En iyi ve avantajlı kart: Papara Card

Papara

İçindekiler

En iyi banka kartı ya da en avantajlı kredi kartını arıyorsan fark etmişsindir; her şeyin mükemmel olduğu bir kart bulmak eskisi gibi imkansız değil. Çünkü artık Papara Card var.🙂 Henüz Papara Card kullanmadıysan ve nedenleri merak ediyorsan senin için anlatalım.

Ücretsiz sahip olabileceğin Papara Card seni asla borçlandırmaz, tüm dünyada ve internette kısıtlamasız, şartsız işlem gerçekleştirebilmeni sağlar. Limitlerini senin belirlediğin ve yönetimi oldukça kolay olan Papara Card’lar diğer tüm kartlardan farklı olarak harcadıkça anında nakit kazanmanı da sağlar. Üstelik Papara Card’ların sundukları sadece bunlar da değil. Daha fazlasının neler olduğunu öğrenmek için tek yapman gereken yazımızın devamını okumak.👇

Farklı ihtiyaçlar için farklı türleri bulunan Papara Card’lar şöyle:

Papara Lite Card, satış noktalarından 5 TL karşılığında alıp hemen kullanmaya başlayacağın 4 farklı renk seçeneğine sahip olan Papara Card türüdür. Ücret ödedim diye sakın endişelenme! Satın alma işlemi sırasında ödediğin 5 TL, Papara Lite Card’ını aktif ettiğin zaman anında hesabına iade edilir. Yukarıda söylediğimiz gibi diğer tüm Papara Card’larda olduğu gibi Papara Lite Card da ücretsizdir.

Papara Black Card, Papara hesabı oluşturduktan sonra adresine göndereceğimiz Papara Card türüdür. Tüm Papara Card’larda olduğu gibi, Papara Black Card’da da aidat, kart ücreti ya da işlem ücreti ödemezsin. Papara Black Card ile birlikte Sözleşmeli hesaba geçerek ücretsiz limitlere sahip olur ve daha fazla işlem gerçekleştirebilirsin.

Papara Sanal Kart, internet harcamaların için oluşturabileceğin Papara Card türüdür. Her ay yeni bir ücretsiz Sanal Kart oluşturabileceğin Papara ile, istersen ayda 10 adet Papara Sanal Kart oluşturabilirsin.

Papara Hayalet Sanal Kart, internet harcamalarında kullanmak üzere oluşturabileceğin tek kullanımlık karttır. Emin olmadığın bir internet sitesinde Hayalet Sanal Kart kullanarak işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsin. Hayalet Sanal Kart, tek kullanımlık olduğundan harcamanı gerçekleştirdikten sonra anında kapanır. Böylece alışverişlerini için rahat bir şekilde yaparsın.

Papara Metal Card, Türkiye’nin ilk ve tek ön ödemeli metal kartıdır. Dünyanın her yerinde prestij göstergesi olarak kabul edilen bu kart, şimdilik kapalı beta durumundadır.

Papara Card neden en avantajlı kart?

Papara Card’ların tümü, Paparalıları finansal özgürlük dünyasına ücretsiz olarak taşıyan pek çok avantajla dolu. İşte Papara Card ile sahip olabileceğin avantajlarından bazıları:

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Papara Card sahiplerinin en favori özelliklerinden Cashback, pek çok marka ve katgoride yaptığın harcamalardan anında nakit kazanmanı sağlar. Cashback ile Netflix, Spotify, YouTube Premium, HOP! ve Exxen abonelik ücretlerinin %50’sini anında kazanabilir, Türkiye’nin en popüler e-ticaret siteleri, süpermarket, seyahat ve gıda markalarında yaptığın harcamalardan da farklı oranlarda yine nakit kazanabilirsin. Üstelik hiçbir şart ve koşul olmadan! Güncel Cashback markaları ve nakit kazandırma oranlarını papara.com’dan takip edebilirsin.

Ayrıntılı grafiklerle “nerede, ne kadar harcadım?” soruları bitiyor!

Papara Card ile yaptığın tüm harcamaları, Papara uygulamandan ya da papara.com adresinden hesabına giriş yaparak sana özel hazırlanmış harcama grafiklerden kolayca takip edebilirsin. Kategorik olarak grafiklendirdiğimiz Papara harcama ekranı ile, hangi kategoride ne kadar harcama yaptığını yüzdelik dilimlerle görür, bütçeni en iyi şekilde kontrol edersin.

Abonelikler tek bir yerde!

Papara Card ile yaptığın Netflix, YouTube, Spotify, Exxen gibi aylık dijital platform ödemelerini, abonelik özelliği ile birlikte tek bir yerden kolayca takip ederek yönetebilirsin. Online platformlardaki üyeliğini sonlandırmak istediğinde, başka hiçbir yere giriş yapmadan Papara üzerinden işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsin. Kısaca, aboneliğini dilediğin an açıp, dilediğin an kapatmak Papara ile sadece birkaç adım!

Papara Card tamamen ücretsiz!

Hemen bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı seçerek Papara’nın finansal özgürlük dünyasına katılabilirsin! Hemen ücretsiz Papara hesabı oluşturmak için tıkla!