeki en iyi oyunlardan biri. 1899’un Vahşi Batısı’nda geçen hikâyede çete lideri bir kovboy olarak hayatta kalmaya çalışıyorsun. Kanun güçleri, haydut çeteleri veya vahşi hayvanlarla mücadele ederek hayatta kalmaya çalıştığın macerada ister ödül için kelle avına çık, ister balık avla istersen ticaret yap… İster egzotik hazinelerle yolunu bul… Karlı dağlarda ya da bataklıklarda çadırını kur, çiftlikleri ele geçir, cıvıl cıvıl kasabalarda hayatını yaşa… Red Dead Redemption 2 sınırsız bir dünya sunuyor.

The Last of Us: Part 2

Dünya, salgın hastalığın pençesinde… Virüsün bulaştığı herkes bilincini kaybederek bir canavara dönüşüyor. Dünya düzeni yerle bir olmuş. Bu sırada 19 yaşındaki Ellie ve asker Abby, hayatta kalma mücadelesi verirken kimi zaman el yapımı silahları kullanmak kimi zaman da gizlenerek sessizce ilerlemek zorunda. Korku temalarıyla zenginleştirilmiş The Last of Us: Part 2, 2021 yılında en çok tartışılan, hakkında en çok yorum yapılan oyunlardan biri oldu.

FIFA 2021

EA Sports, yarattığı FIFA efsanesini geliştirerek devam ettiriyor. FIFA 2021, kariyer moduna eklenen yeniliklerle tek başına da oynanan zevkli bir oyun hâline getirildi. Bu yılın en büyük değişimi olarak yapay zekâ, çarpışma sistemleri ve taktikler göze çarpıyor. Gol atmak her zamankinden daha zor ve gerçekçi.

Inside

Nereden ve nasıl geldiğini bilmediğin karanlık bir ormanda yapayalnız uyansan ne yaparsın? İki boyutlu bulmaca-platform oyunu olan Inside böyle bir yerde başlıyor ve birbirinden karmaşık bulmacaları çözerek ilerliyor. Ormandan terk edilmiş bir şehre, su altından laboratuvara, birbirinden farklı mekânlardan kurtulmak için bulmacaları çözmen gerekiyor. Sanatsal anlatımı çok güçlü oyunda hikâyenin kurgusu ise senin hayal gücüne bırakılmış.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty, oyun dünyasını, Hollywood’u ve hatta kültür endüstrisini büyük ölçüde etkileyen oyun serilerden birisi. 2020’nin en başarılı FPS oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War, Soğuk Savaş'ı konu alıyor. Gerçek olaylardan esinlenen oyun bir çeşit tarih dersi olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Spider-Man Miles Morales

Çok kısa zamanda en sevilen PlayStation özel oyunları arasında yerini alan Spider-Man Miles Morales, çizgi roman dünyasından tatmin edici sayıda birçok karaktere yer veren, akıcı oynanışa sahip olan ve kaliteli bir hikâye anlatan bir süper kahraman oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle oyun dünyasında eksikliği hissedilen süper kahraman oyunları kategorisini tek başına doldurabiliyor.

Papara ile Sony PlayStation 5  kazanma fırsatını kaçırma!

Finansal bütün işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmeni, Cashback ile anında nakit kazanmanı ve bütçeni yönetmeni sağlayan Papara, çekilişle 4 adet Sony PlayStation 5 hediye ediyor! Öncelikle çekilişe katılmak için Papara hesabın olması gerekir. Çekilişe katılmak için yapman gereken tek şey ise 11 Nisan'a kadar Bölüştür özelliğini kullanmak. Çekilişle ilgili ayrıntılı olarak bilgi edinmek istersen buraya tıkla. 4 adet EUROSIA Garantili Sony PlayStation 5’ten birine sahip olmak için Bölüştür özelliğini kullanmaya hemen başla.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Keşfet