Cashback artık flo.com.tr’de! Ayakkabı ve spor giyim alışverişlerinde harcadıkça nakit kazan

Papara

İçindekiler

Finansal işlemlerini ayrıcalıklı bir deneyimle gerçekleştirdiğin Papara’da bildiğin gibi yönetimi oldukça kolay olan Papara Card’lar ile yaptığın harcamalarda Cashback ile nakit kazanıp bütçene destek olabiliyorsun. İhtiyacın olan hemen hemen tüm kategorilerde kazançlı çıkmanı sağlayan Cashback ise yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Özellikle online harcamalar için güvenli ve yenilikçi ödeme yöntemleri sunmanın yanı sıra, bu harcamalarından anında nakit kazanarak bütçe planlamanın kontrolünü eline alman için elimizden geleni yapıyoruz.

Artık Papara Card’ın ile yapacağın harcamalardan anında nakit kazanabileceğin markalara, Türkiye’nin online en büyük ayakkabı ve spor giyim mağazalarından flo.com.tr de dahil!

Alışverişlerde kazandıran kart: Papara Card

FLO, ayakkabı ve spor giyim alanında en güvenilir ve köklü markalardan biri. Sen de flo.com.tr'de spor giyim veya ayakkabı modellerinden dilediğini seçebilir; Türkiye’nin neresinde olursan ol, evinin konforundan ayrılmadan kolayca alışveriş yapabilirsin. Onlarca markayı bünyesinde barındıran flo.com.tr'den yapacağın alışverişlerde ise ödemeni Papara Card ile yaparak anında %10 nakit kazanırsın.

Cashback markalarından yaptığın tüm harcamalarda olduğu gibi, flo.com.tr'de yapacağın harcamalardan kazandığın nakit de anında Papara hesabına yansır. Bugüne kadar alışık olduğun bir aylık bekleme süreleri, ödül kazanmak için ekstra koşul ve şartı yerine getirmene gerek kalmaz!

Artboard-2-copy-2_2x-1

Cashback ile anında tasarruf yapmaya başla!

Müzik, dizi/film ve video platformlarından, alışverişe; süpermarketlerden e-scooter uygulamalarına kadar pek çok alanda anında nakit kazandıran Cashback, Paparalıların yaşadığı finansal özgürlük deneyiminin sadece küçük bir kısmını oluşturuyor. Yaptığın harcamalar karşılığında ayda yüzlerce lira nakit kazanıp anında tasarruf yapabileceğin Cashback’in en güzel yanı ise, nakit kazanmak için tek kuralının Papara Card kullanmak olması. Kulağa inanması zor geliyor olabilir, ama Papara ile yaşadığın finansal özgürlük deneyimini düşününce her şey çok mantıklı :)

Hâlâ Papara ile tanışmadıysan, hiçbir ücret ödemeden anında Papara hesabı oluşturabilir, ister Sanal Kart, istersen Hayalet Kart, istersen de oldukça havalı gözüken Papara Lite Card veye Papara Black Card ile aramıza katılabilirsin! Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokun, eşsiz bir deneyim yaşa!

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

PaparaCashback