Bütçe kontrolü için aradığın tüm araçlar Papara’da!

Papara

İçindekiler

Finansal teknolojiler konusunda Türkiye’nin en yenilikçi çözümlerini sunan Papara, tüm finansal işlemlerini kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra, bütçeni de en iyi şekilde kontrol etmeni sağlayan pek çok özellikle dolu. 11 milyondan fazla Paparalının finansal okuryazarlık konusunda herkesten daha ileri seviyede olmasının sebebi de bu. Bütçe kontrolü, birikim yapma, aylık hesap yapma gibi konularda en iyi arkadaşın olmaya adayız. 🙂 Hâlâ Papara’nın bütçe kontrolü ve yönetimi alanlarında nasıl kolaylıklar sağladığının farkında değilsen öğrenmenin tam zamanı!

Aylık bütçen kontrol altında

Bir ay, her ne kadar kısa bir süre gibi görünse de, finansal açıdan baktığında insan hafızası ile kontrol edilemeyecek kadar hareketli ve uzun bir dönem. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de bütçe yönetiminin aylık periyotlar hâlinde yapıldığını göz önünde bulundurarak, aylık bütçe yönetimini en kusursuz şekilde yapabileceğin bir Aylık Özet ekranı geliştirdik.

Aylık Özet ekranı ile bir ay içinde hesabına giren para, başkalarına yaptığın para transferleri, yaptığın en büyük harcama, yaptığın en düşük harcama, favori markaların ve kategorilerin, fatura ödemelerin ve abonelik ödemelerin gibi tüm gelir ve giderlerini tek bir yerden görüntüleyebilir, diğer aylarla kıyaslama yapabilirsin. Aylık Özet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya dokun.

Platform aboneliklerin tek bir yerde

Neredeyse tüm kültürel tüketimini dijital eğlence platformları üzerinden yaptığın bir çağdayız ve her geçen yıl abone olduğun dijital platformların sayısı da artıyor. Durum böyle olunca da hangi platforma ne kadar ödeme yaptığın, hatta üyeliğinin hangi platformlarda güncel olarak devam ettiğin bile muğlak bir hâl alabiliyor. Cashback ile Netflix, Spotify, Youtube Premium ve Exxen gibi popüler eğlence platformlarından %50 nakit kazanmanı sağlayan Papara, Abonelikler özelliği ile tüm platform aboneliklerini tek ekran üzerinden yönetebilmenin de yolunu açtı.

Abonelikler ekranı ile Papara Card’ını kullanarak hangi platforma her ay ne kadar ödeme yaptığını görebilir, kullanmadığın platformlardaki aboneliğini sonlandırabilirsin. Böylece bir ay içinde onlarca farklı platforma ödeme yapmaktan kurtulmuş olursun!

Okunması en kolay grafikler Papara’da

Bütçe yönetimi konusunda Papara’nın sunduğu bir diğer yenilikçi çözüm ise harcama özeti. Harcama özeti özelliği, bir ay içerisinde yaptığın harcamaları sana grafiklerle gösterir.

Toplam ne kadar harcadığını ve yönelimlerinin en çok hangi kategoride olduğunu yüzdelik dilimlerle inceleyebilmeni sağlayan bu özellikte yeme-içme, market, genel, gıda, sinema, kahve, ev-bahçe, konaklama, dizi-film ve diğer gibi birçok kategori vardır. Sen de tüm bu giderlerini, harcama grafiğinin renklendirilmiş dilimlerinde kolayca inceleyebilirsin.

Artboard-2-copy-3_2x-5

Cashback ile bütçe yönetiminde bir adım öndesin!

Paparalıların en sevdiği özellik, kazanmak için hiçbir koşul ve şartın bulunmadığı Cashback! Cashback ile hemen hemen tüm kategorilerde yaptığın harcamalardan anında nakit kazanman mümkün; tek yapman gereken Cashback’te yer alan markaları seçmek ve ödemelerin için Papara Card kulanmak.

Cashback markalarından yaptığın harcamalardan kazandığın parayı Aylık Özet ekranından inceleyerek bir ay içinde ne kadar çok tasarruf ettiğini görmek eminiz bütçe kontrolü maceranın en eğlenceli ve keyifli kısmı olacak. 🙂 Güncel Cashback markalarına göz atmak için her zaman papara.com’u ziyaret edebilir ve Papara Blog’u takip edebilirsin.

Bütçe kontrolü için yapman gereken tek şey ücretsiz Papara hesabı açmak!

Tüm finansal işlemlerinde yanında olan Papara’nın en güzel yanı hiçbir prosedüre gerek duymadan, hiçbir ücret ödemeden seni finansal özgürlük dünyasına davet etmesi. Evet, garip gelebilir ama Paparalı olmak telefonuna bir uygulama yüklemek kadar kolay! Hemen bir Papara hesabı oluşturup bütçe yönetiminde çağ atlamak için butona dokun!

Buton-kucuk-13

Papara