Covid-19 karşıtı vitamin takviyeleri

Papara

İçindekiler

Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmanın ve virüslerle savaşmanın en iyi yöntemlerinden biri tabi ki de vitamin takviyesi. Biz de bu konuyu senin için araştırdık ve Türkiye’de geçtiğimiz yıllara oranla vitamin kullanımının 5 kat arttığını öğrendik. C vitaminleri ve multivitaminler de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Vitamin desteği konusunda başvurulabilecek en güvenilir yerler ise tabi ki eczaneler. Biz de sağlık harcamalarına destek olabilmek için Cashback’e eczaneleri dahil ettik. Papara Card’ın ile yaptığın eczane harcamanın yarısını anında nakit kazanabileceğini unutma!

Eğer Cashback hakkında pek fazla bilgin yoksa kısaca anlatalım. Cashback, anlaşmalı olduğumuz markalarda yapılan Papara Card’lı harcamalarda anında nakit kazandıran bir programdır. Başta sağlık olmak üzere aklına gelebilecek bütün kategorilerde Papara Card’ın ile harcama yaparak anında nakit kazanabilirsin. Kazandığın bu nakiti ise ister hesabında tutar, istersen de ATM’lerden çekebilirsin. Anlaşmalı olduğumuz marka ve kategorilerden haberdar olmak için Papara Blog’u takip etmeyi unutma!

Temassız işlemler ile ödeme mesafeni koru

Paparalı’lara koronavirüsten kaçınmak için sağladığımız kolaylıklar bununla da sınırlı değil: Hepimiz biliyoruz ki koronavirüsten korunmanın bir diğer yolu da temasa ve sosyal mesafeye dikkat etmek. Bunu en iyi şekilde yapanlardan biri de Paparalı’lar. Çünkü ödeme mesafesini korumayı iyi biliyorlar. Harcamalarını Papara’nın temassız ödeme özelliğine sahip Papara Black Card ve Papara Lite Card ile yapabilir veya QR kod ile anında ödeme yapıp/alarak harcama mesafeni koruyabilirsin.

Covid-19, sağlığımıza dikkat etmek hepimizin ödeme yapma alışkanlıklarını da değiştiriyor. Papara da ödeme alışkanlıklarımız değişirken bizi destekleyecek birçok teknolojiyi bünyesine ekledi.

Bir yılı aşkın bir süredir devam eden koronavirüs önlemleri kapsamındaki kısıtlamalar, geçtiğimiz haftalarda kademeli olarak gevşetilmeye başlandı. Yine de çevremize ve sevdiklerimize karşı sorumluluklarımız devam ediyor. Virüsün salgın hızını düşürebilmek için kişisel olarak bize düşen görevler de var. Papara olarak virüsün yayılmasını önleyici kişisel önlemleri bir yazıda sizin için topladık. Koronavirüs kısıtlamaları gevşetilirken dikkat etmen gerekenleri öğrenmek için tıkla.

Papara Cashback