#CumhuriyetBizeEmanet: Atatürk bugün yaşasaydı gençlere ne söylerdi?

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı,

Bugün önemli bir gün. Bugün, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı.

Papara olarak kendimizi bir teknoloji şirketi olarak tanımlıyor. Bu sebeple yeni teknolojileri yakından izliyor, finansın geleceğine yön verecek trendleri takip ediyor, senin hayatını kolaylaştıracak çözümler geliştirmek için kullanıyoruz. Fakat bu kez durum biraz başka.

Gücünü gençlikten alan bir marka olarak bu kez teknolojiyi anlamlı bir mesaj vermek için kullandık. Geleceğe umutla yürümek, kendisini geliştirmenin yeni yollarını aramak isteyen her Türk gencinin yaptığı gibi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini hatırlamak istedik. Bunun için de yapay zekâyı kullandık.

#CumhuriyetBizeEmanet

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hayata geçirdiğimiz reklam kampanyasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylemleriyle eğitilmiş yapay zekâya şu soruyu sorduk: “Atatürk bugün yaşasaydı gençlere ne söylerdi?”

“Değerli evlatlarım,
Bugün aranızda olmasam da, kurmuş olduğum Cumhuriyeti en iyi şekilde temsil ettiğinizi biliyorum.
Her birinizle gurur duyuyorum.
Umudunuzu asla kaybetmeyin.
Unutmayın, bütün ümidim gençliktedir.”

Yapay zekânın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün diliyle verdiği bu yanıtlardan sonra gururla söylüyoruz: #CumhuriyetBizeEmanet.

Ülkemizde Z kuşağı nüfusunun %25’ine erişmeyi başaran, Türkiye’deki 4 gençten birinin kullandığı finansal ürün ve hizmetler geliştiren Papara olarak geleceğin finansal oyuncularını umutlandıracak işlere imza atmayı önemsiyor, geleceğin finansında söz sahibi olacak gençleri bugünden güçlendiriyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, onun sözlerinin rehberliğinde, gençliğe ve gençliğimize güveniyor, ayak uyduran değil, dijitale taşıyan ürün ve hizmetlerimizle gençleri finansal açıdan özgürleştiriyor, engeller yerine imkânlar yaratıyoruz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

PaparaHaberler