₺50.000’lik Büyük Hediye Kartı Çekilişi: Oyun & Dijital Kod harcamana ₺200 değerinde Hediye Kartı

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

İlgini çekeceğini düşündüğümüz bir haberimiz var. Özellikle düzenli bir biçimde video oyunu oynuyorsan, sık sık Oyun & Dijital Kod harcaması yapıyorsan, ayrıntılar için okumaya devam et.

₺50.000’lik Büyük Hediye Kartı Çekilişi Papara’da!

Önceki aylarda yeni sezon Papara SuperMassive forması kazandıran çekiliş kurgumuzu yeniliyor, çekiliş kapsamımızı daha fazla Paparalının kazanabileceği biçimde güncellemek için denemelerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ₺50.000’lik Büyük Hediye Kartı Çekilişimizi gururla duyuruyoruz!

20 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Papara’da Ödemeler > Oyun & Dijital Kod menüsünde harcama yaparsan, ₺200 değerinde Hediye Kartı kazanma şansı yakalayabilirsin. 250 talihliden biri olursan, ₺200 değerindeki Hediye Kartı’nı dilediğin markanın online alışveriş platformlarında, dilediğin gibi kullanabilirsin.

Papara Hediye Kartı çekilişine nasıl katılabilirim?

Papara’da Oyun & Dijital Kod harcamana Hediye Kartı kazanma şansı yakalayabileceğin çekilişe katılmak için yapman gereken oldukça basit.

30 Haziran’a kadar Papara’da Ödemeler > Oyun & Dijital Kod adımını ziyaret et ve dilediğin oyun ve dijital kodlarda harcama yap. Daha sonra sonuçları bekle. ⁠

Harcama yaptıktan sonra otomatik olarak çekilişe katılır ve ₺200 değerinde Hediye Kartı’nı kazanacak 250 talihliden biri olma şansı yakalarsın.

Papara’da hangi Oyun & Dijital Kod harcamalarını yapabilirim?

Papara’nın Oyun & Dijital Kod menüsünde favori oyunlarının birçoğunu bulabilirsin.

XBOX’ın yanı sıra Pubg Mobil, VALORANT, League of Legends, Metin2, Zula, Knight Online, Bigo Live, Razer Gold Pin, Apex Legends, Black Desert Online, Blade and Soul, Cities: Skylines, Dark Orbit gibi pek çok oyun, Amazon TL Hediye Kartı, AppStore iTunes Bakiyesi, Google Play Bakiyesi gibi dijital kod/hediye çeki ve Microsoft Office, TOD, Fizy gibi abonelik platformları için Papara’da Oyun & Dijital Kod harcaması yapabilirsin.

Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün yasal prosedürlerine göre gerçekleştireceğimiz ₺200 değerinde Hediye Kartı çekilişinin sonuçlarını temmuz ayının ilk günlerinde duyuracağız. Talihliler arasında isminin olup olmadığını Papara’nın sosyal medya hesaplarından yapacağımız paylaşımlardan kontrol edebiliriz. Papara’yı Instagram’da ve Twitter’da takip etmeyi unutma.  

Papara Hediye Kartı hangi markalarda geçerli?

Diyelim ki 250 talihliden biri de sen oldun ve ₺200 değerinde Hediye Kartı kazandın. Kazandığın Hediye Kartı’nı hangi markada kullanmak istediğini sen seçebilirsin.

Seçebileceğin onlarca marka arasında Trendyol, Gratis, Hepsiburada, Mango, D&R, Adidas, Armut, Atasay, Atasun, Beymen, Bitaksi, Booking.com, Boyner, ebebek, English Home, IKEA, Lacoste, Starbucks, SuperStep, Şok, Yargıcı ve Yemeksepeti gibi markalar yer alıyor. Tüm markaları görmek için Yeni Kart > Hediye Kartı adımlarını izleyebilirsin.

Talihliler arasında yer alan, Hediye Kartı’nı nasıl kullanacağın konusunda seni bilgilendireceğiz.

Şansın bol olsun Paparalı!

Paparalı ol

Henüz Paparalı değilsen milyonlarca Paparalı arasına saniyeler içinde katılabilir, Oyun & Dijital Kod harcamalarında Papara’yı kullanarak ₺200 değerinde Hediye Kartı kazanma şansı yakalayabilirsin.

PaparaHaberler