CarrefourSA bayram alışverişlerinde anında nakit kazanmak; banka değil, Papara!

Papara

İçindekiler

Uzun bir aradan sonra ilk kez koronavirüs kısıtlamaları olmadan sevdiklerimizle vakit geçirebileceğimiz bir bayram yaşayacağız! Peki, bayram için tüm hazırlıklarını tamamlandı mı? Her ne kadar bayram ikramları denince akla ilk olarak Ramazan Bayramı gelse de, Kurban Bayramı da kendine has bayram ziyareti ve ikram ritüellerine sahip. Eğer bu dönemde çıkan market kataloglarını fark ettiysen aynı Ramazan bayramında olduğu gibi şekerler, çikolatalar ve bayrama özgü pek çok şey gözüne çarpmıştır.

Henüz bayram alışverişini yapmadıysan ve sen de Kurban Bayramı’nın hakkını vermek isteyenlerdensen ihtiyacın olan her şeyi CarrefourSA’dan alabilir, Papara Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanıp bütçene destek olabilirsin.

Paparalılar CarrefourSA alışverişlerinden %5 nakit kazanıyor!

Paparalıların favori özelliği Cashback ile anlaşmalı markalarından Papara Card ile yaptığın alışverişlerden farklı oranlarda anında nakit kazandığını duymuşsundur. CarrefourSA’da da Papara Card ile yaptığın alışverişler için aynı durum geçerli!

Papara Card’ını kullanarak CarrefourSA marketlerden yaptığın tüm alışverişlerden, harcama tutarının %5’ini anında nakit olarak kazanırsın. Ayda toplam 30 TL’ye kadar nakit kazanabileceğin CarrefourSA, sayısı her geçen gün artan Cashback markalarından sadece biri. Beş renk seçeneğiyle sunulan Papara Card'ı da CarrefourSA'dan satın alabilirsin. Papara’da kart ücreti, kart aidatı ve işlem ücreti olmadığı için Papara Card’ını alırken ödediğin tutar anında Papara hesabına yatırılır!

Cashback ile bütçeni yormadan alışveriş yapmak çok kolay!

Hâlâ Cashback fırsatlarından faydalanmıyorsan, yapman gereken tek şey saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı seçmek. Bugüne kadar klasik bankacılık sistemlerinin kredi kartı ödül programlarından alışık olduğunun aksine, Cashback’in anında nakit kazandıran fırsatlarından faydalanmak için hiçbir şart veya koşula uymana gerek yok; tek yapman gereken alışverişlerinde Papara Card kullanmak! Hemen bir ücretsiz Papara hesabı oluşturup onlarca Cashback markasından yaptığın alışverişlerden anında nakit kazanmaya başlamak için aşağıdaki butona dokun.

💡
Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı %5 oranla devam etmektedir.
Cashback