Deprem bölgesindeki işletmeler için ücretsiz Link ile Ödeme Alma

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı,

Bugün seninle iyiliği çoğaltan, dayanışmayı sürdürmeyi teşvik eden, depremden etkilenen yerel işletmelere biraz olsun katkıda bulunacağını düşündüğümüz bir gelişme paylaşacağız.

Bugünden itibaren deprem bölgesindeki yerel işletmeler, Papara üye işyerlerinin müşterilerinin bir link üzerinden, Papara hesaplarını veya diledikleri banka, kredi ve ön ödemeli kartlarını kullanarak ödeme yapabilmelerini sağlayan Link ile Ödeme Alma çözümümüzden ₺150.000’ye kadar olan işlemlerinde 2023 sonuna dek komisyon ödemeden, tamamen ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Link ile Ödeme Alma, Papara'nın üye işyerleri için sunduğu bir ödeme çözümüdür. Kullanıcılar, üye işyerlerinin oluşturdukları ödeme linkleri üzerinden diledikleri kredi, banka veya ön ödemeli kartlarıyla kolaylıkla ve güvenle ödeme yapabilir. Harcama tutarı, üye işyerinin hesabına geçer.

Papara olarak bu hizmeti, deprem bölgesindeki yerel işletmeler için ücretsiz ve komisyonsuz olarak sunuyoruz.

Papara üye işyeri olduktan sonra Papara Link Checkout® üzerinden kolayca güvenli ödeme linkleri oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

  • Papara üye işyeri portalına giriş yapın.
  • Checkout menüsünde Link Checkout'a tıklayın.
  • Bilgileri girerek ödeme linkini oluşturun.
  • Kopyaladığınız linki WhatsApp, e-posta, SMS, Instagram gibi kanallardan müşterilerinize iletebilirsiniz.
  • Müşterileriniz ödemelerini kart bilgilerini girerek güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir.

Hepsi bu kadar.

Yerel işletmeysen, üye işyerleri arasına katıl

Deprem bölgesindeki bir yerel işletmeysen, Papara’nın üye işyerlerine sunduğu Link ile Ödeme Alma çözümünden ücretsiz, komisyonsuz yararlanmak için papara.com/merchant adresinden Papara Ticari Hesaba başvurabilirsin.  

Şayet şahıs işletmen varsa, bireysel satıcıysan hemen saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı aç, Papara uygulamasını indir ve menüden Ticari Hesap sekmesine dokun. Bireysel Ticari Hesap açarak da Link ile Ödeme Alma çözümünden ücretsiz ve komisyonsuz yararlanabilirsin. Ayrıntılı bilgi için bizimle kurumsal@papara.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsin.

PaparaHaberlerTicari Hesap