Bkmkitap severleri artık Cashback ile harcarken kazanıyor!

Papara

İçindekiler

Paparalıların Cashback ile birbirinden farklı birçok kategoride harcarken kazandığını biliyorsun. Eğlenceden hobiye, giyimden teknolojiye, sağlıktan e-scooter’a kadar farklı kategorilerde diledikleri gibi harcama yaparken bir yandan da bütçelerine destek olabiliyorlar.

Kitap okumayı ve yeni hobi edinmeyi seven Paparalılara ise yeni bir haberimiz var. Yoluna kitap tutkusu ile başlayıp büyüyen ve sürekli gelişen Bkmkitap da artık Cashback’te! Anlaşma detayları nasıl mı? Öğrenmek için yazımızı okumaya devam et.

Papara Card’lı Bkmkitap ödemelerinde Cashback ile anında %15 nakit kazan!

Milyonlarca kitapsever en uygun fiyata dilediği kitabı Bkmkitap’tan alabiliyor. Üstelik kitap dışında kırtasiye, hobi, oyuncak, kozmetik ve kişisel bakıma kadar farklı birçok kategoride alışveriş yapman da mümkün. Pandemi döneminde o çok sevdiğin kitapçılara sık sık gidemediğin için üzülmene gerek yok. Bkmkitap’tan alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirebilme şansın var. İster kitap al, istersen de hobin için yeni bir puzzle veya oyun seti… Ödemelerinde ise endişelenme! Çünkü Papara her zaman yanında.

Papara Card’ınla yapacağın Bkmkitap ödemelerinde Cashback ile anında %15 nakit kazanabilirsin. Kazanacağın nakit, sen ödemeni yaptığın an Papara hesabına saniyeler içinde geçer. Paranı ister hesabında biriktirir, istersen de nakit olarak çekerek harcayabilirsin. Papara’da koşul veya şartlarla asla uğraşmazsın. Sen harcarken bütçene destek ol diye her zaman yanındayız ve Cashback markalarımızı genişletmeye devam edeceğiz.

Paparalı ol, kazanmaya başla!

Papara’nın finansal özgürlüklerle dolu dünyasına katılmak için hemen Papara hesabı oluştur ve sana en uygun Papara Card’ı seç. Asla borçlanma, bütçene destek ol. Faturalarını öde, oyun ve dijital kod harcaması yap, harcamalarını bölüştür veya dilediğin zaman para iste/gönder. Tüm bu işlemleri ise en hızlı, kolay ve güvenilir şekilde Papara ile gerçekleştir.

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.


Cashback