Papara’da çok yakında: Cep telefonu sigortası

Papara

İçindekiler

Cep telefonlarının hayatımızdaki işlevsel rolü anlatmakla bitmez. Bu değerli elektronik eşyaların hasarlanması veya bozulması ise hayatımızın akışını doğrudan etkileyebilecek kadar önemli bir durum. Sen de telefonunun hasar görme ihtimalini düşününce eli ayağına dolaşanlardan biriysen cep telefonu sigortası ile tanışmanın vaktin çoktan gelmiş demektir. Ve hemen sana güzel haberi de vermiş olalım. Çok yakında Papara’da cep telefonu sigortası da yer alacak. Bu yeni haberimizin detayları ve cep telefonu sigortası nedir, cep telefonu sigortası hangi durumlarda geçerlidir ve cep telefonu sigortası ne işe yarar gibi soruların cevaplarını senin için yazdık.

İşte cep telefonu sigortası nedir sorusu ve daha fazlasının cevapları.

Cep telefonu sigortası

Cep telefonu sigortası aslında yeni bir ürün değil. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonları gündelik hayatta en çok zarar görme ve bozulma riski olan teknolojik aletlerden biri. Bu riskleri fark eden sigorta şirketleri cep telefonlarının da kesinlikle sigorta kapsamına alınması gerektiğinde hemfikir.

Cep telefonu sigortası ya da diğer adı ile cep telefonu kaskosu ile telefonun herhangi bir kaza durumunun sonucunda gerçekleşebilecek hasarlara, arızalara ve ayrıca çalınma riskine karşı güvence altına alınır. Her ne kadar yeni alınan cep telefonlarımızı kırılmaz ekran koruyucuyla kazalara karşı korumaya çalışsak da tahmin edebileceğin üzere bu önlemler ne yazık ki hasar gerçekleştikten sonrası için işler değil. Dahası bu tür yapısal tedbirler, çalınma riskinden de bağımsız.

Telefonların garanti kapsamında olması da ne yazık ki yeterli bir güvenlik önlemi değil. Bunun nedeni ise garanti kapsamı dışında herhangi bir hasar söz konusu olduğunda, telefon firmalarının bu hasarları karşılamaması. Bu da telefonun tamir edilmesi için gerekli olan tüm masrafları senin karşılayacağın anlamına geliyor. İşte tam da bu noktada içine su serpecek nokta atışı bir çözüm mevcut: cep telefonu sigortası.

Cep telefonu sigortası garanti kapsamında olmayan hasarları da karşılayarak seni umulmadık masraflarla karşılaşma telaşından kurtarıyor. Bu durumda cep telefonu kaskosu fiyatları telefon tamiri fiyatlarına veya yepyeni bir telefon alma senaryosunun çıkardığı faturaya göre çok daha hesaplıya geliyor.

Ekran kırılması, diğer hasarlar, telefonunun kaybolması veya çalınması, eksik aksesuarlar ve zayıf batarya gibi birçok olumsuz duruma karşı çözüm sunan cep telefonu sigortası ile için rahat bir şekilde internette gönlünce eğlen, oyun oyna, arkadaşlarınla sohbet et veya selfie çek!

Papara Sigorta ile tanış

Finansal işlemlerin için teknolojik ürün ve hizmetleri ile hayatını kolaylaştıran Papara, çok yakında sigorta hizmetleri de verecek. Papara Sigorta’da yer alacak ilk hizmet ise cep telefonu sigortası olacak. İkinci ürünümüz evcil hayvan sigortası olacak. Bunu daha sonra gelecek olan seyahat, sağlık, tamamlayıcı sağlık, zorunlu deprem ve trafik sigortası takip edecek. Düşük maliyetlerle satın alacağın sigorta ürünlerini tüm diğer işlemlerde olduğu gibi Papara uygulaması üzerinden hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir şekilde gerçekleştirme olanağı elde edeceksin.

Papara’dan uygun fiyatlarla satın alabileceğin cep telefonu sigortası ile gereksiz kuruntu ve kaygılara kapılmadan bir nevi mini bilgisayar olan cep telefonunun keyfini doyasıya sürmeye devam edeceksin.

Neden Papara Sigortayı seçmelisin?

Sigorta ihtiyacını Papara’dan karşılamak için o kadar çok sebebin var ki! Finansal işlemlerini gerçekleştirmenin hem kolaylık hem de birçok avantaj sağladığı Papara dünyası, sigorta ürünlerinde de seni mutlu edecek ayrıcalıklar sunuyor. Bu avantaj ve ayrıcalıklardan bazıları şunlar:

  • Sigorta ürünlerine ulaşman son derece kolay. Papara hesabın üzerinden sigorta ürünleri için hazırlanan menünün altındaki kategorilere göz atman yeterli.
  • Herhangi bir aracı olmaksızın, seçtiğin sigorta ürününü zaman kaybetmeden satın alabilirsin.
  • Sigorta ürünlerinde cep dostu seçenekler bulmak bazen zor olabilir. Bu ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmanı sağlayan Papara sayesinde yüksek ödemelerden kurtulabilirsin. Özellikle cep telefonu sigortaları söz konusu olduğunda genellikle yüksek olan fiyatları hesaba katarsak Papara’nın sigorta ürünleri uygulaması sayesinde bütçeni destekleyebilirsin.

Papara Sigorta çok yakında!

Finansı teknoloji ile dönüştüren Papara’nın en büyük değeri eşsiz bir deneyim yaşatmak. Hedefimiz tek bir hesap üzerinden tüm finans işlemlerini en yenilikçi hizmetlerle gerçekleştirebilmen. Bu amaçla seni çok yakında Papara Sigorta ile tanıştıracağız. İlk olarak cep telefonu sigortasını, ardından evcil hayvan sigortası, seyahat, sağlık, tamamlayıcı sağlık, zorunlu deprem ve trafik sigortası ürünlerini sunacağız. Böylece çok yakında Papara Sigorta hizmetinden faydalanabileceksin.

Daha iyi bir finans deneyimi yaşamak istersen zaman kaybetmeden sen de Paparalı olabilirsin. Eğer henüz Papara hesabın yoksa saniyeler içerisinde üstelik de ücretsiz olarak hesabını oluşturabilirsin. Bunun için aşağıdaki butona tıklaman yeterli. Şimdi sen de zaman kaybetmeden aramıza katıl ve kısıtlamalara takılmadan işlem gerçekleştirmeye başla. Papara Card ile tüm dünyada harcama yap, Cashback ile de harcadıkça nakit kazan.

Papara