Sağlığın için Doctorla, ödemelerin için Papara

Papara

İçindekiler

Papara’da finans işlemlerini benzersiz bir deneyimle gerçekleştirebilmen için birçok çözüm üretiyor ve kullanımına sunuyoruz. Üstelik bunlardan sadece Papara’da değil, kullandığın farklı platformlarda da faydalanabilmen için pratik entegrasyonlar yapıyoruz. Bu amaç doğrultusunda fayda sağlayan en yeni entegrasyonumuzu ise Doctorla ile gerçekleştirdik. Artık danışmanlık için kullandığın Doctorla’da ödeme adımında kart bilgilerini girmene gerek olmayacak. Nasıl mı? İşte detaylar 👇👇👇

Doctorla nedir, nasıl çalışır?

Doctorla, sağlıkla ilgili aklına takılan sorular ya da şikayetlerin için online randevu alıp doktorlarla buluşmanı sağlayan dijital bir platform. Doctorla ile herkesin eşit olanaklarla danışmanlık alması amaçlanıyor.

Doctorla uygulamasını kullanarak psikoterapiden doğum koçuna, kardiyolojiden beslenme ve diyete kadar aradığın tüm kategorilere ulaşıp alanında uzmanlaşmış tecrübeli doktorlardan randevu alınabiliyor. Sağlık sektöründe yeni bir soluk olan bu hizmet sayesinde ister evde, ister işte veya okulda ol, doktorunu seçerek anında randevu oluşturup görüşme yapabilirsin. Doctorla uygulaması ile kendine özel sağlık modeli oluşturabilir, ilaç takibi ve medikal ölçümlerini de yapabilirsin.

Sağlık ihtiyaçlarını bir tık kadar yakınına getiren Doctorla için yapacağın ödemeler de Papara ile hızlı ve güvende.

Doctorla ödemelerin Papara Checkout ile hızlı ve kolay

Papara’da kurumsal şirketler, bireysel ticari satıcılar ve bağımsız çalışanlar için birçok yenilikçi ve teknolojik ürün bulunur. Bireysel çözümler kadar sunduğumuz kurumsal ürünlerimizle de fayda ve deneyim odaklı olmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda, Doctorla ile yaptığımız iş birliği sayesinde danışmanlık için yapacağın ödemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanı istiyoruz.

İlgili içerikler

-Papara MassPayment müşterilerine ya da iş ortaklarına 7/24 kolayca ödeme dağıtılmasını sağlar.

-Papara Corporate Card kurumsal hesaba bağlıdır ve tüm özellikleri tek bir yerden yönetilir.

-Bireysel Ticari hesap ile bağımsız çalışanlar veya küçük işletmeler Papara hesaplarını kendi POS cihazlarına dönüştürerek kolayca ödeme alabilir.

-Papara Checkout milyonlarca Papara kullanıcısından anında ödeme alma imkânı sunar.

Doctorla uygulamasında Papara Checkout entegrasyonu ile ödeme yapman gerektiğinde kart bilgilerini girmekle uğraşmazsın. Tek yapman gereken ‘Papara ile Öde’ seçeneğine dokunmaktır. Daha sonra ister Papara hesabından, istersen de Papara hesabına eklediğin farklı kredi/banka kartı seçeneklerinden dilediğini seçerek işlemini tamamlayabilirsin. Gördüğün gibi uğraştırıcı işlemler yok, sadece seçim var. Papara ile ödeme yapmak pratik olduğu kadar işlemlerini hızlı ve güvenli gerçekleştirmeni de sağlar. Kart bilgilerinin kaydolmasını gibi endişelerin olmaz. Gerçekleştirdiğin işlemler ise Papara hesabından kolayca takip edilir.

Benzersiz, ayrıcalıklı ve hızlı

Evet, gördüğün gibi Papara’nın özgürlüklerle dolu finans dünyası ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır, hızlı ve güvenli işlem yapmanı sağlar.

Saniyeler içinde ücretsiz oluşturulan hesap ve ücretsiz kart seçenekleri ile akla gelen tüm finansal ihtiyaçları ve yepyeni çözümleri sunan Papara, finansal hayatını yeni bir boyuta taşır. Bütçe dostu ürünlerle yüksek standartta bir deneyim yaşamak için sen de şimdi Paparalı ol, seni bekleyen harika bir dünya ile tanış.

 • 7 gün 24 saat ücretsiz para transfer et, işlemlerine GIF ve emoji ekle
 • Ücretsiz Papara Card’ı her yerde kullan
 • Cashback ile harcadıkça nakit kazan, bütçene destek ol
 • Fatura, oyun & e-pin ödemelerini gerçekleştir
 • İstanbulkart’ına kolayca bakiye yükle
 • Aboneliklerini takip et
 • Aylık Özet ekranı ile gelir/gider takibini yap
 • Harcamalarını bölüştür
 • Bağış yap
 • Güvenli internet harcamaları için Hayalet Sanal Kart oluştur
 • Sevdiklerine Hediye Kartı gönder

Yukarıda sıraladığımız özellikler ve çok daha fazlası için aşağıdaki butona tıkla, Papara hesabını ışık hızında oluştur.

Papara