CarrefourSA alışverişlerinde en çok Paparalılar kazanıyor!

Papara

İçindekiler

Marketlerde zaman geçirmeyi ve alışveriş yapmayı herkes gibi senin de sevdiğini tahmin ediyoruz. Çünkü marketlerde yiyecek ve içecek dahil birçok farklı kategorideki ürünlere tek bir yerden ulaşıp, seçim yapabilme olanağın vardır.

CarrefourSA’larda ise aradığın her şeyi kolayca bulabilirsin. İster yiyecek-içecek, ister kişisel bakım, istersen de teknolojik ürünler… Gezmesi ve alışveriş yapması bu kadar eğlenceli olan CarrefourSA’lar, Paparalılar için ayrı bir güzeldir. Nasıl mı? Hemen söyleyelim!

Papara Card’ınla yapacağın CarrefourSA alışverişlerinde harcadıkça %5 nakit kazan!

Paparalılar artık market alışverişlerinde de en çok kazanan oluyor. Çünkü market alışverişlerinde harcarken ödemelerini Papara Card’ları ile yaparak bütçelerine destek olabiliyor.

Harcadıkça kazanmanı sağlayan Cashback’e yeni dahil olan CarrefourSA’dan yapacağın alışverişlerde anında %5 nakit kazanabilirsin. Bunun için tek yapman gereken ise ödemelerinde Papara Card'ını kullanmak. Üstelik koşul veya şart olmadan ödediğin tutarın %5’ini anında nakit kazanırsın. Bu tutar Papara hesabına ışık hızında geçer. Ayrıca CarrefourSA’dan yaptığın Papara Card’lı harcamalardan her ay toplamda 25 TL kazanma şansın vardır. Böylece market alışverişini yaparken Cashback ile bir yandan da nakit kazanır ve bütçene destek olursun.

Papara, hem bütçene destek olmana yardımcı olur hem de harcamalarını detaylı grafiklerle takip etmeni sağlar. Finansal tüm ihtiyaçlarında seni düşünen ve yanında olan Papara’da harcarken kazanır ve hesabını bilirsin. Hala Paparalı değilsen buradan ücretsiz olarak saniyeler içinde hesap oluşturabilir ve sana en uygun Papara Card’ı kullanmaya başlayabilirsin.

CarrefourSA’larda bir diğer güzel haber!

Papara hesabında para yoksa, bankalardan para yatırabilmenin yanı sıra CarrefourSA kasalarından da kolayca hesabına para yatırabilirsin. Üstelik işlemlerini 3 ay boyunca ücretsiz gerçekleştirebilirsin.

Cashback ile CarrefourSA’dan yaptığın Papara Card’lı harcamalarında kazanmak için bir Papara Card'ın yoksa da endişelenme! Çünkü CarrefourSA kasalarından 5 farklı renk seçeneği olan Papara Card’lardan birine kolayca sahip olabilirsin. Detaylı bilgi almak istersen, senin için hazırladığımız bu yazıyı hemen okumanı öneririz!

💡
Bu yazı 4 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.
Cashback