Kahve tutkunlarını buraya alalım. Cashback, Kahhve.com’da seni bekliyor!

Papara

İçindekiler

Kahve tutkunları burada mı? Güne kahvesiz başlamıyor, "ben gerçek bir kahve tiryakisiyim" diyor ve çeşit çeşit kahve denemek hoşuna gidiyorsa sana güzel bir haberimiz var. Dışarıda içtiğin farklı çeşitte ve aromadaki kahveleri evde de deneyebil diye Kahhve.com artık Cashback’te.

Şimdi gel, Kahhve.com ile Cashback sana nasıl ve ne kadar nakit kazandıracak birlikte bakalım.

Kahveni Kahhve.com’dan al, %10 Cashback kazan

Kahveye dair aradığın her şeyi Kahhve.com’da bulurken, anında nakit kazanma avantajın da Cashback’te. Peki Kahhve.com’da neler mi var? Birbirinden farklı markaların yer aldığı Kahhve.com’da, filtre kahve seçeneklerinden yöresel kahvelere, kafeinsiz kahveden kapsül kahvelere kadar ne ararsan var. Üstelik sadece kahve değil, evde kendi kendinin baristası olmanı sağlayacak gerekli tüm ekipmanlar da Kahhve.com’da seni bekliyor.

Kahve kültürüm yok diyorsan da üzülme. Kahhve.com’da yeni başlayanlara özel tadım setleri ve kahve ile tanışma setleri gibi birçok seçenek var. Bunlardan dilediğini seçip, iyi bir gurme olma yolunda ilk adımı atabilir, ödemelerinden ise Cashback ile anında %10 nakit kazanabilirsin.

Ödemeni nasıl yapacağını da kısaca anlatalım:

  • Kahhve.com’da Cashback ile kazanmak için ödeme yöntemini ‘Papara ile öde’ olarak belirle
  • Daha sonra Papara ile öde seçeneği içerisinden ister Papara bakiyen, istersen de Papara hesabında ekli olan diğer banka/kredi kartın ile alışverişini kolayca tamamla.

Yukarıdaki iki yöntemden hangisini kullanırsan kullan sonuç aynı olur; Cashback ile harcamanın %10’unu anında nakit kazanırsın. Kahhve.com’dan her ay toplam 100 TL’ye kadar nakit kazanıp, bütçene destek olabilirsin. Kazandığın tutar Papara hesabına anında nakit olarak geçer. Bu tutarı ister hesabında biriktirebilir, istersen de ATM’lerden nakit olarak çekebilirsin.

Paparalılar bir gün değil, her gün kazanır

11 milyonu aşkın bireysel kullanıcının neden Papara’yı tercih ettiğini biliyor musun? Bu tabii ki tesadüf olamaz. Özgürlüğüne düşkün olan Paparalılar, geleneksel ödeme yöntemlerini reddederek Papara’yı tercih ediyor. 7/24 ücretsiz para transferinden, fatura ödemeleri ve harcama bölüştürmeye kadar ihtiyaçları olan tüm finans işlemlerini tek bir yerden en iyi deneyimle gerçekleştiriyor. Tüm bunlara ek ücretsiz sahip olunan Papara Card’ları dünyanın her yerinde kullanabiliyor, yaptıkları harcamalardan ise yukarıda bahsettiğimiz kahve örneği gibi Cashback ile anında nakit kazanıyor. Cashback ile hangi marka ve kategorilerde harcadıkça kazanacağını bilmiyorsan buradaki yazımıza bir göz atabilirsin.

Hala Papara’nın ışıltılı dünyasına geçmediysen de saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluşturup, 11 milyonu aşkın Paparalının neden Papara’yı tercih ettiğini anlayabilirsin. Zaman kaybetmeden, aramıza katılmak için aşağıdaki butona dokun.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

PaparaCashback