Ekim ayının tadını Papara ile çıkar!

Papara

İçindekiler

Günlerin artık fark edilir derecede kısaldığı ve havanın iyice serinlediği Ekim ayı, sonbahar denildiğinde aklına gelen her şey içinde barındırıyor. Her ayın farklı bir hissi var; bunun tadını sonuna kadar çıkarmak için küçük bir motivasyon arıyorsan doğru yerdesin. Bu yazıda Ekim ayında ‘Banka değil, Papara!’ farkıyla yapabileceğin bazı öneriler sunduk.

Arkadaşlarınla bir restoran buluşması için harika bir zaman

Pandemi kısıtlamaları biteli uzun zaman oluyor, bunun üstüne okul ve iş hayatında da normale dönüş, arkadaşlarınla daha sık bir araya gelebilmeni sağladı. Ekim ayı okul ya da iş çıkışlarında arkadaşlarınla bir kafe ya da restoranda günün yorgunluğunu açık havada atabilmen için son ay. Keyifli bir yemek ya da kahvenin ardından masanın hesabını eşit şekilde bölüştürmek için en kısa yol ise tabii ki Papara. Papara Bölüştür özelliği ile ödemeyi tek bir hesaptan yap, arkadaşlarının ödemesi gereken para anında senin hesabına geçsin.

Durmak yok, şehrin keyfini sürerken kazanmaya devam!

Şehrin keyfini hem gezerek hem de yorulmadan çıkarmak istiyorsan e-scooterlar tam sana göre. Bu güzel serin havalarda şehir içi yolculuklarını HOP! ile yaparak eğlenceli bir hâle dönüştürebilir, ödemeni Papara Card ile yaparak da anında %50 nakit kazanabilirsin! Kısaca gez, eğlen ve kazan.

James Bond sinemaları kurtarmak için hazır

Neredeyse iki senedir sinemalardan uzaktayız. Kısıtlamalarla geçen uzun bir aranın ardından, büyük Hollywood stüdyoları sinemaları eski görkemine kavuşturmak için eski bir kahramanla geri dönüş yapıyor: James Bond. Bond serisinin 25’inci filmi olan No Time to Die (Ölmek için Zaman Yok), serinin çağa uygun bir yola girdiği farklı bir senaryo ile sinemalarda. Sinema biletini önceden alıp en iyi koltuğu ayırtmak için online bilet alışverişini Papara Card ile yapabilirsin ya da gişede ödemeni temassız yaparak salona en güvenli şekilde girebilirsin.

Acil bir durum mu çıktı? Hiç sorun değil!

Yağmurlu bir havada eve taksi ile dönmek için acil paraya ihtiyacın olması çok doğal, özellikle de Ekim gibi sürprizlerle dolu bir ayda. Böyle durumlarda Papara uygulamasından telefon rehberini açıp yakınlarından acil para isteyebilir, taksi ödemeni Papara QR kod ile yapabilirsin. Hiçbir zaman kısıtlaması olmadan, Papara her zaman yanında!

Yağmurlu bir hafta sonunu favori kitabınla geçir

Ekim ayının en güzel yanlarından birisi de güzel bir müzik açıp pencerenden yağmuru izlediğin günler. Kitap okumak için harika bir atmosfer gibi görünüyor değil mi? Bu ay bir hafta sonunu okuma listendeki bir kitabı satın alıp yağmurlu bir havanın dingin atmosferinde kitap okuyarak geçirebilirsin. Üstelik bkmkitap’ta Papara Card’ınla yapacağın harcamalardan anında %15 nakit kazanarak!

Son gelen özelliklerimizi deneyimledin mi?

Finansal hayatını daha özgürce ve daha kolay bir şekilde yaşaman için Papara’ya sürekli yeni özellikler eklediğimizin farkındasındır. Yakın zamanda gelen Aylık Hesap Özeti, Gizlilik Ayarları ve Gizli Mod ile Papara deneyimin her zamankinden daha iyi hâle geliyor.

Aylık Hesap Özeti ile; gelir ve giderlerinin bir önceki ay ile kıyaslamalı takibini, Papara Card harcama bilgilerini, en sık harcama yaptığın marka ve kategorileri, abonelik detaylarını, Cashback’ten elde ettiğin kazancı, karşılaştırmaları fatura hareketlerini ve daha fazlasını ayrıntılı olarak inceleyebilirsin.

Gizli Mod ile; Papara uygulamana giriş yaptığında ekranda görünen transferler, bakiyen ve işlem tutarları gizlenir.

Yeni gizlilik ayarları ile; ismini, telefon rehberi paylaşım bilgilerini, bölüştür açma/kapama, kişi engelleme ve daha fazla özelliğe erişimin olur.

Cep telefonu faturalarını öderken daha da hızlı hareket edebilmen için fatura öderken rehberinden numara seçme özelliği de son eklenen Papara özellikleri arasında!

Görüşlerini bize daha kolay bir şekilde iletmen için Papara uygulamasına bir geliştirme daha ekledik. Sol menüden İletişim menüsüne gir, Bize Yaz’a dokun ve istediğin herhangi bir kategorideki talebini bize ilet! Belki de bir sonraki ay senin talebini konuşuyor oluruz.

31 Ekim Dünya Tasarruf Günü için kendine meydan oku

31 Ekim’de kutlanan Dünya Tasarruf günü pek popüler bir gün olmayabilir ancak finansal hayatını yeniden şekillendirmek için iyi bir başlangıç noktası olabileceğini düşünüyoruz. Tüm gelir ve giderleri üzerindeki kontrolü anlaşılır grafikler ile takip eden Paparalılar, bütçe yönetimine 1-0 önde başlıyor. Üstelik yeni eklenen aylık hesap özeti ekranı ile bütçe kontrolün her zamankinden daha fazla! Sen de bu ay sonunda hangi kategoride ne kadar harcama yaptığını, Cashback markalarından ne kadar tasarruf ettiğini kontrol ederek bütçe yönetimine başlayabilirsin.

Bizi takip etmeyi unutma!

Tüm yeni özelliklerden haberdar olmak ve tüm taleplerini bize en kolay şekilde iletmek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma! Twitter, Instagram, Facebook, YouTube ve LinkedIn’de de karşılaşabiliriz. Papara hesabın yok mu? Hemen aşağıdaki butona dokun, ücretsiz Papara hesabını ışık hızında oluştur.

Buton-kucuk-2

Keşfet