Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
En Sevilen PlayStation Oyunları

En Sevilen PlayStation Oyunları

. Okuma süresi: 2 dk

Konu video oyunları olunca ilk akla gelen tabii ki de PlayStation. En iyi oyuncu deneyimini yaşatan ve birbirinden farklı hikayeye sahip yüzlerce oyun her sene sevenleri ile buluşuyor. Biz de Papara olarak mutlaka oynanması gereken, en sevilen PlayStation oyunlarını senin için derledik. Üstelik hediye olarak 4 tane PlayStation 5 sunan çekilişle ilgili bilgileri de yazıya ekledik.

Red Dead Redemption 2

Farklı mecralarda 250 kez tam puan alan Red Dead Redemption 2, “yaşayan açık dünya” kategorisindeki en iyi oyunlardan biri. 1899’un Vahşi Batısı’nda geçen hikayede çete lideri bir kovboy olarak hayatta kalmaya çalışıyorsun. Kanun güçleri, haydut çeteleri veya vahşi hayvanlarla mücadele ederek hayatta kalmaya çalıştığın macerada ister ödül için kelle avına çık, ister balık avla istersen ticaret yap… İçki kaçakçılığı ya da egzotik hazineler ile yolunu bul… Karlı dağlarda ya da bataklıklarda çadırını kur, çiftlikleri ele geçir, cıvıl cıvıl kasabalarda hayatını yaşa… Red Dead Redemption 2 sınırsız bir dünya sunuyor.

The Last of Us: Part 2

Dünya, salgın hastalığın pençesinde… Virüsün bulaştığı herkes bilincini kaybederek bir canavara dönüşüyor. Dünya düzeni yerle bir olmuş. Bu sırada 19 yaşındaki Ellie ve asker Abby, hayatta kalma mücadelesi verirken kimi zaman el yapımı silahları kullanmak kimi zaman da gizlenerek sessizce ilerlemek zorunda. Korku temalarıyla zenginleştirilmiş The Last of Us: Part 2, 2021 yılında en çok tartışılan, hakkında en çok yorum yapılan oyunlardan biri oldu.

FIFA 2021

EA Sports, yarattığı FIFA efsanesini geliştirerek devam ettiriyor. FIFA 2021, kariyer moduna eklenen yeniliklerle tek başına da oynanan zevkli bir oyun haline getirildi. Bu yılın en büyük değişimi yapay zeka, çarpışma sistemleri ve taktikler göze çarpıyor. Gol atmak her zamankinden daha zor ve gerçekçi bir hale getirilmiş.

Inside

Nereden ve nasıl geldiğini bilmediğin karanlık bir ormanda yapayalnız uyansan ne yaparsın? İki boyutlu bulmaca-platform oyunu olan Inside böyle bir yerde başlıyor ve birbirinden karmaşık bulmacaları çözerek ilerliyor. Ormandan terk edilmiş bir şehre, su altından laboratura birbirinden farklı mekanlardan kurtulmak için bulmacaları çözmen gerekiyor. Sanatsal anlatımı çok güçlü oyunda hikayenin kurgusu ise senin hayal gücüne bırakılmış.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty, oyun dünyasını, Hollywood’u ve hatta kültür endüstrisini büyük ölçüde etkileyen oyun serilerden birisi. 2020’nin en başarılı FPS oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War, Soğuk Savaşı konu alıyor. Gerçek olaylardan esinlenen oyun bir çeşit tarih dersi olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Spiders-Man Miles Morales

Çok kısa zamanda en sevilen PlayStation özel oyunları arasında yerini alan Spiders-Man Miles Morales, çizgi roman dünyasından tatmin edici sayıda birçok karaktere yer veren, akıcı oynanışa sahip olan ve kaliteli bir hikâye anlatan bir süper kahraman oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle oyun dünyasında eksikliği hissedilen süper kahraman oyunları kategorisini tek başına doldurabiliyor.

Papara ile Sony PlayStation 5  kazanma fırsatını kaçırma!

Finansal bütün işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmeni, Cashback ile anında nakit kazanmanı ve bütçeni yönetmeni sağlayan Papara, çekilişle 4 adet Sony PlayStation 5 hediye ediyor! Öncelikle çekilişe katılmak için Papara hesabın olması gerekir. Çekilişe katılmak için yapman gereken tek şey ise 11 Nisan'a kadar Bölüştür özelliğini kullanmak. Çekilişle ilgili ayrıntılı olarak bilgi edinmek istersen buraya tıkla. 4 adet EUROSIA Garantili Sony PlayStation 5’ten birine sahip olmak için Bölüştür özelliğini kullanmaya hemen başla.