Black Friday indirimlerine ek Cashback ile daha fazla kazan!

Papara

İçindekiler

Black Friday’e özel büyük indirimler bugün itibariyle tamamen başladı! Peki, indirimlerden ve fırsatlardan ne kadar haberdarsın? Eğer çok fazla araştırma yapmadıysan sana hem indirimlerden yararlanman için öneriler hem de harcadıkça kazanacağın muhteşem bilgiler vermek isteriz!

Papara Card ile daha da fazla kazan!

Paparalı olarak tek bir gün değil her zaman kazanabilirsin. Çünkü Cashback ile anlaşmalı olunan markalarda yapacağın alışverişlerde belirli oranlarda anında nakit kazanabilme şansın var. Özellikle Black Friday’de birçok markada yapılan indirimlere ek Cashback ile daha da çok kazanabilirsin. Nasıl mı? Hemen söyleyelim.

Gittigidiyor, n11.com, Flo Online ve daha birçok markada ödemelerini Papara Card’ın ile yaparak anında nakit kazanırsın. Böylece hem indirimlerden yararlanırsın hem de Cashback ile indirimlere ek harcadıkça nakit kazanırsın.

Black Friday’de en çok kazananlar Paparalılar oluyor! Sana uygun markaları görmek ve harcarken kazanmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsin. Eğer Papara hesabın yoksa buradan hesap oluşturabilir ve saniyeler içinde ücretsiz Sanal Kart'a sahip olarak alışverişe başlayabilirsin!

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

PaparaPapara Cashback