Black Friday indirimlerine ek Cashback ile daha fazla kazan!

Papara

İçindekiler

Black Friday’e özel büyük indirimler bugün itibarıyla tamamen başladı! Peki, indirimlerden ve fırsatlardan ne kadar haberdarsın? Eğer çok fazla araştırma yapmadıysan sana hem indirimlerden yararlanman için öneriler hem de harcadıkça kazanacağın muhteşem bilgiler vermek isteriz.

Papara Card ile daha da fazla kazan!

Paparalı olarak tek bir gün değil her zaman kazanabilirsin. Çünkü Cashback ile anlaşmalı olunan markalarda yapacağın alışverişlerde belirli oranlarda anında nakit kazanabilme şansın var. Özellikle Black Friday’de birçok markada yapılan indirimlere ek Cashback ile daha da çok kazanabilirsin. Nasıl mı? Hemen söyleyelim.

Cashback markalarında ödemelerini Papara Card’ınla yaparak anında nakit kazanırsın. Böylece hem indirimlerden yararlanırsın hem de Cashback ile indirimlere ek harcadıkça nakit kazanırsın.

Black Friday’de en çok kazananlar Paparalılar oluyor! Sana uygun markaları görmek ve harcarken kazanmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara