Cashback fırsatlarıyla ufkunu genişlet: Exxen ve Netflix’te izleyebileceğin 6 belgesel

Papara

İçindekiler

Geçtiğimiz yıl ilk kapanma önlemleri açıklandığında izleyebileceğin tüm film ve dizileri izlediğini düşünüyorsan sana harika bir haberimiz var: Şimdi ufkunu genişletme zamanı. Netflix Türkiye kataloğunun en güçlü taraflarından birisinin belgeseller olduğunu duymuşsundur. Bunun üstüne, Cashback markalarına yeni eklenen Exxen’de de, pek çok ilgi çekici yerli belgesel bulunuyor. Yeni kapanma döneminde dizilere ve filmlere odaklanmakta zorlanacağını düşünüyorsan, bu belgesellere kesinlikle göz atmanda fayda var. Unutma, Netflix ve Exxen ödemelerini Papara Card’ınla yaparak abonelik ücretinin %50’sini anında nakit olarak kazanabilirsin!

Exxen’de izleyebileceğin en iyi belgeseller

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen, farklı bir seçkiyle pek çok yerli içerik sunuyor. Kataloğunda yerli belgesellere de yer veren Exxen’de izleyebileceğin en iyi 3 belgeseli seçtik.

Ayla ve Müslüm Belgeselleri

Ayla ve Müslüm filmleri, gişedeki büyük başarılarını filmlerin çekim sürecindeki özene borçlu. Exxen’de izleyebileceğin bu iki filmin yapım süreci, sinemaseverler için harika iki seçenek.

Cadde Cadde İstanbul

Ne kadar dönüşüme uğrarsa uğrasın, İstanbul hâlâ Türkiye’nin en farklı şehri. Cadde Cadde İstanbul belgesel dizisi de bunu kanıtlar nitelikte. 6 bölümlük belgeselde, İstanbul’un en popüler caddelerinin tarihleri araştırılıyor.

Ohash

Türkiye’de bir rap müzik devriminin yaşandığının hepimiz farkındayız. Ohash da, yenilikçi tarzıyla rap müziğe yön veren genç müzisyenlerden birisi. Exxen’de izleyebileceğin Ohash belgeseli, genç rapçinin sıra dışı hayat hikâyesini anlatıyor.

Netflix’te izleyebileceğin en iyi belgeseller

Netflix hem kendi orijinal yapımlarıyla, hem de lisansladığı belgesellerle yüzlerce etkileyici belgeseli kataloğunda barındırıyor. Binlerce dizi, film ve belgesele erişebileceğin Netflix’te abonelik ücretinin yarısını nakit olarak kazanmak için Papara Card’ını kullanmayı unutma.

My Octopus Teacher

Geçtiğimiz pazar sahiplerini bulan Akademi Ödülleri’nden en iyi belgesel Oscar'ı ile ayrılan My Octopus Teacher, bir ahtapot ve insanın nasıl derin bir bağ kurulabileceğini ortaya çıkarıyor. Ahtapotlardan bile alabileceğimiz pek çok ders olduğunu gösteren belgesel, seni doğayla daha güçlü bağlar kurmak için teşvik edebilir.

What the Health

Netflix kataloğundaki en popüler belgesellerden birisi olan What the Health (Sağlık Komplosu), bugüne kadar alışageldiğimiz pek çok sağlıklı beslenme kuralını yerle bir ediyor. Diyetler, sağlıklı beslenme ve ilaç sektörünün nasıl birbirini besleyen bir sistem olduğunu görünce şaşıracağına eminiz.

Wild Wild Country

Yeni dünyanın en popüler kanaat önderlerinden Osho’nun ABD’de kurduğu devasa klanın çarpıcı hikâyesini anlatan belgesel dizi Wild Wild Country (Vahşi Kırlar), tüm süreci hem bölgenin yaşayanları, hem de Osho’nun müritlerine söz vererek tarafsız bir şekilde anlatıyor.

Netflix, YouTube Premium ve Exxen’i Cashback ile yarı fiyatına kullan!

Netflix ve Exxen’in yanı sıra YouTube’da da yüzlerce belgeseli izleyebileceğini biliyorsun. Milyonlarca saatlik YouTube içeriğini reklamsız izlemek için YouTube Premium’a Papara ile geçiş yaparak abonelik ücretinin yarısını anında kazanabilirsin; aynı Netflix ve Exxen’de olduğu gibi. Hâlâ Paparalı değilsen saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup Cashback fırsatlarından hemen faydalanmaya başlamak için aşağıdaki butona dokun.

Bu içerik 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Exxen Cashback programı sona ermiş, Netflix ve YouTube Premium Cashback programları devam etmektedir. 
Keşfet