Eğlenceli para transferleri için Papara!

Papara

İçindekiler

Finansal işlemlerin için Papara’yı tercih etmenin temel sebepleri özgürlük, hız, kazanç ve kolaylık; öyle değil mi? Çünkü Papara’da seni kısıtlayan işlemlere yer yok. Para transferini dilediğin an, saniyeler içinde gerçekleştirebilirsin. Üstelik işlem ücreti olmadan... Zaman ve efordan uzak, maliyetsiz gerçekleştirdiğin para transferleri artık çok daha eğlenceli olacak! Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Para transferlerine GIF ya da emoji ekle!

Papara’da dilediğin an para gönderebilir ya da yakınlarından para isteyebilirsin. Para iste özelliği ile rehberden isim seçerek işlemini basit bir şekilde gerçekleştirir, para gönderme işlemini de yine aynı kolaylıkla tamamlarsın. Asla uğraşmadan gerçekleştireceğin bu işlemler için ücret ödemeyeceğini de biliyorsun. Şimdi ise sana bir güzel haberimiz daha var!

💡

Para isteme, para gönderme ve harcama bölüştür işlemlerini gerçekleştirirken GIF veya emojiler kullanarak ruh hâlini yansıtabilirsin. Mesela bir yakının senden para istediğinde işlemi gerçekleştirirken karşı tarafa anlamlı bir GIF yollayarak ortamı yumuşatabilirsin. Çünkü biliyoruz; para istemek bazen zordur ve kendini açıklamakta zorlanabilirsin. Talebin sırasında açıklama kısmına GIF ekleyerek işlemi eğlenceli bir hâle getirebilir veya o anlık durumunu GIF’lerle anlatabilirsin. Online mecralarda sık sık kullandığımız GIF ve emojiler artık para gönderme işlemlerimize de renk katacak. İlk defa Papara’da olan bu özelliği kullanmak için hemen bir para transferi yap ya da harcamanı bölüştür. Arkadaşların ilk senden görsün!

Yakınlarına para gönder, Papara’ya davet et

Aklına gelebilecek bütün finansal ihtiyaçların için tercih ettiğin Papara, hem bütçeni yönetmeni sağlıyor hem de harcadıkça kazandırıyor. Harcamaların içinde kaybolmana engel olurken güvenli, hızlı ve kolay bir deneyim yaşamanı sağlıyor. Kısaca sana finansal bir özgürlük sunuyor.

Peki yaşadığın bu eşsiz deneyimi yakınlarınla da paylaşmaya ne dersin? Eğer sevdiklerinin bir Papara hesabı yoksa onlara para gönderme işlemi ile davet yollayabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey para göndereceğin kişinin telefon numarasını girmek ve tutarı belirlemek. Para göndermek istediğin yakının hesabını açtığında göndermek istediğin bu tutar ise anında karşı tarafa yansır. Yakınlarının da Paparalı olup, finansal özgürlükle tanışması için hemen para gönder, senin de payın olsun!

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara