Cashback ile DersLig ödemelerinde %15 anında nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Papara, her geçen gün Cashback ile sabit markalarla yaptığı anlaşmalara bir yenisini ekleyerek günlük hayatının her alanında Papara Card’ın ile yaptığın harcamalarda anında nakit kazanmanı sağlıyor. Eğlence, giyim, ev alışverişi, sağlık harcamaları gibi pek çok alanda yaptığın ödemelerde harcadıkça nakit kazanabildiğin Cashback’te artık öğrenci ve öğretmenleri aynı platform üzerinde buluşturan DersLig de var.

Binlerce içeriğe DersLig ile ulaş, ödemelerini Papara Card’la yap

Dijital teknolojiler artık günlük yaşantımızın her noktasında işimizi kolaylaştırıyor. Artık neredeyse her şeye bilgisayarlarımızdan, tabletlerimizden ya da akıllı telefonlarımızdan erişebiliyor ve ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Her alanda hayatlarımızı değiştiren dijital teknolojiler, eğitim alanında da büyük kolaylıklar sağlayan yeni oluşumların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Türkiye’de bunun en iyi örneklerinden birisi de, öğrenci ve öğretmenleri aynı platformda buluşturan DersLig.

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin acımasız bir rekabet içinde olduğu bir sistemde, rekabeti dayanışmayla bireştirerek tatlı bir hâle getiren DersLig bunu her seviye ve branştan öğretmen ve öğrencileri bir araya getirerek yapıyor. Artık Cashback anlaşmalı markalarından biri olan DersLig’de Papara Card’ını kullanarak anında %15 nakit kazanabilirsin. Bu harcamalardan hesabına her ay toplamda 200 TL geçer.

Hemen Cashback’i incele!

En popüler film, dizi ve müzik dinleme platformları, online alışveriş siteleri ve hatta eczanelerde yapacağın harcamalarda farklı oranlarda para kazanabileceğin Cashback’ten faydalanmaya başlamak için yapman gereken tek şey saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı ücretsiz olarak almak. Türkiye'de 5 milyondan fazla Paparalı, finansal özgürlüğün keyfini sürüyor. Sen de paranın kontrolünü eline almak için hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup Cashback ile yaptığın harcamaların bir kısmını anında geri kazanabilirsin.

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markalarına ulaşmak için dokun

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Cashback