Cashback ile yıl boyunca harcadıkça anında nakit kazan

Papara

İçindekiler

Papara’nın geliştirdiği Cashback programı harcarken kazandırmak ve bütçene destek olmak için tasarlandı. Birçok marka ve kategoride Papara Card ile ödeme yaparak anında nakit kazanabilirsin. Kazandığın nakit, harcamanı yaptığın an Papara hesabına geçmiş olur. Cashback ile yıl boyunca her ay harcadıkça nakit kazanabilirsin. 2022 yılı boyunca Cashback ile kazançlı çıkacağın markalar ve detaylar yazımızın devamında.

💡
Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Güncel Cashback programlarına ulaşmak için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.

Cashback markalarını bir yıl boyunca sabitledik

Papara olarak her bir finans işlemini kısıtlamaların olmadığı bir dünyada, ayrıcalıklı bir şekilde deneyimlemen için sürekli çalıştığımızı biliyorsun. Sunduğumuz her bir hizmet, hayatını kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Zaman kısıtlaması olmadan işlem gerçekleştirmeni sağlıyor, bütçe kontrolü ürünlerle hesap yönetimine yardımcı oluyor ve hatta yaptığın harcamalarda Cashback ile anında nakit kazandırıyoruz.

Sadakat programımız Cashback’i de ne kadar sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden sen bir yıl boyunca aynı markalardan, sabit oranlarda, program ne zaman sona erecek derdi olmadan, her ay harcadıkça kazanman için Cashback markalarını bir yıl boyunca sabitledik. Bu markalarda her ay Papara Card ile ödeme yaparak sabit oranlarda nakit kazanmaya devam edebilirsin.

İşte bir yıl boyunca Cashback ile harcadıkça kazançlı çıkabileceğin markalar:

Dizi & film, müzik ve video platformu: Netflix, Youtube Premium, Spotify, Amazon Prime ve Exxen

Market: CarrefourSA

Ulaşım: Uber ve HOP!

Oyun: Steam (Steam cüzdanda) ve Playstation

5 maddede Cashback’in sunduğu avantajlar

 • Yaptığın harcamanın bir kısmını nakit kazanarak bütçene destek olursun.
 • Cashback’te hiçbir gizli ücret, şart ya da prosedür olmaz.
 • Cashback ile kazandığın nakit Papara hesabına anında geçer.
 • Aylık Cashback kazancını istersen hemen, istersen de ay sonunda toplu alabilirsin.
 • Kazandığın tutarları ister Papara hesabında biriktirebilir, istersen de nakit olarak çekebilirsin.
 • Her ay ne kadar harcadığını ve ne kadar kazandığını kolayca takip edersin.

Cashback ile her ay ne kadar nakit kazanırsın?

Belirli marka ve kategorilerde geçerli Cashback programı ile her bir marka için kazanabileceğin nakit oranı vardır. 2022 yılı boyunca her ay, bu marka ve kategorilerde ödemelerini Papara Card ile yaparak anında nakit kazanmaya devam edebilirsin.

Cashback ile anında nakit kazanmak için

 • Ödeme yöntemi olarak Papara Card kullan.
 • Markada geçerli Cashback oranı Papara hesabına anında nakit olarak yansısın.
Örnek: Netflix'te her ay Papara Card'ın ile yapacağın üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Kazandığın tutarı Papara hesabın üzerinden görüntüleyebilir, eğer istersen ‘yukarıda bahsettiğimiz gibi’ kazancını ay sonunda toplu olarak alabilirsin.

Papara Card ile kontrol sende

Papara’daki hiçbir kart seni borçlandırmaz, tam tersi Cashback ile harcarken kazanmanı sağlar. Papara Metal Card ve Papara Batman Card hariç, diğer bütün Papara Card’lara ücretsiz sahip olabilirsin. Fiziki harcamaların için 5 farklı renk seçeneğiyle sunulan Papara Card'lardan birini kullanabilir; internet harcamalarını güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istersen Papara Sanal Kart veya Hayalet Sanal Kart seçeneklerden istediğini kullanabilirsin.

Papara Card’larından birini kullandığında, daha önce deneyimleme şansı bulamadığın birçok özellikle tanışırken kontrolü de eline alırsın. İşte Papara Card ile yapabileceklerin:

 • Papara Card’a harcama limiti belirleme
 • ATM’lerden kolayca para çekip/yatırma
 • Borçlanmadan harcama yapma
 • Grup ödemelerinde Bölüştür özelliği ile hesaplaşma
 • Platform aboneliklerini tek bir yerden takip edip, yönetme
 • Aylık özet ekranı ile harcamaları takip etme

Yepyeni bir deneyim için şimdi Paparalı ol

Hem Papara hesabın hem de Papara Card’ın ile yapabileceklerinin sınırı yok. Şimdi sen de Papara hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluştur, hemen aramıza katıl. Papara’nın ayrıcalıklı dünyasında 13 milyonu aşkın ailemiz seninle büyümeye ve yepyeni bir deneyim yaşamaya devam etsin. Harcadıkça bütçene destek olan Papara dünyasına adım atmak için ilk adımını at ve aşağıdaki butona tıkla.

PaparaCashback