Dijital çağda tasarruf nedir ve Papara ile nasıl tasarruf yapılır?

Papara

İçindekiler

Dijitalleşme her geçen gün hayatımızı daha da kolaylaştırmaya devam ediyor. Eğer yaşın yetiyorsa, internetle ilk tanıştığımız yılları hatırla; yapabildiğimiz tek şey metin bazlı web sitelerine oldukça yavaş bir bağlantı hızıyla ulaşabilmekti! Şimdiyse durum, o zamanlar en çılgınlarımızın hayal edebildiğinden bile daha hızlı ve heyecan verici. Eskiden tek bir DVD’ye ya da CD’ye verdiğimiz paralar karşılığındaki abonelik sistemleriyle milyonlarca filme, diziye ve albüme saniyeler içinde erişebiliyoruz. Alışveriş yapmak için evden dışarı çıkmamıza gerek olmadığından bahsetmeye gerek bile yok. Her şeyin parmaklarımızın ucunda olması gerçekten harika, ama gün geçtikçe abone olmamız gereken daha fazla platformun olması, internetten alışveriş yapmanın saniyeler sürmesi, kısaca para harcamanın her zamankinden daha kolay olması, gün sonunda yine bizi üzüyor! Evet, dijital çağ bir harika, ama bu hıza yetişememek pek öyle değil. Neyse ki dijital çağ ekonomisine ayak uydurabilmek için yapabileceğin bazı şeyler var. Bunlardan birisi de Papara kullanmak. Bu yazıda, Papara kullanarak dijital çağdan en kârlı çıkan kişi olmanın yollarını bulabilirsin. Hazırsan başlayalım.

Harcamalarını takip et

Papara’nın bir kısım kullanıcı tarafından en çok sevilen özelliği, harcamalarının bir kısmını anında geri kazandığın Papara Cashback Programı olabilir ama başka bir kısmına göre, Papara’nın en yararlı özelliği tüm harcamalarını aynı ekran üzerinden takip edebiliyor olmak. (Papara özelliklerine dair bu tartışmaları istersen buradan ‘da da okuyabilirsin) Hangi kategoride ne kadar harcama yaptığını Papara mobil uygulaması üzerinden kolayca ve ayrıntılı olarak takip edebilirsin. Faturaların, giyim harcamaların, teknoloji harcamaların, market harcamaların ve daha fazlasını aynı ekranda göz yormayan grafiklerle takip edebileceğin Papara’da, Cashback Programı’ndan kazandığın güncel tutarı da görebilirsin. Böylece bazı küçük sandığın harcamalarının ay sonunda ne kadar büyüdüğünün farkına vararak bireysel ekonomini daha iyi yönetebilirsin.

Borçlanmadan harca

Online alışveriş trafiğinin büyük kısmı hâlâ kredi kartlarıyla yapılıyor. Evet, kredi kartı teoride alışverişi büyük oranda kolaylaştıran bir araç ama maalesef takibi iyi yapılmadığında ortaya büyük borçlar çıkabiliyor; özellikle de yüksek limitli kartlarda. Hesabımızda olmayan bir parayı farkında olmadan harcadığımız kredi kartları yerine, cebimizdeki parayı takibini kolayca yaparak harcamak, dijital çağda tasarruf yapmanın en akla yatkın yollarından birisi. Papara Card’lardan herhangi birini kullanarak, kendine aylık bir alışveriş limiti koyabilir, Papara hesabındaki bakiye bittiğinde durman gerektiğinin farkına varabilirsin. Hem de hiç borca girmeden!

Harcadıkça anında nakit kazan

Gelelim Papara kullanıcılarının en sevdiği Papara özelliklerden birine: Papara Cashback Programı. Papara Cashback Programı ile Spotify, Netflix, YouTube Premium başta olmak üzere birçok marka ve platformda yaptığın harcamaların bir kısmını anında geri kazanabilirsin. Dijital çağda tasarruf yapmak için harika bir yol!

Papara

Hayallerin için birikim yapmaya başla

Papara'da 10 adete kadar Birikim Hesabı açarak dilediğin zaman, dilediğin şekilde ve dilediğin tutarda para biriktirebilirsin. Hedeflerini belirledikten sonra Birikim Hesabı'nı açabilir, hesabını özelleştirebilir, günlük, haftalık ya da aylık olarak düzenli birikim talimatı verebilir, birikim hesabındaki tutarı Papara hesabından Birikim Hesabı'na kolayca aktarabilirsin.

Papara kullanıcıları arasında 7/24 ücretsiz para transferi yap

Papara’nın kullanıcılarına sunduğu en cazip özelliklerden biri de ücretsiz para transferi. Papara hesabın varsa, istediğin zaman kendi banka hesabına herhangi bir işlem ücreti ödemeden para transferi yapabilirsin. Aynı şekilde diğer Papara kullanıcılarına da dilediğin zaman para transferi yapabilirsin.

Sen de dijital çağın hızlı ekonomisine hızlıca ayak uydurmak istiyorsan saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Keşfet